Як відмовитися від небажаної дружби

У багатьох з нас в житті траплявся досвід невдалої дружби, ви вкладали себе в ці відносини, але через час розуміли, що вашому «одного» це було необхідно для маніпулювання і образ. Якщо ви переживаєте, що це ваш випадок, можливо, пора розірвати всі зв`язки і звільнитися від цих відносин.

Кроки

 1. 1

  Подумайте про те, що не так в цій дружбі. Визначте речі, які доставляють вам незручність. Це може бути що завгодно, але ось деякі ключові моменти, на які слід звернути увагу:
  • Ваш друг намагається весь час вас пригнічувати, критикує і висміює вас. Він може також робити це в присутності інших людей.
  • Ваш друг змушує вас почувати незручність, невдоволення або засмучення більшу частину часу.
  • Ваш друг краде у вас, беручи ваші речі і не питаючи дозволу, прикидається що «ділиться», ламає те, що належить вам і т.д.
  • Вашій одному не подобаються всі ваші інші друзі, члени родини. Він намагається відокремити вас від інших людей.
  • Ваш друг противний вам.
  • Ваш друг говорить вам багато неправди, намагається прикритися або намагається здатися не тим, ким він є, говорить не ті речі, які є насправді.
  • Ваш друг ображає вас морально або фізично, або, можливо, обома способами.  • Ваш друг скоює злочини, намагається змусити вас робити те ж саме або покривати його і т.д.

 2. 2

  Видаліть цю людину зі своїх контактів, електронної пошти, телефонної книги і т.д. Якщо ви зберігаєте його контактну інформацію, це може з часом змусити вас дзвонити або писати, коли жалю можуть вплинути на вашу об`єктивність.

 3. 3

  Поясніть цій людині, з якої причини відбувається розрив. Не варто бути занадто різким, просто спокійно скажіть, що ви не були щасливі завдяки цій дружбі і думаєте, що для вас обох буде краще розірвати відносини.

 4. 4

  Коли ви почнете шкодувати (це станеться), просто нагадайте собі, що це було зроблено «на краще». Згадайте про всі жорстоких або образливих вчинках цієї людини. Якби він дійсно був вашим другом, то ніколи не змусив би вас відчувати себе таким чином.

 5. 5

  Можливо він спробує сказати вам щось або зробити. Людям подобається, коли останнє слово за ними. Коли вам намагаються протистояти, говорите саме те, що й раніше, ви будете виглядати набагато краще, якщо залишитеся спокійними. Зрештою, людина зрозуміє, що це кінець.

 6. 6

  Чи не застрявайте в минулому. Час жити сьогоденням і планувати своє майбутнє. Минуле - це минуле, і його не повернути. Життя в минулому часі тільки змусить вас жалкувати і нудьгувати ще більше, і все закінчиться тим, що ви приповзе назад, і ці погані відносини почнуться знову.

 7. 7

  Ці відносини не зміняться, як би вам цього не хотілося. Якщо ви вирішите повернутися назад, ця людина може перший час бути найкращим другом, але потім все повернеться на круги своя. 8. 8

  Не дозволяйте маніпулювати собою. Ця людина може вести себе як «поранений щеня» або ж звинувачувати вас і згадувати всі погані речі, які ви колись зробили. Він робить це просто тому, що наляканий і засмучений втратою своєї прекрасної іграшки (це ви!).

 9. 9

  Спочатку це може вам здаватися гіршим рішенням в житті, як ніби нічого вже не буде в порядку, але це не так. Це пройде. З кожним днем ви будете згадувати все менше і менше, ви навіть не помітите, як перестанете взагалі це робити. Все буде добре.

Поради

 • Будьте хоробрими заради самого себе. Ця людина не був весь час вашим другом, і це може повторитися знову, і тоді у вас все буде добре і навіть чудово.
 • Не думайте погано про себе. Чи не ви та людина, який вів себе негідно. Ви заслуговуєте набагато кращого.
 • Пам`ятайте про те, що ви набагато кращий людина, ніж він. Чиніть опір бажанням зателефонувати йому, коли ви будете почувати себе самотніми або щасливими, йдіть і знайдіть нових друзів замість цього.
 • Не все так гарні, як ви думаете- деякі «друзі» навмисно заподіюють вам біль, і ви опиняєтеся перед необхідністю вчитися забувати цієї людини і йти далі. Такі люди не стоять цього. Мільярди людей в цьому світі могли б стати вашими друзями, вам не потрібен той чоловік, який заподіє вам біль. Киньте це, знайдіть друзів в новому колі спілкування і насолоджуйтеся, дізнаючись їх.
 • Якщо ви звертаєтеся до цієї людини скороченою версією імені або прізвиськом, перестаньте це робити. Почніть називати його повним ім`ям, якщо будете розмовляти з ним або говорити про нього. Зробивши це, ви відокремте себе від нього на особистому та суспільному рівні, таким чином, він перейде з категорії ваших друзів в категорію людей, яких ви колись знали. У будь-якому випадку ви обов`язково повинні зробити це, якщо не плануєте спілкування в майбутньому.
 • Знайдіть декілька нових друзів, з якими можна проводити час або, можливо, у вас є інші друзі, з якими можна посидіти і поговорити.
 • Чи не повертайтеся до цієї людини, розривайте стосунки повністю. Якщо ви повернетеся, то, швидше за все, поведінка ще більше погіршиться, тому що він буде знати, що може вийти сухим з води.
 • Якщо ситуація дійсно виходить з-під контролю, постарайтеся поговорити зі своїм шкільним методистом або іншою людиною, якій ви довіряєте.
 • У деяких випадках вам потрібно посидіти і подумати про цю ситуацію, і якщо ви теж вели себе неправильно, можливо вам двом потрібно попрацювати і знайти спільне рішення.
 • Якщо хтось використовує ці поради для того, щоб розлучитися з вами, подумайте про те, що ви зробили для того, щоб зруйнувати вашу дружбу. Якщо ви дійсно засмучені через це, готові змінитися і хочете повернути свого друга, перевірте свій тон і вираз обличчя. Якщо ви ведете себе непорядно, це зменшує ваші можливості знову бути разом зі своїм другом.

Попередження

 • Якщо людина всього лише робить вигляд, що намагається змінитися, не ведіться на цей прийом. Давайте другий шанс, тільки якщо це щирий жаль про зруйновані відносинах.
 • Якщо ви відчуваєте себе тією людиною, через якого відносини зазнали невдачі, але знаєте, що не вчинили нічого поганого, постарайтеся принести свої вибачення і пояснити, чому так сталося з вашої точки зору. Ваш друг повинен зрозуміти, чому ви більше не друзі.
 • Якщо хтось використовує ці поради для того, щоб розлучитися з вами, ніколи не ображайте цієї людини і не залишайтеся байдужими. Це зацементує почуття ще більше.