Як визначити, чи є людина вашим другом

Нам всім подобається заводити друзів, вірно? Разом з тим, іноді важко визначити, чи є людина вашим справжнім другом, або просто використовує вас. Читайте далі і дізнаєтесь, чи дійсно людина відчуває до вас дружні почуття.
Частина 1 з 2: Перевірте глибину вашої дружби

 1. 1

  Подумайте про те, як ви двоє стали друзями.
  • Як ви познайомилися один з одним? Ви зустрілися випадково, або цей чоловік підійшов сам, щоб познайомитися? Вів він себе дружелюбно?
  • Людина привітався з вами і підійшов, щоб почати розмову?
  Якщо він не був настільки розташований по відношенню до вас, ймовірно, він сприймає вас просто як знайомого, спілкування з яким обмежується словами "привіт" і "пока", не більше того.

 2. 2

  Оцініть, наскільки близька ваша дружба.
  • Людина починає бесіди з вами просто для того, щоб поговорити? Або все спілкування обумовлено якимись цілями або необхідністю?
  • Ви довіряєте цій людині? Ви відчуваєте близькість до нього?

 3. 3

  Подумайте про те, хто планує зустрічі. Планування зустрічей завжди відбувається з вашого боку? Чи завжди ваш потенційний друг приходить у відповідь на ваші запрошення? Якщо людина дійсно відчуває до вас симпатію, він буде намагатися побачитися з вами. Не варто виправдовувати його ("він не прийшов, бо дуже зайнятий"), - якщо людина постійно відмовляється від вашого запрошення, і ви не впевнені, коли побачитеся з ним наступного разу, такою поведінкою ваш знайомий може просто намагатися натякнути вам на те , що не сприймає ваші відносини так, як ставитеся до них ви.

 4. 4

  Оцініть його поведінку, коли вам потрібна допомога. Коли у вас трапляються проблеми, ви відчуваєте від людини турботу і підтримку? Справжній друг розділяє ваші печалі і пропонує свою підтримку. Якщо у вас виникли неприємності, друг буде поруч, щоб допомогти, а не просто скаже "Хм ... Ось так халепа" або "Не пощастило тобі".

Частина 2 з 2: Оцініть, чи не використовують вас

 1. 1

  Подумайте над вірогідністю того, що вас використовують. Іноді зустрічаються люди, які аж ніяк не хочуть ставати вашими друзями, але маскують це за удаваним дружелюбністю. Наприклад:
  • Людина проводить час з вами лише тоді, коли у вас є те, що йому потрібно? Наприклад, ви зайнялися чимось особливим, і раптово ваш передбачуваний друг виявився вільний, коли зазвичай він зайнятий невідкладними справами.
  • Людина зустрічається з вами тільки тоді, коли ви йдете по магазинах і за все платите?
  Якщо на обидва ці пункту ви відповіли позитивно, людина виразно використовує вас і не має наміру дружити.

 2. 2

  Постарайтеся визначити, що цьому передбачуваному одного може бути від вас потрібно. Цим можуть бути ваші зв`язки, навички або знання, щось цінне, що можна отримати через дружбу з вами. 3. 3

  Дуже натурально покажіть, що не можете більше давати те, що, на ваш погляд, людині потрібно. Наприклад, якщо ви підозрюєте, що людина спілкується з вами заради поїздок у вашій дійсно гарній машині, скажіть, що збираєтеся продати її заради чогось більш дешевого і практичного. Зробіть так, щоб все це виглядало вашим природним рішенням, ніби для вас самих це заняття (що завгодно, що ця людина може використовувати) втратило інтерес або можливість.

 4. 4

  Поспостерігайте за реакцією людини. Справжній друг проявить повагу до вашим бажанням і продовжить дружбу. Підроблений друг спробує відмовити вас від цього рішення або просто перестане спілкуватися. У будь-якому випадку, така людина буде незадоволений - це буде невдалим днем для тих, хто намагається вас використовувати.

Поради

 • Пам`ятайте про те, що справжній друг слухає, коли ви говорите.
 • Друзям важливо те, що ви говорите.
 • Справжній друг завжди на вашому боці, яка б не була проблема. Він буде там, де потрібен вам.
 • Справжній друг завжди, незважаючи на обставини, поруч з вами і підтримує вас.
 • Справжній друг не злиться на вас через дрібниці і не придумує сумнівних виправдань, щоб уникнути зустрічі з вами.
 • Справжній друг завжди поруч, і він не просто присутній, а підтримує вас психологічно й емоційно.
 • Якщо один запрошує вас, прийдіть, якщо є можливість!
 • Слідкуйте за тим, як людина спілкується з вами. Якщо більшу частину часу говорить він, постійно скаржачись на щось, швидше за все, ця людина просто використовує вас.
 • Якщо людина називається вашим другом і абсолютно не підтримує вас, значить, другом він не є.
 • Якщо ви по-справжньому не подобаєтеся людині, просто вибачте і забудьте! Рухайтеся далі. Навколо багато прекрасних людей!