Як мати справу зі скромним хлопцем

Ви або ваш хлопець запропонували зустрічатися, але тепер він з вами не розмовляє. Не панікуйте. Ви просто повинні встановити довіру між вами, щоб ваш партнер став товариські. Незабаром він почне говорити не без його участі!

Кроки

 1. 1

  Дайте хлопцю тиждень або близько того, щоб стати товариські. Це здивує його!

 2. 2

  Почніть говорити про нього! Хлопці люблять говорити про себе, як і всі інші люди. Якщо ви не хочете говорити про нього, почніть розмову, на який не можна буде відповісти однозначно «так» чи «ні». Ви можете поговорити про телевізійному шоу, шкільному проекті, друзях і так далі. Використовуйте ваша уява!

 3. 3

  Ви коли-небудь думали, що він хоче бути поряд з вами? Деякі хлопці не хочуть робити перший крок зі страху бути відкинутими або осміяними. Попросіть його сходити з вами в кіно або на вечірку з компанією ваших і його друзів. Якщо він сидить один або в компанії друзів, сядьте поруч! Він може просто соромитися підійти до вас.

 4. 4

  Запросіть його на побачення через деякий час, якщо він все ще не розмовляє з вами. Якщо це не спрацює, дайте йому більше часу. Він незабаром зміниться, якщо ви дійсно йому подобаєтеся.

 5. 5

  Скажіть йому, що ви відчуваєте! Якщо ви йому не байдужі, він зрозуміє.
 6. 6

  Це він запросив вас на побачення або ви його? Задайте собі це питання. Це багато що означає

 7. 7

  Можливо, ви не настільки подобаєтеся йому, як ви думали. Якщо ви запросили його на побачення, він може просто боятися відмовити вам.

 8. 8

  Дайте відповідь на питання «Я з ним щаслива?»« Якщо ми розлучимося, я все одно буду хотіти з ним бути? »Якщо ви відповіли« так »на обидва питання, спробуйте ще раз. Можливо, все налагодиться. Якщо ви відповіли «ні» на обидва питання, можливо, час розлучитися.

Поради

 • Дайте вашому хлопцю особистий простір. Якщо він вам подобається, не слід дзвонити і писати йому кожну хвилину, інакше йому це швидко набридне.
 • Нагадуйте вашому хлопцю про те, наскільки він вам доріг. Спробуйте розтопити лід. Ви ж хочете, щоб він відчував себе комфортно поруч з вами?


 • Спілкуйтеся з ним. Можливо, він думає, що ви скромна і тому намагається з вами не розмовляти.
 • Не будьте занадто владної.
 • Якщо ви почнете бачити негативні аспекти у ваших стосунках, запишіть їх і порівняйте з позитивними сторонами. Є ймовірність, що ваш хлопець побачить ті ж негативні сторони, що й ви.

Попередження

 • Деякі хлопці від народження скромні, тому не поспішайте. Зрештою, він зміниться.
 • Не нервуйте. Навіть якщо у вас все тремтить всередині поруч з ним, не нервуйте, інакше ви обидва будете почувати себе ніяково.
 • Не старайтесь занадто фліртувати зі скромним хлопцем. Як тільки ви почнете зустрічатися, він напевно захоче встановити деякі обмеження. Флірт лише відлякає його!
 • Не кажіть про те, що може змусити його відчувати себе ніяково або зачепить його гідність.
 • НІКОЛИ не змінюйте хлопцю просто тому, що він з вами не розмовляє. Якщо ви зробите це, він напевно вам просто не подобається.
 • У розмові з вами він повинен розуміти, про що ви говорите. Інакше він занудьгує і йому це швидко набридне.