Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

Facebook створив додаток, спеціально призначене для тих, хто володіє або є адміністратором сторінок і керує ними прямо з будь-яких Android і IOS смартфонів. Створення та оновлення подій є одним з найпоширеніших видів діяльності на сторінках в Facebook. На щастя, ви можете створити подію прямо з вашого телефону за допомогою Facebook Pages Manager.

Кроки

 1. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  1

  Встановіть Facebook Pages Manager на свій телефон. Ви можете завантажити додаток з Google Play або ITunes App Store, залежно від моделі вашого телефону.

 2. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  2

  Увійдіть у свій обліковий запис в Facebook. Якщо вас там немає, натисніть на кнопку "Зареєструватися" і введіть всі необхідну інформацію, щоб створити свій обліковий запис.

 3. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  3

  Натисніть на "Опції.[b]" Після входу в систему ви потрапите на стіну вашої сторінки. На стіні, натисніть "Опції" (кнопка з трьома крапками) в правому верхньому куті екрану.
 4. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  4

  Виберіть "Створити подію.[b]"

 5. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  5

  Введіть назву події. В поле "Створити подію", введіть його тему, яка вам до душі.

 6. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  6

  Детально опишіть вашу запис. Введіть деталі вашого заході, такі як дрес-код, кількість гостей та інші деталі, які слід знати вашим гостям. 7. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  7

  Вкажіть місце.

 8. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  8

  Встановіть дату і час початку і кінця заходу.

 9. 9

  Управління подією. Виберіть, хто може розміщувати події на стіні, це можуть бути лише одні адміністратори, а можуть бути і гості. Події мають свою власну сторінку. Якщо ви вирішили перевірити цю опцію, то тільки адміністратори вашої сторінки зможуть розміщувати події на стіні, а гості можуть тільки переглядати сторінку подій.

 10. Як створити подію в додатку Facebook Pages Manager

  10

  Опублікуйте. Як тільки ви закінчите заповнення деталей, натисніть на кнопку "Готово" в правому верхньому кутку екрану, і опублікуйте подія на вашій стіні.

Поради

 • Подія не може закінчитися до його початку.
 • Ні налаштувань конфіденційності при створенні події. Створені події можуть бачити всім хто заходять на вашу сторінку.