Як бути смішним, що не розповідаючи жартів

Не обов`язково вміти розповідати анекдоти, щоб розвеселити людей. Багато хто забуває, що словесний гумор - це далеко не єдина форма гумору. Існує незліченна безліч способів змусити людей сміятися, чи не розповідаючи їм жартів: від танців без музики до веселої міміки.

Кроки

 1. 1

  Підготуйте сцену для сміху. Якщо ви хочете підігріти інтерес до своєї програми, ви можете зробити так, щоб люди знали про ваш намір ще до того, як ви скажете хоч слово. Спроектуйте кілька веселих візуальних ефектів на глядачів, як тільки вони увійдуть в кімнату. Увімкніть якусь надихаючу музику, додайте трохи гумору в назву або опис програми. Приміром, додайте в свою біографію перелік жартівливих досягнень, додавши при цьому, що мама вами пишається.

 2. 2

  Використовуйте вираз обличчя. У забавною ситуації, коли всі сміються, намагайтеся зберігати незворушний вигляд, ніби ви не розумієте, в чому справа. Навколишні почнуть сміятися ще більше, і всі погляди будуть звернені на вас. Не лякайтеся! Деяким людям подобається дивитися на інших несподівано - це викликає бурхливий сміх.

 3. 3

  Жартують над собою. Знову-таки, ще не відкривши рот, ви можете дати зрозуміти аудиторії, що не належите до себе надто серйозно, додавши якісь веселі деталі про себе в поданні. Наприклад, нехай ведучий розповість глядачам, що ви є автором семи книг, проданих у більш ніж трьох примірниках. Потім він повинен виправитися, сказавши: «Ой, більше трьохсот тисяч примірників». Або придумайте щось надзвичайне.

 4. 4

  Використовуйте реквізит. Кажуть, що рівень сприйняття посилюється при використанні наочних посібників. Якщо це так, то виступаючі повинні використовувати які-небудь речі для ілюстрації того, що вони говорять. За рахунок цього можна не тільки зробити свій виступ незабутнім, а й змусити людей сміятися. Використовуйте повітряні кульки, щоб показати людям, як вони можуть відпустити свій стрес, або надувний глобус, щоб проілюструвати, як часто нам доводиться нести весь світ на своїх плечах. Кожна дрібниця може зіграти важливу роль і викликати сміх.

 5. 5

  Розповідайте свої власні гумористичні історії. Відкрийте свої очі і вуха для гумору, слухайте і спостерігайте за веселими речами, що відбуваються навколо вас. Сім`ї можуть стати особливо гарним джерелом гумористичних історій. Одна з таких історій розповідає про 93-річної матері автора. Кожен раз, коли вона вирушає до лікаря, вона наймає мікроавтобус, який відвозить її туди і назад. Але одного разу, коли їй потрібно було дістатися додому, фургона не виявилося. Оскільки доктор вже закривав свій кабінет, він запропонував бабусі почекати в розташованій по сусідству піцерії. Прочекавши вже тривалий час, вона не витримала і підійшла до продавця, запитавши, чи працює у них доставка. Чоловік відповів ствердно: «Звичайно, ми адже піцерія». Тоді вона сказала: «Дуже добре, тоді я хочу піцу пепероні і хочу поїхати разом з нею».

 6. 6

  Запозичте дотепні слова. До появи своїх власних гумористичних історій ви можете запозичувати деякі забавні цитати відомих людей, щоб розбавити свій виступ. Збірники цитат, телебачення, газети і журнали, інтернет-сайти - все це відмінні джерела, де можна знайти цікаві висловлювання. Наприклад, якщо ви виступаєте перед групою в хоспісі, можна використовувати слова Вуді Аллена про смерть: «У нашому житті є речі значно гірше, ніж смерть. Ви коли-небудь проводили вечір зі страховим агентом? ». Цитати і вислови з фільмів і телевізійних шоу часто добре працюють, але переконайтеся, що вони не надто драматичні або добре відомі. Вивчаючи персонажів ситкомів, таких як Чендлер Бінг з «Друзів», допоможе вам знайти менталітет смішної людини.

 7. 7

  Збирайте анекдоти глядачів. Іноді глядачі кажуть самі смішні речі, і коли вони роблять це, записуйте їх висловлювання. Це може стати відмінною частиною вашого номера під час наступного виступу.

