Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

Менеджер Сторінок Facebook є спеціалізованим додатком для управління всіма вашими сторінками в соціальній мережі Facebook. З цим додатком ви можете постійно оновлювати і відстежувати всю діяльність на ваших сторінках без необхідності перемикання і з вашою особистою облікового запису. Якщо у вас немає фан-сторінки, то ви можете створити її, використовуючи Менеджер Сторінок Facebook на Android.

Кроки

 1. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  1

  Завантажте Менеджер Сторінок Facebook з Google Play. Просто виберіть "Встановити" і почекайте, поки установка закінчитися.

 2. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  2

  Відкрийте програму і увійдіть в свій обліковий запис на Facebook. Якщо у вас ще немає облікового запису, просто натисніть кнопку "Зареєструватися" введіть свої дані, і тепер у вас буде своя сторінка на Facebook.

 3. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  3

  Додати сторінку. Ви будете повідомлені, що в даний момент не є адміном сторінки. Натисніть "Створити сторінку", щоб почати.
 4. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  4

  Починайте. Для початку введіть ім`я вашої сторінки, виберіть до яких категорій і підкатегоріями вона належить зі списку ("Виберете категорію"), і дайте згоду на "Умови сторінки Facebook". Після заповнення всіх необхідних даних натисніть "Почати".

 5. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  5

  Редагуйте сторінку. Опишіть свій бізнес або мета вашої сторінки в кількох словах (в межах 155 символів). Додайте будь-який веб-сайт, якщо він у вас є, і виберіть, чи буде ваша сторінка публічної чи ні, чи є вона офіційної або просто фан-сторінкою. Натисніть "Зберегти", щоб зберегти зміни.

 6. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  6

  Виберіть профільну фотографію для вашої сторінки. Виберіть фото, завантажте його з вашого телефону і натисніть «Далі». 7. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  7

  Виберіть веб-адресу Facebook для вашої сторінки. Це коротка група слів, які з`являються після facebook.com/адрес (наприклад: facebook.com/myaccount).
  • Натисніть "Встановити адресу", щоб закінчити. Ваша сторінка створена, і ви тепер будете перенаправлені на її стіну.

 8. Як створити сторінку за допомогою Менеджера Сторінок Facebook на Android

  8

  Робіть публікації і запрошуйте друзів, щоб вони ставили "Like" на вашій щойно створеній сторінці.


Поради

 • Ви можете створювати і керувати кількома сторінками за допомогою Менеджера Сторінок Facebook. Просто переконайтеся, що правильно маркуєте кожну сторінку.
 • Якщо ви розмістите що-небудь за допомогою Менеджера Сторінок Facebook, автором поста буде ваша сторінка в Facebook, навіть якщо ви увійшли через вашу особисту обліковий запис.