Як дізнатися, ким є ваші найкращі друзі

Зраджував Чи вас коли-небудь ваш кращий друг? Як ви думаєте, ваш кращий друг є справжнім другом або фальшивкою? Ось кілька способів відповісти на це питання.

Кроки

 1. 1

  Не ігноруйте своє шосте відчуття. Чи відчуваєте ви, що ваш друг вами маніпулює? Чи з`являється у вас погане передчуття, коли ваш друг підходить до вас і починає з вами розмова? Чи відчуваєте ви, що ваш друг не вкладає в це достатньо зусиль?

 2. 2

  Попросіть когось із ваших друзів про яку-небудь послугу. Якщо він / вона спочатку говорить «так», а потім відмовляється, - ви відразу зрозумієте, що така людина ні на що не годиться.

 3. 3

  Золоте правило. Справжній друг - це та людина, з яким ви можете залишатися самим собою. Це означає, що, незважаючи на всі ваші слабкі або сильні сторони, невпевненість у собі і інші якості, вони як і раніше залишаються з вами друзями. Таким же чином, ви приймаєте своїх друзів за їх характерні риси, слабкості і так далі, і це і є справжньою дружбою. Пам`ятайте: «Ми - люди, і ми недосконалі». Так що одним з кращих способів з`ясувати, чи гідний хтось вашої дружби, - це поговорити з цією людиною і при цьому вести себе природно. Не потрібно прикидатися або видавати себе за того, ким ви насправді не є. Якщо їм сподобалася ваша особистість, ваші дії і, найважливіше, «Ви», - тоді вони і є вашими справжніми друзями. Не так легко знайти таких друзів, але якщо ви будете продовжувати пошуки, то все у вас вийде.

 4. 4

  Попросіть когось із друзів залишитися з вами після уроків. Якщо один скаже «так», а потім він / вона скаже, що у нього / неї є інші плани, - найвірогідніше, їм не хочеться вашої компанії.

 5. 5

  Зателефонуйте йому / їй для нічної розмови. Якщо один поговорить з вами трохи, а потім йому / їй потрібно буде відключитися без особливої на те причини (або друг щоразу вигадує «поважну причину») - швидше за все, такий друг не є справжнім.

 6. 6

  Зверніть увагу на те, чи не ви завжди починаєте розмову першим. Якщо ваш «друг» більше не пише вам електронні листи або не дзвонить, - швидше за все, ця людина більше не є вашим другом. Переконайтеся в тому, чи не сталося щось погане в житті вашого друга, через що він так ізолював себе від оточуючих. Будьте відкриті і запитайте, чи трапилося що-небудь плохое- дружба - це не вулиця з одностороннім рухом.

 7. 7

  Якщо хтось з ваших друзів обзиває вас за вашою ж спиною, то ця людина більше не є вашим найкращим другом. Просто скажіть йому / їй, що буде краще всего- не дозволяйте йому / їй зробити це першим (дружиною).

 8. 8

  У більшості випадків вам буде зрозуміло, ким є ваші найкращі друзі. Ви будете почувати себе комфортно разом з ними, і ви помітите, що ви станете проводити з ними більше і більше часу.

Поради
 • Уникайте людей, які видають себе за когось іншого.
 • Якщо ваш кращий друг вірить у все чутки про вас, то ця людина не є справжнім найкращим другом.
 • Не дозволяйте їм використовувати вас. Якщо хтось просить вас зробити те, що, на вашу думку, робити не варто, не робіть цього. Ваше шосте відчуття є вашим путівником у таких ситуаціях. Справжній друг зрозуміє ваші почуття і не стане примушувати вас відмовитися від ваших принципів.
 • Спілкування є ключовим. Іноді ви очікуєте більшого від інших, тому що ви самі готові зробити багато чого для них. Якщо у вас виникли проблеми з іншими, з упевненістю поговоріть з ними про це і будьте готові вислухати їхню відповідь.
 • Завжди стежте за тим, що ви не єдина людина, яка постійно дзвонить і вітає перший в режимі 24/7! Якщо ваші друзі починають дзвонити рідше, то нехай це хоча б буде з поважної причини, в іншому випадку починайте триматися від них подалі. Ви також можете висловити ваші почуття до них, якщо ви впевнені в тому, що така спроба не потерпить невдачу.
 • Намагайтеся бути добрими до всіх, включаючи і ваших ворогів.
 • Часом ваш друг може знайти іншу компанію, з якою буде гуляти, і вам може здатися, що ваш кращий друг проміняв вас на інших людей. Коли друзі так чинять, підіть до них і розкажіть, що ви про це всім думаєте. Але не будьте агресивні. Це тільки погіршить ситуацію. Говоріть з одним так, ніби ви досі гуляєте разом. Це дозволить вашому другу відчувати себе більш комфортно при висловлюванні вам про те, що сталося. Якщо ваш друг заперечує, що щось не так, але так і продовжує ігнорувати вас і гуляти з іншими людьми, залиште його / її в спокої на деякий час. Тим часом, постарайтеся знайти собі нових друзів. Якщо цей же друг так і не повернеться до вас, то, значить, не судилося. Відпустіть вашого друга.
 • Якщо ваші друзі навіть не докладають жодних зусиль при розмові з вами, - безумовно, вони не є справжніми друзями.


 • Іноді друзі не відразу відповідають на ваші повідомлення. Але це не означає відразу те, що їм все одно. Вони дійсно можуть бути зайняті в цей момент. Не відкидайте їх так швидко.
 • Нікому ніколи не розповідайте свої секрети, навіть якщо це ваші найкращі друзі. Люди не залишаються у вашому житті назавжди. Друзі приходять і йдуть, і тільки сім`я завжди залишається з вами.
 • Уникайте людей, які різко змінюються після року навчання.
 • Уникайте людей, які вас ображають.
 • Просто залишайтеся з друзями, які знають всі ваші секрети і залишаються відданими вам. Не має значення і те, що у вас є тільки один кращий друг, тому що в підсумку ви будете щасливі лише з цим одним другом.
 • Друзі не стоять вашої дружби, якщо вони ніколи не відповідають на ваші повідомлення.
 • Гуляйте з ними частіше або заведіть ще одного друга, щоб переконатися в тому, подобаєтеся ви ім.

Попередження

 • Уникайте егоїстів, які не ставлять під загрозу свої погляди навіть як ласку вам.
 • Уникайте людей, які завжди в усьому з вами погоджуються - в хорошому або поганому.
 • Якщо він / вона починає зустрічатися з кимось, то це, звичайно, може змінити стан речей, але все ж це не змінить його / її ставлення до вас, просто людині потрібно особистий простір час від часу.
 • Переконайтеся в тому, що ваші друзі люблять вас таким, яким ви є, а не за вашу репутацію, багатство чи за ваші зв`язки з людьми.
 • Уникайте таких друзів, які звертаються до вас тільки тоді, коли їм щось від вас потрібно. Не дозволяйте їм використовувати вас.
 • Уникайте друзів, які брешуть про людину, яка вам подобається. Коли друг так чинить, просто продовжуйте ігнорувати його / її деякий час і знайдіть когось іншого для розмови. Ловіть їх на брехні, але задавайте питання по-доброму. Не будьте агресивні. Не виливайте весь свій гнів на друзів, залишайтеся спокійними.
 • Уникайте людей, які вчать вас поганим звичкам або змушують вас робити щось погане з боку моралі.
 • Уникайте людей, які стають вашими друзями тільки після того, як ви стали популярними.
 • Слідкуйте за тими людьми, які легко можуть впадати в заздрість, чи не хвалять вас або не святкують з вами в періоди вашого успіху.