Як бути дотепним з дівчатами

Хлопці, ми знаємо, що іноді, ми дівчата, можемо бути сором`язливими. Ви хочете розсмішити нас і показати, що ви веселий хлопець, але іноді ви відпускаєте жарт і не спостерігаєте очікуваної реакції і не хочете більше ніколи в житті розповідати жарт знову. Не варто боятися цього! Ви, напевно, вже здогадалися, що ця стаття допоможе вам стати забавним. Ок? Просто прочитайте підказки, так як ніхто все одно ніколи не читає вступ.

Кроки

 1. 1

  Будьте впевненим. Якщо ви не впевнені в собі, ваші жарти будуть плутатися або ви будете не смішно їх розповідати, і в результаті ви побачите ту, страхітливо байдужу, реакцію.

 2. 2

  Добре подумайте, перед тим як сказати. Глибоко вдихніть і подумайте ретельно перед тим, як розповісте жарт. Якщо ви так не зробите, то, швидше за все, облажався.
 3. 3

  Не бійтеся потерпіти невдачу. Невдачі забавні. Якщо ви скажіть те, що не мали на увазі, або відпустіть поганий жарт, то це може вийти забавно «Так, це було нерозумно». Навіть якщо над вашою жартом просто похихотять, то це вже прогрес. Невдачі допомагають вам зрозуміти, чого не варто повторювати знову.

 4. 4

  Заспокойтеся. Іноді у нас є на умі кумедна жарт, і ми хочемо її розповісти, але ніхто її не може почути через нашого власного сміху! Не смійтеся під час відпускання жарти, інакше ніхто її не почує! Смійтеся після або навіть перед розповіддю жарти, але не вчасно. 5. 5

  Посміхайтеся. Посмішка під час розповіді жарти посилить її ефект. Жарт не буде смішний, якщо ви будете хмуритися в той час, як її розповідаєте.

Попередження

Не жартуйте ніколи про людей, яких ви знаєте, так як це може бути образливим і несмішним.

 • Залишайтеся подалі від грубих каламбурів і жартів у формі «питання-відповідь».
 • Не перестарайтеся з жартами. Ми не забудемо ваше почуття гумору, якщо ви будете розповідати 1-2 жарти в день. Ви набриднуть нам, якщо будете безупинно жартувати.