Як швидко отримати роботу

Це, безумовно, не гарантує, що у вас не буде відбою від вакансій, але тут ви знайдете кілька хороших способів збільшити свої шанси отримати роботу!

Кроки

 1. 1

  Перевірте своє резюме... знову. Якщо вас не запрошують на співбесіду, ваше резюме не відповідає опис роботи.

 2. 2

  Порівняйте опис роботи і перенесіть на головну сторінку резюме свої досягнення та успіхи, які будуть виділяти вас перед роботодавцем.

 3. 3

  Подавайте заявки тільки на ті вакансії, які відповідають вашим навичкам і досвіду. Дослідження показують, що в 2011 році було розміщено понад 3 мільйонів вакансій.
 4. 4

  Зосередьтеся на співбесіді. Якщо вас запрошують на співбесіди, але ви не отримуєте роботу, значить, ви ще не готові до цього етапу. Варто відвідати від 3 до 5 співбесід, щоб розігрітися і отримати роботу.
  • Цілком нормально трохи засмутитися, якщо ви сходили на три співбесіди і вас не запросили на роботу. Але не зациклюйтеся на цьому-якщо ви будете наполегливим, ви обов`язково отримаєте хорошу пропозицію.

Поради

 • Якщо ви відповісте добре на питання про те, що вам не подобається на поточному місці роботи, компанія буде знати, що їм доведеться дати вам, щоб ви змінили роботу.
 • Якщо ви будете діяти швидко, ви зможете легше отримати роботу і, можливо, з підвищенням. Якщо ви будете чекати місяцями або візьмете паузу, роботодавець може подумати, що ви, можливо, не в курсі справи і можете вимагати додаткового навчання.


 • Візьміть листок і запишіть свої досягнення, пов`язані з певною роботою.
 • Співбесіда зазвичай включає два типи питань: технічні, щоб побачити, орієнтуєтеся ви в роботі, і HR-питання, призначені, щоб побачити, командний ви гравець. HR-питання включають наступні: «Де ви бачите себе через 10 років? Як ви справляєтеся з критикою? Наскільки добре ви працюєте в команді? »Ви повинні добре відповісти на обидва типи питань, щоб отримати роботу.
 • Візьміть папку з кількома копіями вашого резюме і пару чистих аркушів. Запишіть питання, які вам задавали, і імена людей, які вас проводити співбесіду. Пізніше ви можете подякувати HR-менеджера за витрачений час по електронній пошті і використовувати питання, щоб підготуватися до наступного співбесіди.

Попередження

 • Коли вас запитують: «Де ви бачите себе через 5 років?», І ви не відповідаєте з позиції зацікавленості в даній посаді, це буде виглядати, як ніби ви не зацікавлені в роботі.
 • Коли вас запитують: «Скільки грошей ви хочете заробляти?», Не говоріть про певній сумі, оскільки може здатися, що ви зацікавлені тільки в грошах. Просто скажіть: «Я відкритий до пропозицій» або запитайте: «Які існують рамки оплати за цю роботу?»
 • Коли вас запитують: «Що вам не подобається у вашій нинішній роботі?», І ви відповідаєте щось негативне, навіть якщо це правда, це може показати вас як негативного співробітника.