Як змусити дитину ясельного віку надіти зимові речі

Як змусити дитину ясельного віку надіти зимові речі

Якщо ви боїтеся настання зими просто тому, що в цей час у вас відбувається справжня боротьба з дитиною з приводу зимових речей, не хвилюйтеся. Існують способи уникнути подібної боротьби, наприклад, вибравши відповідні зимові речі і використовуючи розумний підхід. Якщо у вас вже є зимові речі для вашої дитини, почніть читати з Методу 2, щоб дізнатися, як одягнути дитину в зимові речі без всяких проблем.
Метод 1 з 2: Як вибрати відповідні зимові речі для дитини ясельного віку

 1. 1

  Не вибирайте громіздку одяг. Зимові речі повинні не тільки зігрівати вашої дитини. Одяг не повинна заважати дитині під час активних ігор. Необхідно вибирати одяг, який легко надягати і знімати, особливо якщо вашій дитині починає заважати одяг відразу після того, як ви її одягли.
  • Намагайтеся не вибирати важку і громіздку одяг на зиму, так як дитині буде складно в ній рухатися.

 2. 2

  Намагайтеся одягати дитину шарами в більш легкий одяг. Як зазначено вище, громіздка одяг заважає рухатися. Замість цього надягайте кілька теплих, але тонких речей один на одного, щоб дитині було легко рухатися.
  • Ви можете одягнути водонепроникний куртку поверх утеплених речей і футболки з довгими рукавами. Такі шари одягу допоможуть забезпечити тепло і комфорт вашої дитини, і в такому одязі йому буде легко грати в сніжки і тікати від «ворогів».

 3. 3

  Намагайтеся не вибирати одяг, від якої свербить тіло. Діти ясельного віку дуже чутливі до тканин. Вони розуміють, теплий одяг або холодна, м`яка або жорстка і так далі. Через це дуже важливо, щоб дитині подобалася тканина, з якої зроблена одяг, інакше дитина не захоче її носити
  • Матеріали, які подобаються дітям (тобто зручні матеріали), це бавовна, шерсть, штучне хутро, пух і нейлон. Пам`ятайте про це, коли будете купувати речі для вашої дитини.

 4. 4

  Нехай ваша дитина сам вибере зимові речі. Поведіть вашої дитини за покупками. Якщо він буде сам вибирати одяг, йому буде подобатися її носити в майбутньому. Ви можете дозволити йому вибрати одяг з будь-якими героями.
  • Перш ніж піти за покупками, розкажіть йому про свої плани. Перед тим, як вийти з дому, скажіть вашій дитині, що ви хочете купити, і скільки речей він може вибрати (наприклад, дитина може вибрати дві пари рукавиць).

 5. 5

  Купуйте рукавиці для вашої дитини замість рукавичок. Рукавиці набагато легше надягати і знімати, ніж рукавички. До того ж рукавиці краще зігрівають руки взимку, так як пальці перебувають разом. Пам`ятайте про те, що рукавиці повинні мати теплий внутрішній шар і непромокальний зовнішній шар.
  • Рукавиці на флісі також підійдуть, якщо ваша дитина грає в сніжки, так як цей матеріал дуже швидко висихає.
  • Виберіть рукавиці на липучці, а не на зав`язках, так як їх не так легко розв`язати.
  • Одягайте рукавиці на руки дитину перед тим, як одягти зимову куртку. Це допоможе запобігти потраплянню снігу в рукава.

 6. 6

  Не забудьте про шкарпетки. Переконайтеся, що шкарпетки вашої дитини не надто щільні, і що в них не тиснуть зимові черевики. Це може викликати дискомфорт у дитини, і він не захоче надягати зимові черевики.

 7. 7

  Виберіть кращий зимовий костюм для вашої дитини. У кожної дитини свої власні потреби і способи вираження особистості. Якщо ваша дитина любить грати в снігу, зимовий костюм є прекрасним варіантом, тому що він допомагає запобігти потраплянню снігу на тіло дитини. Виберіть костюм із зовнішнім шаром нейлону, так як нейлон є водонепроникною тканиною. Але внутрішня частина повинна складатися з флісовій підкладки, щоб дитині було тепло. Інші аспекти включають наступне:
  • Костюм повинен бути на блискавці, щоб дитина могла розстебнути його, а не знімати цілком, якщо йому потрібно в туалет.
  • Манжети на костюмі повинні міцно триматися на зап`ястях і щиколотках дитини, щоб сніг не проник всередину.

 8. 8

  Не забудьте про зимовій шапці для вашої дитини. Велика кількість тепла випускається тілом через голову, тому дуже важливо, щоб ваша дитина носив зимову шапку. Пошукайте шапку-вушанку, щоб вашій дитині було тепло.
  • Ви також можете пошукати шапку, яка застібається під підборіддям голови, щоб шапка не впала, поки ваша дитина грає в снігу.

