Як відучити дитину від пляшечки

Життя дитини складається з навчання та практики. Багато батьків розуміють, коли і як діти повинні досягти певного рівня розвитку. Перехід від одного етапу до іншого може бути стомлюючим і розчаровує, як для дітей, так і для батьків. Тому способи, якими ви заохочуєте перехід від одного етапу розвитку до іншого, дуже важливі. Використовуйте наступні способи ВІДУЧУВАННЯ дитину від пляшечки.


Кроки

 1. 1

  Виберіть відповідний час. Успіх багато в чому залежить від того, коли ви вирішите відучити дитину від пляшечки.
  • Ваша дитина повинна самостійно вживати тверду їжу за допомогою ложки. Ви не досягнете успіху, якщо почнете годувати його з кухля-непроливайки раніше, ніж дитина готова до цього за рівнем свого розвитку.
  • У житті дитини не повинно бути інших перепон і труднощів. Ви не повинні відбирати у дитини пляшечку під час переміщення його на свіжу постіль, знайомства з новим членом сім`ї або вихованцем, переїзду в новий будинок, росту зубів або інших важливих подій, які можуть засмутити вашої дитини.

 2. 2

  Привчіть дитину до кухля-непроливайка. Це необхідно зробити у віці не менше 6 місяців.
 3. 3

  Дозвольте дитини розглянути кухоль. Ваша дитина може з нею «грати», а не пити, але це тільки на початковому етапі. Незабаром ви побачите, як він почав використовувати кухоль за призначенням, після чого він звикне до такого годівлі.

 4. 4

  Давайте дитині кухоль-непроливайку замість пляшечки під час прийому їжі. Почніть використовувати кухоль для рідкої їжі, як тільки дитина до неї звикне. Це може статися у віці 8-10 місяців.

 5. 5

  Використовуйте кухоль разом пляшечки під час годування. 6. 6

  Замініть пляшечку дитини під час прийому іншої їжі, і поступово ваша дитина навчиться використовувати різні види їжі з кухля. .

 7. 7

  Залишайтеся послідовної під час цього процесу. Якщо ви будете давати то пляшечку, то кухоль під час прийому їжі, ви приведете дитину в замішання.

 8. 8

  Запропонуйте вашій дитині кухоль-непроливайку замість пляшечки в інший час дня, наприклад, під час денного сну, легкого полудня або підготовки до сну.
  • Більшість дітей готове відмовитися від пляшечки у віці 12 місяців.
  • У цьому віці ви можете повністю замінити пляшечку кухлем з цільним молоком.

Поради

 • Спробуйте різні стилі кухлів, перш ніж повертатися до пляшечки, якщо ваша дитина відмовляється від гуртки. Гуртки з ручками більше підходять маленьким дітям. М`які носики, такі як на пляшці, допомагають процесу вживання їжі.

Попередження

 • Відучити дитину від пляшечки не так просто. Пам`ятайте, що необхідно зберігати терпіння і робити все можливе, щоб допомогти дитині. Кожна дитина переходить на новий етап по-своєму.