Як відновити відносини з найкращим другом

Іноді ми розлучаємося з нашими друзями. І, на жаль, не так просто повернути втрачені відносини. Ця стаття навчить вас, як відновити стосунки з колишнім другом.

Кроки

 1. 1

  Зв`яжіться з одним! Якщо у вас є номер телефону або адресу електронної пошти, зв`яжіться зі своїм другом. Ваш друг не був би вашим кращим другом, якби ви ніколи не спілкувалися з ним! Ми живемо в епоху соціальних мереж. Тому користуйтеся ними, щоб зв`язатися зі своїм другом.

 2. 2

  Розповідайте свої новини. Розкажіть одному, що відбувається у вашому житті. Чи не стогніть про те, як погано вам живеться, говорите про те, що об`єднує вас.

 3. 3

  Розкажіть щось смішне і цікаве. Завдяки цьому ваш друг захоче розмовляти з вами. Якщо ви стогніть або вилиці про те, як ви нудьгували за ним, ваш друг швидко пересититься цим. Розкажіть кумедний випадок, який стався з вами недавно.

 4. 4

  Спробуйте домовитися про зустріч. Можливо, запросіть вашого друга сходити туди, де ви раніше любили проводити час разом. Займайтеся тим, що приносить вам радість і задоволення. Вам буде приємно перебувати в компанії один одного, і ви не захочете розставатися більше.

 5. 5

  Якщо ваш друг перейшов у нову школу, розпитайте його про його нових друзів. Це може бути гарною ідеєю, познайомитися з ними і подружитися. Завдяки цьому вашому другу не доведеться вибирати між старими і новими друзями.
 6. 6

  Докладіть зусиль, щоб познайомитися з новими приятелями вашого друга. Крім того ви можете познайомити старих однокласників вашого друга з новими. Завдяки цьому у вас буде велика дружна компанія.

 7. 7

  Насолоджуйтесь вашим спілкуванням. Проводьте час разом. Допомагайте, коли це необхідно.

 8. 8

  Ставтеся до вашого друга по-особливому. Не приймайте вашу дружбу як належне, не ігноруйте вашого друга, а цінуєте, що він у вас є.


Поради

 • Не кажіть про вашого друга за його спиною. Якщо він дізнається про це, він не захоче бути вашим кращим другом більше.


 • Слухайте свого друга. Ваші друзі будуть цінувати вас більше, якщо ви буде вислуховувати їх.
 • Ненав`язливо запросите одного куди-небудь. Наприклад, ви можете сказати: "Ми з дівчатами ходили купатися на днях, ти не хочеш піти з нами на наступному тижні?" Знову ж таки, ненав`язливо запитаєте, чи не хоче ваш друг взяти кого - то з його товаришів теж.
 • Не варто говорити про те, як вам було важко без вашого друга. Це, швидше за все, змусить його відчувати себе дійсно винним і він не захоче спілкуватися з вами.
 • Будьте поруч, коли вашому другу потрібно поговорити. В іншому випадку він знайде того, хто його дійсно буде слухати.
 • Якщо ваш друг односкладово відповідає на більшість ваших питань, наприклад: "Звичайно" "Так" і "Ні" то він, можливо, насправді не хоче бути вашим кращим другом. Будьте готові це прийняти.
 • Ніколи не бийтеся з кращими друзями!

Попередження

 • Чи не благайте!
 • Не питайте прямо, про те чи є ви кращими друзями. Ви будете виглядати нав`язливо і ситуація може виявитися незручною.
 • Якщо ваш друг дійсно не хоче бути вашим другом, це нормально, змиріться з цим.