Як дисциплінувати дворічної дитини

Як дисциплінувати дворічної дитини

Діти зазвичай розвивають свою особистість і стають більш незалежними до двох років, що може призвести до небажаного поведінки. Якщо ви коли-небудь чули фразу жахливі двухлетки `, то ви, напевно, знаєте, що ця вікова група має деякі проблеми. Дисциплінуйте дворічної дитини, переконавшись, що дитина розуміє, що дії ведуть до наслідків.
Метод 1 з 4: Відволічіть і перенаправьте

 1. 1

  Запропонуйте вашій дитині діяльність, яка відрізняється від тієї, при якій він / вона поводиться неправильно. У дворічних дітей коротка тривалість концентрації уваги.

 2. 2

  Зробіть так, щоб хорошу поведінку здавалося дитині веселим. Якщо ваш дворічна дитина відмовляється збирати іграшки, то перетворите цей процес у гру. Запропонуйте дитині показати вам як швидко він може скласти всі іграшки в коробку.

 3. 3

  Змініть сценарій. Тримайте закритими двері тих кімнат, де він може потрапити в біду. Відведіть дитину в дитячу або його / її спальню, де його / її дії будуть продуктивними, а не проблематичними.

 4. 4

  Будьте готові. Якщо істерика спалахує в магазині, коли ви говорите немає пакету цукерок, то майте під рукою його улюблений фрукт або крекери, щоб перенаправити голод або бажання дитини.

Метод 2 з 4: Перерви

 1. 1

  Встановіть спеціальний час для тайм-аутів. Деякі батьки використовують стілець або лавку або ставлять подушку на підлогу, щоб дитина відпочила і зібрався силами.
  • Переконайтеся, що зона відпочинку знаходиться далеко від відволікаючих речей і небезпек.

 2. 2

  Назвіть час тайм-ауту як щось інше, тому що дворічна дитина може не зрозуміти термінологію. Скажіть, що йому потрібен перерву або спокійний час.

 3. 3

  Обмежте кількість часу тайм-ауту. Більшість експертів рекомендує хвилину чи дві. Ваша мета - заохочувати хорошу поведінку, а не зробити так, щоб ваша дитина відчув, що він / вона поганий.

 4. 4

  Хваліть хорошу поведінку після тайм-ауту. Ваш дворічна дитина повинен почати розрізняти яка поведінка приводить його / її до неприємностей, а яке приваблює позитивне увагу.

Метод 3 з 4: Обмеження і структура 1. 1

  Встановіть кордону, які забезпечать безпеку вашої дитини і допоможуть йому відчувати себе в безпеці. Наприклад, він / вона не поїде до бабусі, якщо він / вона не буде як слід сидіти в автокріслі.

 2. 2

  Зробіть так, щоб ваша дитина голосно сказав правило або обмеження. Це зміцнить правила і допоможе йому зрозуміти їх. Наприклад, коли ви переходите вулицю, ви разом можете вимовити: Ми завжди тримаємося за руки, коли переходимо вулицю.

 3. 3

  Пам`ятайте, що ви повинні бути послідовні. Ваш дворічний дитина не буде слідувати вашому правилом не стояти у ванній, якщо ви дозволите йому один раз зробити це.

 4. 4

  Забезпечте структуру. Це забезпечить надійне середовище для вашого дворічної дитини і скоротить проблеми дисципліни. Наприклад, якщо ви придумаєте ритуал підготовки до сну, який завжди буде починатися о 20:30, не буде більше сперечань з приводу відправлення до сну, тому що ваша дитина буде знати що його чекає.

Метод 4 з 4: Природні наслідки

 1. 1

  Дозвольте поведінку, яка веде до природних наслідків. Але це потрібно робити тільки в тому випадку, якщо це не зашкодить вашій дитині або кому-небудь ще. Наприклад, якщо ваша дитина сидить на високому стільчику і скидає сік, то дозвольте йому скинути кухоль-непроливайку.

 2. 2

  Поясніть природні наслідки. Ваш дворічна дитина безсумнівно попросить свій сік. Вкажіть, що він скинув свій сік і більше не може його взяти.

 3. 3

  Закріпіть подію. Можливо, вам знадобиться пояснити наслідки більше одного разу, поки дитина зв`яже скидання соку і те, що він більше не може взяти його.

 4. 4

  Запропонуйте нагадування. Наступного разу, коли ваш дворічна дитина буде сидіти на високому стільчику, нагадайте йому / їй, що якщо він скине сік, то більше не зможе його взяти.

Поради

 • Постарайтеся залишатися спокійними. Дисциплінування дворічної дитини може вимотати нерви будь-якого батька або опікуна. Якщо ви будете кричати і втрачати контроль, то це тільки погіршить ситуацію. Дайте собі тайм-аут, якщо вам це необхідно.