Як сказати, що вам подобається в роботі

Коли готуєтеся до співбесіди на роботу, важливо врахувати питання, які вам можуть задати. Так, ви зможете заздалегідь продумати ваші відповіді, щоб під час співбесіди вас не застали зненацька. Є ряд спеціальних питань, які вам можуть задати на співбесіді. Один з цих питань "Що подобається вам у цій роботі?" Цей поширений для співбесід питання, задають, щоб оцінити ваш інтерес до роботи, ваші здібності і знання, необхідні для посади, на яку ви претендуєте. Тому, важливо, щоб ви підготували відповідь, яка задовольнить компанію і який представить вас як людину, яка підходить на цю посаду. Щоб відповісти на питання «Що подобається вам у цій роботі?», Ви можете скористатися наступними кроками.


Кроки

 1. 1

  Перед співбесідою, вивчіть опис вакансії. Щоб підготуватися до відповіді, який буде відповідати вимогам компанії, найкраще прочитати опис вакансії. Наприклад, якщо у вимогах до посади є "навички тайм менеджменту та вміння мислити за межами рамок" і згадується, що розраховують, що ви будете працювати в команді, то ви розумієте, що компанія шукає людину, у якого є такі якості, як організаторські здібності , пунктуальність, креативність, винахідливість, навички спілкування та роботи в колективі.

 2. 2

  Виділіть характеристики, якими ви володієте і які відповідають характеристикам, зазначеним в описі вакансії. Дуже важливо, щоб ви вибирали реальні характеристики, тому що під час співбесіди, вам напевно захочеться якось доповнити вашу відповідь. Наприклад, якщо ви креативна людина, які вміє вирішувати проблеми, тоді на співбесіді ви повинні бути готові розповісти історію з життя, яка підтверджує ваші здібності.

 3. 3

  Сформулюйте відповідь. Слідую цим інструкціям, складіть розгорнутий і аргументовану відповідь:  • Скажіть щось хороше про компанію. Наприклад, ви можете сказати, що "У підприємства XYZ репутація відмінній компанії і, що ваша мета завжди була зайняти посаду в цій компанії."
  • Згадайте про будь сертифікатах, які у вас є, щоб подаватися на цю посаду. Наприклад, скажіть щось на зразок "Коли я отримав диплом з маркетингу, я вирішив пробувати влаштуватися в XYZ."
  • У своїй відповіді посилайтеся на посаду, на яку ви претендуєте і показуйте, як ваші характеристики збігаються з вимогами, описаними в вакансії. Ви можете зробити це, сказавши "Я був приємно здивований, коли дізнався, що ви приймаєте заявки на посаду експерта з громадських зв`язків, тому що моя освіта, креативність, винахідливість і завзятість роблять мене ідеальним кандидатом на цю посаду."


  • Скажіть, що для вас особисто означатиме отримати цю посаду. Ви можете зробити це таким чином: "я знаю, що на цій посаді у мене буде можливість проявити свої здібності і моя мета, покладаючись на ці здібності заробити мільйони доларів разом з компанією, схожою на вашу."


Поради

 • Попросіть друга провести з вами це інтерв`ю та опрацювати різні формулювання і потім кожен раз відповідати по різному. Наприклад, на запитання "Чому ви претендуєте на цю посаду?" відповідь може трохи відрізнятися, ніж відповідь на питання "Що вам сподобалося в описі вакансії?"
 • Подавайте заявки тільки на ті посади, в яких ви вкрай зацікавлені.

Попередження

 • Не потрібно повторювати відповіді для співбесіди слово в слово. Ви ж не хочете, щоб ваші відповіді звучали, як домашні заготовки, які ви згадуєте.
 • Будьте обережні і не посилайтеся у відповідях на фінансові причини. Якщо ви відповісте, що вам цікава робота через зарплату, собесед вас людина вирішить, що до самої роботи вам немає особливої справи.