Як використовувати подушку для годування грудьми

Подушка для годування грудьми спеціально створена, як аксесуар для матері, яка годує грудьми свого малюка. Такі подушки мають різний дизайн і різні характеристики- деякі подушки актуальні, деякі тільки для окремих випадків. Незалежно від того, як подушки зроблені, вони все призначені для того, щоб підтримати вашого малюка при годуванні. Так само, подушка може бути використана, щоб допомогти дитині їсти самому, забезпечити підтримку хребта для вас, якщо ви спите, підтримає вашу спину або руку, або навіть допоможе батькові, якщо він годує дитину. Подушка для годування грудьми може зменшити круглу позу спини, коли ви годуєте грудьми і запобігти біль у спині. Якщо малюк неправильно лежить, поки ви його годуєте, у нього можуть виникнути проблеми з ковтанням або навіть виникнути шлункові рефлюси. Дізнайтеся, як правильно забезпечити дитині правильну позицію і знизити навантаження на спину.

Кроки

 1. 1

  Використовуйте медичну подушку на фінальній стадії вагітності.
  • Розташуйте подушку навпроти. Розташуйте одну із секцій подушки між Бердих і колінами, щоб знайти комфортну позицію біля живота. Якщо у вас довга, схожа на трубку, медична подушка, використовуйте верхню частину для голови.
  • Розташуйте подушку ззаду, щоб ваша спина не падала, поки ви спите.
 2. 2

  Розташуйте подушку по тій стороні, якій ви будете годувати. Розташуйте дитину обличчям до вас, ніжками до вашої спині, під руку. Це називається футбольна підтримка. Подушка буде підтримувати дитину, яка буде на ній лежати. Якщо у вас регульована подушка, потягніть або відпустіть стропи, поки дитина не буде в зручній позиції.

 3. 3

  Розташуйте подушку на колінах, візьміть дитину, як в колисці, так, щоб його животик був навпроти вашого. Використовуйте медичну подушку, щоб підтримати дитину, і полегшити навантаження на руку. Це ідеальна поза, так як дитина росте швидко.

 4. 4

  Використовуйте подушку, щоб підтримувати вашу дитину, поки ви або інша людина буде годувати його з пляшечки. Медична подушка може бути використана для годування з пляшечки. Сядьте на зручний стілець і розташуйте подушку на колінах. Покладіть руку на подушку так, щоб дитина була в нахиленою позиції. Погодуйте дитини з пляшечки. Якщо ви використовуйте подушку у формі клина, вам може бути зручніше покласти дитину на подушку і підкласти руку під його голову. Це запобіжить зайві повороти дитини. 5. 5

  Використовуйте подушку, щоб покласти дитину на животик. Деякі подушки за формою плоскі в середині і широкі по краях. Ви можете покласти дитину на животик на кілька хвилин, щоб заохотити руху і зростання ручок і ніжок дитини.

Поради

 • Постеліть на подушку зверху ковдру, щоб її було легше мити.
 • Часто міняйте боку подушки, щоб забезпечити поповнення молока.
 • Переконайтеся, що м`язи рук розслаблені, використовуючи подушку, щоб запобігти тунельний кистьовий синдром.

Попередження

 • Не залишайте дитину без нагляду на медичної подушці. Дитина може перевернутися обличчям вниз до подушки і задихнутися.