Як не сміятися над власними жартами

Вам доводилося псувати жарт раптовим сміхом? Ви не можете дійти до кульмінаційного моменту, не впавши від сміху на підлогу? Тоді читайте далі! Сміятися хоч і весело, але це може негативно відбитися на відносинах в соціумі. Людина може багато чого зрозуміти про іншу людину по його сміху, а не тільки за словами. Дотримуйтесь інструкцій і з практикою ви навчитеся не сміятися над власними жартами.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть жарт, що змушує вас смеяться- вона повинна бути легкою для розуміння, якщо ви хочете розповісти її комусь молодше вас.

 2. 2

  Кілька разів розкажіть жарт тим, хто її не зрозуміє (маленьким братам або сестрам або навіть котам).

 3. 3

  Не ведіть себе так, як ніби ви тренувалися! Ви повинні добре її знати, але не переказувати.

 4. 4

  Подумайте про чимось не смішному (наприклад, про те, як учитель з англійської поставив вам низьку оцінку).
 5. 5

  Потренуйтеся перед дзеркалом або перед вашими друзями-це допоможе вам не засміятися в кульмінаційному моменті.

 6. 6

  Коли ви наодинці, просто пройдіться по будинку, повторюючи жарт, як ніби ви розмовляєте з кимось, щоб ваша мова була більш природною. До цього моменту ви розповісте цей жарт стільки разів, скільки необхідно, щоб більше не вважати її «найбільш смішний жартом».

Поради

 • Хоча жарт повинна бути смішною, ставитеся до неї так, як ніби це ваше останнє відвідування (досить нудне) продуктового магазину. Чим стриманіше ви її розповісте, тим смішніше вона прозвучить.
 • Чи не закручуйте сюжет жарти- вона повинна бути несподіваною і природною.


 • Намагайтеся не виражати емоції, щоб здивувати аудиторію кульмінаційним моментом. Це змусить їх сміятися ще сильніше!
 • Якщо ви хочете задіяти міміку, концентруйтеся на виразі обличчя.
 • Не розказуйте довгих жартів, інакше ви втратите до неї інтерес.
 • Якщо ви будете розповідати собі її знову і знову, це допоможе вам перестати сміятися. Це як якщо б ви розповідали її кілька разів своїм друзям.
 • Якщо ви розповідаєте жарти на вечірці або в барі, і у вас сухе почуття гумору, ви можете випити що-небудь. Так ви зможете зібратися з думками і взяти ситуацію під контроль.
 • Подумайте про оточуючих людей. Набагато легше розповідати жарти людям, яких ви знаєте, а не незнайомцям (наприклад, намагаючись справити враження на вечірці).
 • Якщо ви будете багато разів розповідати жарт самому собі, ви почнете думати, що вона не дуже смішна, і не будете сміятися, розповідаючи її іншим. Це зробить жарт смішніше, хоча вам вона буде подобатися менше, і ви не будете розповідати її занадто часто.

Попередження

 • Часом може здатися, що жарт ДУЖЕ смішна, і все, що ви можете зробити, це не засміятися, поки не розповісте її до кінця, так як ніхто не зрозуміє, що ви говорите, якщо ви будете сміятися. Ви може теж засміятися, якщо це зроблять ваші слухачі, але сміх поодинці відверне увагу слухачів.