Як додати сторінку в InDesign

InDesign - це програмне забезпечення Adobe, яке дозволяє користувачам маніпулювати елементами графічного дизайну, щоб створювати документи, веб-сторінки, матеріали маркетингу та інші продукти. Користувачі створюють, як і великі, так і маленькі проекти в InDesign. В результаті, іноді доводиться додавати сторінки під час процесу створення і редагування. За допомогою декількох кліків мишки, ви зможете додати одну або кілька сторінок в документ InDesign.

Кроки

 1. Як додати сторінку в InDesign

  1

  Відкрийте палітру InDesign Pages. Виберіть меню "Window", а потім "Pages." Ви побачите інформацію про кількість сторінок і таблиць, з якими ви працюєте, а також майстер сторінки.
  • Клацніть на вкладку Pages palette, щоб подивитися наведену інформацію.
  • Розгорніть віконце. Натисніть на іконку стрілки, щоб розгорнути віконце.
 2. Як додати сторінку в InDesign

  2

  Додайте сторінки вручну Використовуючи палітру Pages, додайте сторінки в документ InDesign.
  • Перемістіть сторінку на документ. Наведіть мишкою на документ. Натисніть лівою кнопкою і утримуйте, переносячи іконку сторінки.
  • Додайте сторінку. Відпустіть мишку на документі. Таким чином, ви додасте одну або кілька сторінок, а також таблиці, які є суміжними. 3. Як додати сторінку в InDesign

  3

  Збільште кількість сторінок автоматично. В InDesign, ви зможете додати кілька сторінок за один раз.
  • Відкрийте палітру Pages і натисніть лівою кнопкою на субменю.
  • Утримуйте кнопку мишки, щоб відкрити меню, що випадає. Субменю можна відкрити, натиснувши на іконку у верхній правій частині палітри. Іконка виглядає як маленькі лінії тексту або міні документ.
  • Виберіть "Insert Pages." Введіть кількість сторінок для додавання. Виберіть, чи будуть сторіночки знаходиться попереду або слідувати за іншими сторінкам, відображатися в якості першої сторінки документа або останньої. Якщо ви бажаєте, щоб додані сторінки відображалися до або після певної сторінки, то вкажіть її номер. Клікніть на "OK."

Поради

 • Якщо ваш документ складається з декількох сторінок як каталог або брошура, то використовуйте майстер сторінки. З майстер сторінками, ви зможете автоматично вставляти сторінки з потрібними елементами макета. Ви зможете додати кожну сторінку, не порушуючи основний макет.
 • Якщо додана сторінка відображається в неправильному місці, ви зможете дуже просто змінити її положення, використовуючи опцію "Move Pages" в субменю палітри Pages.