Як бути смішним в класі

У класі кожен хоче бути смішним. Це відчутно підвищить вашу популярність і допоможе в суспільному житті. Але як вам домогтися цього, не виглядаючи дурнем?

Кроки

 1. 1

  Щоб бути по-справжньому смішним хлопцем або дівчиною, вам необхідна деяка частка природного почуття гумору. В принципі, ви можете навчитися бути смішним і без нього, але з ним це домогтися буде набагато легше. У кожному разі, намагайтеся.

 2. 2

  Якщо викладач або однокласник говорить щось, що може сприйматися двозначно, озвучте другий, смішний варіант, а не той, який, очевидно, мав на увазі чоловік. Переконайтеся, що це не буде звучати дивно або ненормально. Не забудьте також підкреслити у своєму коментарі ті слова, які ви інтерпретіруете неправильно.

 3. 3

  З`ясуйте, який тип жартів люблять ваші однокласники. Тренуйтеся жартувати таким чином на ходу.

 4. 4

  Коли вимовляєте жарт, придуману на ходу, НІ В ЯКОМУ РАЗІ не смійтеся до тих пір, поки не розсміються хоча б 3 людини.

 5. 5

  Якщо ви плануєте жарт, програвайте її у себе в голові знову і знову. Таким чином, ви не засміється, коли будете вимовляти її. Це зробить жарт смішніше, оскільки вона звучатиме так, ніби ви говорите серйозно.

 6. 6

  Перевертайте те, що говорять оточуючі. Наприклад, якщо хтось говорить вам "Ви непогано вийшли на цій фотографії", скажіть "Спасибі, від неї осліпло всього лише 3 людини". Проте будьте обережні, тому як деякі слова можуть звучати образливо.
 7. 7

  Якщо 3-4 рази на місяць робити жарт з випадкових речей, це може бути досить весело. Наприклад: ви сидите в класі, навколо повна тиша, і раптово ви починаєте співати якусь випадково обрану пісню.

 8. 8

  Деякі жарти можуть бути заготовленими заздалегідь. Ви можете знайти приклади в збірниках жартів і анекдотів. Не зловживайте ними, а використовуйте як джерело натхнення.

 9. 9

  Використовуйте сарказм! Але не будьте саркатістічнимі постійно, - це застаріло.

 10. 10

  Коли вчитель звертається до вас серйозно, відповідайте так, ніби ви абсолютно його не слухались. Приклад: учитель: будеш продовжувати в тому ж дусі, станеш двієчником! ви: а для бабусі я завжди залишуся улюбленцем. Або: учитель: яка заснована проблематика "Анни Кареніної?" Ви: відсутність електрики і водопроводу?

 11. 11

  Якщо з вашим учителем можна трохи пожартувати, спробуйте зробити це, але знайте міру. Приклад: учитель: коли я був дитиною ... ви: дайте вгадаю, ви каталися на динозаврів? 12. 12

  Заразливий сміх буде вельми до речі. Тільки не дозволяйте йому звучати зовсім нерозумно, хоча б заради себе.

Поради

 • Якщо ви в новому колективі, починайте ставати шкільним клоуном поступово, щоб люди не вирішили, що ви дивні.
 • Важливо: вам ніколи не стати смішним настільки, щоб претендувати на роль шкільного клоуна або заслужити від людей визнання як самого смішного людини в школі, якщо всі ваші жарти будуть запланованими. Ви повинні навчитися придумувати жарти на ходу, - не думайте, просто говорите. Якщо ви постійно стикаєтеся з негативними наслідками, можливо, бути смішним - не ваше амплуа. І, все ж, це не означає, що ви не можете жартувати разом з друзями.
 • Якщо ви двієчник або непопулярний учень, не намагайтеся стати шкільним клоуном. Ніхто не стане сміятися над вашими жартами, як би ви не старалися. Ви лише збільшите свої проблеми (особливо, якщо ви вчитеся в старших класах).

Попередження

 • Якщо в битві за посаду головного клоуна в класі ви зазнали поразки, будьте його "заступником" і відпускайте смішні коментарі час від часу.
 • Якщо ви боретеся з іншою людиною за звання головного клоуна класу, не стискаючи палицю. Продовжуйте жартувати, але якщо зазнаєте поразки, прийміть це з гідністю, щоб оточуючі не вирішили, що ви в "розпачі".
 • Якщо ви перегне палицю, то можете зіткнутися з ненавистю вчителів, вас можуть залишити після уроків, змусити вчитися на канікулах, вас можуть присоромити вчителі, і ви можете опинитися в кабінеті директора.
 • Що б не відбувалося, не перебивайте своїми жартами вчителів та однокласників під час відповіді на уроці. Це може закінчитися в кабінеті директора.
 • Роль шкільного клоуна пов`язана з великим тиском, - люди будуть чекати від вас жартів і смеха- якщо ж ви будете "заступником" головного клоуна, і раптом перестанете жартувати, оточуючі навряд чи помітять це і сприймуть це легше.
 • Якщо головним клоуном є ваш друг, і ви знаєте, що він вельми самозакоханий або дорожить своїм титулом, ви можете втратити друга, якщо почнете претендувати на його роль.
 • Якщо ви будете робити занадто багато коментарів і жартів, з часом це стане несмішним. Люди почнуть дратуватися на ваші жарти і на те, що ви перебиває їх.