Як зрозуміти, що ви подобаєтеся хлопчикові, у середній школі

Якщо ви в середній школі, і вам дійсно подобається цей хлопець, прочитайте цю інструкцію, щоб дізнатися, чи подобаєтеся ви йому.

Кроки

 1. 1

  Шукайте очевидні ознаки. Він часто затримує на вас погляд або дивиться на вас, коли розмовляє з друзями? Часто пише вам? Якщо так, то ви можете подобатися йому - продовжуйте читати, якщо ви все ще не впевнені в цьому.

 2. 2

  Поговоріть з ним. Переконайтеся, що ви підтримуєте його інтерес. Якщо ви думаєте, що ваше байдужість змусить його бігати за вами, то ви помиляєтеся.

 3. 3

  Пишіть йому повідомлення. Смс-повідомлення - це спосіб висловити ваші почуття без ніяковості, як це відбувається під час спілкування один на один. Якщо ваша розмова раптово зупиниться, почекайте трохи, щоб він спробував продовжити розмову. Якщо він зробить це, то ви, мабуть, подобаєтеся йому.

 4. 4

  Подружитеся з його друзями - хлопцям подобається, коли їх дівчині комфортно з ними і з його друзями. Тим не менш, переконайтеся, що він не буде відчувати себе некомфортно через вашого надмірного інтересу до його друзів.
 5. 5

  Подружитеся з ним, але не зближується занадто сильно, інакше це може зіпсувати ваші шанси з ним. Дізнайтеся його. Так ви зможете створити зв`язок, ніж ви сподобаєтеся йому ще більше.

 6. 6

  Він завжди хоче, щоб ви допомагали йому з проектами або вибирає вас як партнера в школі? Якщо так, це може означати те, що йому подобається проводити з вами час.

 7. 7

  Він завжди обіймає вас? Обійми - це великий ознака того, що у нього може бути інтерес до вас або ж він просто доброзичливий хлопець. Все залежить від обійми. Якщо це миле обійми ззаду, поки ви стоїте біля свого шафки, поклавши голову вам на плече, це означає, що він хоче по-справжньому обійняти вас, але не хоче просити вас про це. Якщо це обійми, коли він піднімає вас і кружляє, то ви йому точно подобаєтеся. Він просто хоче спочатку домогтися вашої довіри і дізнатися вас краще. Навіть якщо він просто тикає, лоскоче, шльопає або штовхає вас, то це може показати, що він точно намагається фліртувати ... це може звучати дивно, але іноді, коли хлопчикові подобається дівчина, він буде вести себе гордовито з нею, так що може бути, якщо він грайливо підштовхує вас, то це теж знак!

 8. 8

  Він завжди посміхається, коли дивиться на вас або проявляє інтерес? Якщо він посміхається вам, коли ви робите щось миле або щось незграбне, він буде дивитися на вас і м`яко посміхатися. Якщо ви скажете щось смішне, або ж ви на уроці і говорите "Я цього не розумію." і це зачепить його, то він м`яко засміється і легенько клацне вас по носі, як ніби кажучи, що йому подобається ваш ніс. Зробити косі очі (як ніби ви намагаєтеся подивитися на ваш ніс) відразу ж після того, як він клацне вас. Це змусить його розсміятися, і подумати, що ви ще миліша.

Поради • Попросіть ваших друзів дізнатися, чи подобається йому хтось, але будьте обережні з тим, кого ви просите про це.
 • Коли ви запрошуєте його на побачення, якщо це станеться, не просіть ваших друзів зробити це. Це буде поганий крок!
 • Не використовуйте макіяж, якщо тільки він не необхідний вам, інакше хлопчик подумає, що ви "девочковая дівчинка."
 • Запитайте у його друзів, чи говорить він про вас - тоді ви будете знати точно.

Попередження

 • Не змінюйте себе. Якщо він займається спортом, не вступайте в усі команди в школі. Будьте собою!
 • Не ставайте занадто чіпкою. Хлопцям потрібно особистий простір!
 • Не говорить йому прямо, що він вам подобається, тому що це розіб`є вам серце, якщо ви йому не подобаєтеся.
 • Не поспішайте. Якщо ви ще не подобаєтеся йому, то йому потрібен час ля цього.