Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

Facebook Page Manager lets you organize your pages right on your phone. Сторінки Facebook створюються для того, щоб бренди, фірми, організації і прості люди могли ділитися новинами, інформацією та оголошеннями зі своєю аудиторією. Репутація сторінок ранжирується виходячи з кількості "лайків" (відміток про те, що сторінка сподобалася), тому якщо ви намагаєтеся рекламувати свій бренд або бізнес, вам потрібно набрати якомога більше цих "лайків". Щоб це зробити, ви можете за допомогою Pages Manager прямо з телефону запросити ваших друзів на Facebook відзначити вашу сторінку як вподобану. Додаток Facebook Page Manager дозволяє організовувати свої власні сторінки прямо з телефону.

Кроки

 1. Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

  1

  Скачайте та встановіть програму. Facebook Pages Manager доступний як у iTunes App Store, так і в Google Play для Android.

 2. Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

  2

  Увійдіть у свій особистий аккаунт Facebook. Заповніть поля адреси електронної пошти та пароля і для продовження натисніть "Увійти". Якщо у вас ще немає аккаунта, натисніть "Зареєструватися", щоб його створити. Після входу в свій аккаунт ви потрапите на Стіну вашої особистої сторінки.



  • Якщо у вас кілька сторінок, вам потрібно буде вибрати сторінку, на яку ви будете запрошувати друзів. Відкрийте меню програми, перейдіть до розділу "Ваші сторінки" та натисніть на будь-яку з ваших сторінок.
  • Якщо у вас немає сторінки, то вам потрібно її створити. Відкрийте меню програми і для створення сторінки виберіть пункт "Створити сторінку".

 3. Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

  3

  Виберіть "Запросити друзів відзначити вашу Сторінку як вподобану.[b]" На стіні вашої сторінки виберіть "Запросити друзів відзначити вашу Сторінку як вподобану." Буде показаний список ваших друзів на Facebook.



 4. Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

  4

  Запросіть друзів. Введіть ім`я друга в рядку пошуку або просто виділивши та виберіть потрібну людину і натисніть кнопку "Запросити".

 5. Як за допомогою Facebook Pages Manager запросити ваших друзів відзначити вашу сторінку як вподобану

  5

  Дочекайтеся підтвердження. Люди, яких ви запросили, отримають сповіщення про запрошення, як тільки увійдуть в свій аккаунт. Просто чекайте, поки вони підтвердять, що їм сподобалася ваша сторінка.

Поради

 • Ви можете запросити адміністраторів відзначити керовану ними сторінку як вподобану, якщо вони це ще не зробили. Навіть ви самі можете відзначити створену вами сторінку як вподобану.
 • Цим способом ви можете запрошувати тільки тих людей, хто знаходиться у вашому списку друзів. Однак є інші способи набрати відмітки про те, що ваша сторінка сподобалася, наприклад розміщуючи пряме посилання на свою сторінку в інших групах і на інших сайтах.