Метод 2 з 2: Як змусити дитину надіти зимові речі 1. 1

  Поясніть дитині, чому носити зимові речі так важливо. Дітям деколи складно зрозуміти, чому вони повинні носити зимовий одяг. Але дуже важливо постаратися пояснити необхідність зимового одягу для вашої дитини. Постарайтеся швидко пояснити це дитині перед тим, як одягнути його. Поясніть, що на вулиці дуже холодно в зимовий час, і що зимові речі захищають тіло від холоду.
  • Ви також можете почитати дитині книги про зиму і зимовому одязі. Наприклад, можна почитати йому книгу Роберта Мунші Зимовий костюм Томаса.

 2. 2

  Розкажіть дитині про важливість зимового одягу. Якщо він цього не розуміє і не хоче надягати зимові речі або якусь певну річ, наприклад, рукавиці, дозвольте дитині вийти на вулицю без них. Його руки замерзнуть, і він захоче надіти рукавички, щоб стало тепліше.
  • Наступного разу, коли ваша дитина буде відмовлятися від рукавиць, нагадайте йому, що його руки замерзнуть без них. Скажіть йому, що сьогодні саме такий подіти, і що його руки замерзнуть без рукавиць.

 3. 3

  Надайте вашій дитині трохи часу підготуватися до виходу на вулицю. Якщо ви будете поспішати і одягати його занадто швидко, дитина не захоче надягати зимові речі. Замість цього встановіть останній термін, до якого ваша дитина повинна бути готовий, і почніть готуватися до цього за годину або близько того.
  • Наприклад, скажіть дитині перед сном, що він повинен бути одягнений на восьму годину ранку, так як з будинку потрібно вийти в 9:00. Не кажіть йому про наслідки запізнення. Просто скажіть, що ви чекаєте, що він буде готовий до цього часу.

 4. 4

  Показуйте хороший приклад. Діти ясельного віку часто повторюють за дорослими. Якщо ви не будете надягати зимову шапку, швидше за все, ваша дитина теж буде від неї відмовлятися. Можливо, вам буде складно бути хорошим прикладом, але важливо показати своїй дитині, чого ви від нього хочете, за допомогою своїх власних вчинків.
  • Одягніться в зимовий одяг (або надіньте кілька зимових речей), а потім скажіть вашій дитині одягнутися так, як це роблять дорослі. Є ймовірність, що дитина побачить зимові речі на вас і захоче бути таким же дорослим і незалежним.
  • Використовуйте друзів вашої дитини або братів і сестер в якості гарного прикладу. Нагадуйте вашій дитині, що всі його друзі носять зимові костюми.

 5. 5

  Дозвольте дитині вибрати речі, які він може надіти. Часом якщо дати дитині більше відповідальності, це допомагає йому відчути себе незалежним, і він не буде чинити опір проти одягання. Дайте дитині два наряди на вибір. Дитина може вибрати одну з сорочок, щоб надіти під зимові речі.
  • Якщо у вашої дитини дві зимових шапки або дві пари рукавиць, дозвольте вашій дитині вибрати одну з них.

 6. 6

  Розкажіть вашій дитині про наслідки його дій. Цей метод потребують змін у ваших планах на день, щоб ви могли розповісти дитині про наслідки. Якщо ваша дитина постійно противитися надягати зимовий одяг, залиште його одного і дозволите йому випустити свої почуття. Коли ви повернетеся, скажіть йому, що він не піде грати на вулицю, або що він не побачиться зі своїми друзями, тому що не хоче надягати зимовий одяг.
  • Як тільки ваша дитина зрозуміє, що ви серйозні з приводу наслідків неслухняності, він захоче надіти зимовий одяг.
  • Якщо ви повинні були піти в магазин, скажіть йому, що ви дуже хотіли піти в магазин, але так як він відмовляється одягатися, він не зможе піти і з`їсти смачну булочку, яку ви збиралися йому купити. Це буде хорошою мотивацією для дитини.

 7. 7

  Нехай процес одягання буде веселим. Намагайтеся одягати дитину за допомогою ігор. Якщо ваша дитина переможе, дайте йому щось на знак похвали, або скажіть, що він зможе пограти зайвих п`ять хвилин в снігу.
  • Ви також можете спробувати заспівати пісню або розповісти дитині історію, поки одягаєте його. Ваші слова допоможуть відвернути його, і він не буде намагатися зняти речі. Розкажіть йому історію про героя, схожому на вашу дитину. Скажіть, що герой вирушив у пошуках пригод в зимову країну за допомогою чарівного костюма.

Поради

 • Діти ясельного віку не люблять, коли в одязі дуже жарко або незручно в приміщенні. Ви можете надіти речі на вулиці, щоб дізнатися, чи подобається йому це (є ймовірність, що це йому не сподобається).