Як діяти, коли у дитини висока температура

Коли дитина захворює, ви можете відчувати себе безпорадно. У багатьох випадках, це не така серйозна проблема, через яку варто надто турбуватися. Висока температура є зовнішньою ознакою внутрішньої інфекції. Підвищена температура тіла перешкоджає поширенню збудників хвороби - вірусів і бактерій. Кращий спосіб допомогти дитині подолати свою хворобу є постійний контроль температури. Слідкуйте за симптомами і вимірюйте температуру, завдяки цьому ви зможете робити відповідні дії які допоможуть полегшити стан дитини.

Кроки

 1. 1

  Вимірюйте температуру вашої дитини регулярно. Кожні 2 - 4 години, використовуйте термометр, щоб вимірювати температуру дитини. Записуйте час і температуру, щоб відстежувати будь-які зміни. Якщо температура висока, вимірюйте її кожні 20 хвилин. Якщо дитина спить, чекайте, поки він чи вона прокинеться, щоб виміряти температуру. Сон необхідний для здоров`я дитини.

 2. 2

  Переконайтеся, що ваша дитина не страждає від зневоднення. Висока температура може призвести до зневоднення малюка. Подбайте про правильне питному режимі дитини. Під час хвороби пропонуйте дитині напої, що містять електроліти.
 3. 3

  Слідкуйте за станом вашої дитини. Звертайте увагу на найменші зміни в поведінці дитини. Станом дитини ви можете побачити, не підвищується чи його температура. Дитині з високою температурою може бути або холодно або навпаки жарко. Крім того дитина може бути блідим.

 4. 4

  Зверніть увагу на поведінці вашої дитини. Дитина з високою температурою може багато спати. Сон допомагає організму боротися з причиною високої температури. Крім того дитина може відчувати озноб. У деяких випадках, дитина з високою температурою може вести себе як завжди. Якщо дитина просить їсти, дайте йому поїсти.

 5. 5

  Зменшіть жар за допомогою ліків. У той час як субфебрильна температура краще залишити для боротьби організму, високу температуру краще збивати за допомогою медпрепаратів. Ацетамінофен та ібупрофен в рекомендованої дозуванні можуть бути безпечними засобами для дітей. Два ліки можна чергувати, щоб знизити температуру. 6. 6

  Зверніться за професійною допомогою, якщо ви не можете збити температуру. Викличте лікаря, якщо у дитини висока температура більше 3 днів або якщо дитина страждає від зневоднення. Зверніть особливу увагу на хворої дитини, яка не хоче рухатися. Зверніться по допомогу негайно, якщо ваша дитина відчуває проблеми з диханням або інші серйозні симптоми.

Що вам знадобиться

 • термометр
 • напої
 • ацетамінофен або ібупрофен