Як жартувати над оточуючими

Жартувати над оточуючими (звичайно, якщо робити це правильно) - відмінний спосіб подружитися з тими з них, то розуміє, що таке сарказм, а також поставити на місце нудних грубіянів. Ми навчимо вас дражнити своїх друзів в кумедною, доброзичливій формі, відпускати дотепні жарти і наповнити спілкування веселощами. Переходьте до першої частини статті і дізнайтеся, як жартувати над друзями.
Метод 1 з 2: піддражнювати друзів

 1. 1

  Використовуйте сарказм. Використання правильного саркастичного голосу - найшвидший спосіб пожартувати. Сарказм як би має на увазі те, що людина виставляє себе дурнем вже тим, що задає цей, здавалося б, розумне питання. Даний прийом простий, і час від часу його можна успішно використовувати. Це веселий і негрубий спосіб пожартувати над людиною.
  • Говоріть протилежне тому, що маєте на увазі, коли хтось задає вам конкретне запитання: "Ага, блискуче впорався з контрольною. Я ж геній, ти не знав? Наступного тижня читаю лекції в Московському фізико-технологічному".
  • Давайте очевидно неправильні відповіді на запитання. Якщо хтось запитає, де ви були, хорошим саркастичним відповіддю буде: "Ми з Сашею тільки що з гір - полювали на кроликів, вимінювали їх шкурки на ракетне паливо. Работку не цукор. Але що про нас, ти-то де був? "
  • Перебільшуйте відповідь. Якщо хтось скаже, що ви сьогодні погано виглядаєте, дайте відповідь йому: "Вибачення приношу, учитель. Закувати мене в кайдани. Принести вам келишок білого напівсолодкого?"

 2. 2

  Розумійте різницю між смішним і жорстоким. Жартувати зазвичай навіть веселіше, коли ви смієтеся над чимось очевидно вигаданим. Ви ж не станете жартувати над хорошим другом, який отримав погану оцінку - злі жарти і зайву увагу до невдачі можуть зачепити його-однак буде весело аналогічним чином пожартувати над тим, хто отримав п`ять з плюсом.

 3. 3

  Піддражнила кого-небудь за його розум. Жартувати над чиїмось високим інтелектом може бути досить весело і корисно, оскільки це не є "хворим місцем" людини:
  • "Це все слова, які ти знаєш? Я в шоці".
  • "Тепер можеш припинити говорити. Ми глупеем на очах".
  • "Якби я хотів послухати який-небудь нісенітниці, то включив би телевізор".
  • "Я згоден приклеїти руку до стіни, аби ти перестав говорити".

 4. 4

  Ви можете дражнити людей за їх зовнішній вигляд. Причепитися до будь-чиєї одязі або зачісці - відмінний спосіб подражнити людини негрубой і смішно. Чи не чіпляйтеся до ваги або кольором шкіри - це може бути чутливою темою і переходити кордон з Буллінг. Спробуйте що-небудь подібне наступного:
  • "Красива сорочка. Знову закуповувався у відділі товарів для душа?"
  • "Ти одягнений як мій стоматолог. Тільки ти не такий багатий і не зробив для мене нічого корисного".
  • "Пахне, ніби у волоссі у тебе знову оселилися миші. Варто перевірити".
  • "Там, звідки я родом, люди, які так одягаються, крадуть фарбу з гаража".

 5. 5

  Використовуйте смішні порівняння і метафори. Звільніть свого внутрішнього Снєжка Волю і посмійтеся над ким-небудь. Ваші жарти необов`язково повинні мати сенс. Чим безглуздіше і забавніше вони, тим сильніше будуть напади сміху, в які ви поскладаю оточуючих. Нехай ваші порівняння будуть випадковими і дотепними. Спробуйте що-небудь на зразок наступного:
  • "Ти виглядаєш як Мао Цзедун на пляжній вечірці. Серйозно".
  • "Ти виглядаєш як мій дядько, коли у нього похмілля від потрійного одеколону".
  • "Та ти просто Майкл Джордан в дратівливості".
  • "Ти пахнеш як душ Халка Хогана".

 6. 6

  Спародіює чиюсь характерну особливість. Якщо у вашого друга є особлива манера говорити, ходити або робити щось ще, повторіть це. Попрактикуйтесь у вашому копіюванні його поведінки так, щоб виходило максимально схоже. Наступного разу, коли ваш друг вирішить покрасуватися перед кимось або відпустить обридлу всім непереконливу жарт, виступите зі своєю пародією, викликавши шквал нестримного сміху. Насправді, копіювання не повинно бути надточним - нехай воно буде веселим і перебільшеним. Хороша пародія може включати перебільшену версію наступного:


  • Відмітна манера жестикулювати.
  • Популярні фрази, які людина використовує.
  • Манера ходити
  • Акцент людини та інші особливості мови.