 8. 8

  Пам`ятайте про кінцеву мету. Для НЕ гумористів деякі з представлених тут ідей можуть здатися занадто легковажними. Тим не менш, намагайтеся шукати способи для підвищення розважальної цінності ваших виступів. Як одного разу зауважив Стів Аллен: «Люди будуть платити більше за те, щоб з розважали, ніж за те, щоб їх учили».
 9. 9

  Вигадуйте історії. Справжні коміки зазвичай вигадують історії, щоб викликати «дешевий» сміх. Незважаючи на те, що глядачі розуміють, що це вигадка, вони все одно над нею сміються.

 10. 10

  Робіть доречні виступу. Важливим аспектом ваших виступів повинна бути їх доречність. Те, що підходить для розваги аудиторії стендап-коміку або доморощеному гумористу, навряд чи може використовуватися більшістю виступаючих. Якщо ваш гумор не має сенсу і мети, не використовуйте його.

 11. 11

  Не смійтеся над своїми власними жартами. Якими б веселими не були ваші жарти, ніколи не смійтеся над ними. Від цього глядачі почнуть нудьгувати.

Поради

 • Будьте оригінальні.
 • Чи не дійте так, як ніби вам неймовірно важко. Просто залишайтеся холоднокровними.
 • Не намагайтеся завжди змусити людей валитися зі сміху, іноді корисно просто змусити їх замислитися.
 • Використовуйте різні інтонації голосу: високі і низькі. Це робить деякі вирази смішними. Але не застосовуйте цей прийом весь час, так як це буде виглядати нудно і дивно.
 • Будь-яка людина може бути смішним в будь-який час, незалежно від теми, але не для всіх. Ретельно вибирайте свою аудиторію.


 • Не ображайте інших у спробі бути смішними.
 • Будьте непередбачуваними.
 • Завжди говоріть з виразом. Навіть «бородата» жарт може бути смішною, якщо розповідати її енергійно і захоплююче.
 • Для сарказму є свій час і місце. Виберіть доречний момент для того, щоб використовувати його у своєму виступі. Кепкувати можна як над друзями, так і над самим собою.
 • Посилайтеся на чиї-небудь слова - людям це подобається.
 • Зробіть смішне відео, якщо потрібно.
 • Вчасно йдіть.

Попередження

 • Будьте обережні, жартуючи над собою. Не руйнуйте свій авторитет, інакше ніхто не буде ставитися до іншої частини вашого виступу серйозно.
 • Цілком нормально використовувати цитати з фільмів або телевізійних шоу час від часу, але не робіть цього занадто часто! В іншому випадку люди будуть думати, що ви не можете придумати нічого смішного самостійно. І, якщо використовуєте чужі цитати, говоріть про це. Якщо ж ви будете видавати їх за свої, і люди викриють вас у брехні, нічим хорошим для вас це не закінчиться!
 • Не використовуйте нецензурні слова, щоб бути смішним.
 • Перебільшую, але не перестарайтеся в цьому.
 • Не одягайтеся смішно на виступ - це вірний спосіб зробити так, щоб люди не сприймали вас всерйоз. Ви повинні вміти змусити людей сміятися, не втрачаючи авторитету. Якщо ви будете схожі на клоуна, то люди і будуть сприймати вас як клоуна.
 • Расових і релігійних жартів краще уникати, інакше одного разу можна повернутися додому з синцем під оком.
 • Не повторювати занадто багато разів. Людям може здатися, що це єдине, що ви можете сказати смішного, і це буде дратувати. Якщо ви будете повторювати жарт багато разів, буде здаватися, що ви запозичили її у когось, а сенс повинен бути в тому, щоб розсмішити людей, використовуючи свої власні ідеї.
  • Якщо вам необхідно повторитися, то розрахунок часу буде мати вирішальне значення. Іноді коміки говорять жартома, сміються над нею, трохи чекають, потім кажуть жартома ще раз, і над нею сміються ще більше. Це техніка «повторного виклику», і, якщо ви плануєте використовувати її, то дивіться на кращих коміків і вчіться у них.
 • Будьте обережні при використанні місцевого та політичного гумору. Якщо ви не знаєте, що робите, то швидко відвернеться від себе аудиторію. Якщо ніхто не реагує на вашу жарт, скажіть щось на зразок: «Повірте, це було б дійсно смішно, якби ми були французами».