Як відучити дитину смоктати палець

Ваша дитина смокче палець? Найчастіше діти смокчуть великий палець, але можуть захопитися і іншими пальцями. Наберіться терпіння, і допоможіть своїй дитині позбутися цієї звички.

Кроки

 1. 1

  Почніть з малого. Якщо ви знаходитесь в громадському місці, і ваша дитина почала смоктати палець, скажіть йому, що великі хлопчики і дівчатка не смокчуть свої пальці. Одна ця фраза можете мотивувати дитину, адже він напевно хоче бути «великим хлопчиком» або «великий дівчинкою». Якщо ваша дитина більш старшого віку, скажіть, що це дуже соромно, коли чужі люди бачать, як він смокче палець.

 2. 2

  Постійно контролюйте дитини. Якщо вдень дитина не смокче палець, оскільки ви не зводите з нього очей, але продовжує це робити у сні, спробуйте надіти дитині на ніч рукавичку або рукавицю. Навряд чи вашій дитині сподобається смоктати шерсть, тому він повинен відмовитися від своєї звички.
 3. 3

  Стійте на своєму! Якщо дитина вночі знімає рукавицю і продовжує смоктати палець, зверніться в аптеку і купіть засіб Mavala STOP (можливо, вони вам запропонують щось ще), яким ви намажете пальці дитини. Це засіб неймовірно несмачне, тому дитині навряд чи захочеться знову тягти палець до себе в рот.

 4. 4

  Будьте наполегливі. Відмовлятися від звичок важко, ще важче це зробити дитині. Не здавайтеся самі, і не дозвольте, щоб це зробив дитина, інакше від своєї звички він не позбудеться ніколи. Боріться разом зі своєю дитиною доти, поки не отримаєте перемогу над звичкою! Нагадайте йому, як добре бути «великим хлопчиком / великий дівчинкою», і як добре, коли у тебе немає звички, яка змушує тебе соромитися. 5. 5

  Заохочуйте дитини. Після того, як звичка буде зламана, нагородите своєї дитини. Можна зводити його в парк, в зоопарк, в кафе або купити йому щось, про що він давно мріяв. Винагорода доведе, що зусилля дитини не були витрачені даремно, і що він великий молодець, раз впорався зі своєю поганою звичкою.

Поради

 • Не здавайтеся. Придумуйте нові способи, але змусьте дитини відмовитися від звички смоктати палець!
 • Препарат Mavala STOP є повністю безпечним, ніякої шкоди він вашій дитині не заподіє.

Попередження

 • Не здавайтеся, інакше ви так ніколи і не відучіть дитину від звички смоктати палець!