 7. 7

  Закочування очей. Ви можете розсмішити людину, не зронивши ні слова при цьому. Коли ваш друг почне щось говорити, зробіть вигляд, ніби він вимовив саму дурну річ у світі, - зробіть це артистично, з драматизмом. Закотити очі догори, голосно вдихніть і упустите голову вперед, стукнувши нею об стіл. Коли всі обернуться і подивляться на вас, підніміть голову і скажіть: "Усі, хто почули це, стали на третину дурніші".

 8. 8

  Вмійте вибирати правильний момент. Коли жартуєте над кимось, дуже важливо правильно вибрати момент. Хорошу дотепний жарт від злої і плоскою відрізняє вміло обраний час. Саркастичний зітхання і закочування очей, зіграні в потрібний момент, можуть бути такими ж дієвими, як і багатослівні хитро продумані репліки.
  • Гумористи кажуть у певному ритмі - між висловлюваннями робиться пауза, за часом рівна вдиху / видиху, щоб дати людям можливість зрозуміти сказане. Ваша мета - бути смішним, а не бігти попереду своїх же жартів.

Метод 2 з 2: висміювання

 1. 1

  Висміюйте тільки друзів. Якщо ви хочете висміяти кого-небудь, то робити це можна тільки з друзями. Абсолютно нормально підчіплювати колкостями друзів, братів і сестер, але агресивне висміювання не надто знайомої людини буде розцінюватися як буллінг (агресивні задирания, образлива цькування). Ви не можете знати наперед, як він поведеться, що при цьому відчує, тому, поводьтеся доброзичливо зі сторонніми. Спочатку попрактикуйтесь на друзях.

 2. 2

  Знайте, коли зупинитися. Навіть якщо ви просто жартівливо піддражнювати, є небезпека перегнути палицю. Переконайтеся, що людина, над яким ви жартуєте, розуміє, що ви робите це з дружніми намереніямі- зупиніться, якщо бачите, що людина приймає все це близько до серця. Не ображайте людей, чіпляючи одного і того ж людини по одному і тому ж питанню - це неприємно і грубо.
  • Якщо ви смієтеся над кимось і бачите, що він починає усуватися, вибачитеся перед ним пізніше. Поясніть, що просто шутілі- проявите свою прихильність до нього, відмовившись на деякий час від жартів на його адресу.

 3. 3

  Перерозподіляйте свою дотепність. Не потрібно безперервно висміювати одного і того людини, інакше він відчує, що ви його дискримінуєте. На всякий випадок, ніколи не насміхалися над одним і тим же людиною більше тижня поспіль. Піддягайте своїх найближчих друзів, а потім змініть жарти на доброту. Перейдіть на когось іншого. Якщо ви хочете залишитися в дружніх відносинах з тим, кого висміюєте, вам потрібно в рівній мірі проявляти до нього доброту і дружелюбність.

 4. 4

  Будьте готові також ставати об`єктом насмішок. Якщо ви збираєтеся "пощипати пір`ячко" людям навколо, будьте готові підставити і свій хвіст також. До тих пір, поки ви залишаєтеся друзями та кепкують одне з одним, - все в порядку. Не приймайте на свій рахунок жарти і випади на вашу адресу, так ви отримаєте більший "кредит довіри", коли будете жартувати у відповідь.

 5. 5

  Уникайте буллінг (агресивні задирания) зі свого боку. Вибирайте когось, хто рівний вам фізично і емоційно. Переконайтеся, що людина впорається з етім- в іншому випадку ваша поведінка буде розцінено як буллінг, за чим може послідувати покарання. Це зауваження особливо справедливо, якщо ви в школі. Давайте вашому маленькому братові або сестричці відпочити від вас. У них і так вистачає проблем, не варто додавати себе до них.
  • Ніколи не торкайтеся расових питань, сексуальної орієнтації та інших сфер, які можуть бути чутливими для людини. У кожного з нас в житті є свої труднощі. Будьте доброзичливі до людей.

Поради

 • Проявіть увагу до почуттів людей, яких ви висміюєте. Якщо він / вона виглядає задоволеною - прекрасно, вам обом весело. Однак якщо людина соромиться і починає розбудовуватися - ПРИПИНІТЬ!
 • Якщо ви хочете бути успішним в глузуваннях над оточуючими, не здавайтеся, якщо ваша перша спроба не виправдала очікувань.
 • Якщо ви когось засмутили, поясніть, що ви просто хотіли розвеселити їх, і вибачитеся за те, що зачепили їхні почуття.
 • Незвичайні, творчі глузування краще сприймаються і запам`ятовуються.
 • Якщо ви висміюєте когось, переконайтеся, що робите це добродушно. Ваша мета - розсмішити їх, а не образити.

Попередження

 • Надмірно бридкі коментарі навряд чи принесуть користь вашому соціальному іміджу- якщо ви хочете зблизитися з людиною, обмежте себе в негативних висловлюваннях, коли смієтеся над ним. Іншими словами, не принижуйте людей.