Як придумувати смішні теми для розмови

Є багато способів того, як швидко придумати смішні теми для розмови. Сміх - найкращі ліки і завжди хороший спосіб розвіяти напругу. Ось кілька випробуваних і правдивих тактик того, як змусити одного сміятися чи привнести деякої легкості в розмову.

Кроки

 1. 1

  Озирніться на своє життя. Подумайте про анекдотичної ситуації, яка нещодавно з вами сталася, і яку можна сприйняти як забавну. Те, що обов`язково викличе сміх у людини, з яким ви говорите.
  • Ви можете згадати про якусь невдачу, яка з вами сталася, і над якою тепер можна посміятися, поділитися з іншими. У всіх нас в житті бувають погані моменти, на які ми озираємося і сміємося. Але будьте точно впевнені, що ви вже пройшли через цей епізод у своєму житті, який зараз знаходите смішним. Так ви не тільки діліться з людьми частинкою себе, але ще й даєте їжу для сміху в процесі.

 2. 2

  Купуйте книгу з жартами або книгу, в якій йдеться про способи змусити людей сміятися. Жарти можуть бути на найрізноманітніші і повсякденні тими.
  • В інтернеті ще є багато сайтів зі смішними жартами, якими можна скористатися безкоштовно і там знайти свій матеріал.

  • Спробуйте деякі варіанти. Спосіб почати розмову з простою жарти дуже простий. Можна почати по-різному, але от популярний спосіб "Я чув (а) цей жарт одного разу і вона смішна до сліз. Хочеш послухати? "Ви даєте людині можливість сказати ні. Якщо ваш друг не хоче її слухати, продовжуйте розмову. Але хто не хоче почути жарт? Більшість хочуть.
  • Коли розповідаєте жарт, кажете її з кам`яним обличчям. Найбільш ефективно, коли ви вимовляєте свою історію з незворушним виглядом, так ваше уявлення виглядає найбільш переконливо. Так вони і на вашу жарт теж купляться!

  • Визначте тип і чутливість до гумору вашого друга і підлаштовуватися під його настрій. Може, ваш друг - фанат саркастичного гумору. Знайдіть те, на чому можна проявити ваші спільні зусилля по сарказму, наприклад, як сильно ви любите обговорювати нудні теми на зразок обов`язків по дому, коли це не так (очевидно). Якщо ваш друг відрізняється кмітливістю і інтелектом, спробуйте гру слів і каламбури. Якщо це вразить вашого друга, він або вона засміється. Іноді люди сміються, коли вони вражені.

 3. 3

  Спостерігайте за оточуючим вас і не забувайте про творчий підхід. Знайдіть у ситуації щось дивне або Дивакувате, тому що зазвичай над цим сміються люди - над усім, що відхиляється від норми.
  • Вкажіть на дивну поведінку людини за касою або на смішну наклейку з логотипом.

  • Стати призмою смішного, яке ваш друг міг пропустити на вашої загальної прогулянці або під час посиденьок в ресторані.


  • Вам потрібно знайти ту родзинку в ситуації, яку ніхто не помічає.

 4. 4

  Злегка піддражнила одного, щоб викликати сміх, наприклад, пройдіться по його або її дивакуватої манірності. Така форма подшучіванія створює між вами відчуття близькості, тому що ви помічаєте особливості людини. Ще зазвичай це посилає позитивні імпульси.
  • Може, ваш друг зазвичай забуває свої ключі або завжди носить темні кольори, при цьому не помічаючи за собою такого. Люди люблять, коли інші звертають увагу на такі дрібниці, що відносяться до них (але в хорошому сенсі).

 5. 5

  Дивіться на речі в позитивному світлі, якщо тільки це не створює незручної ситуації. Дуже легко тяготиться всім, але для вільного польоту вам потрібна деяка легкість. Постарайтеся бачити у всьому позитив.

 6. 6

  Помічайте іронію чи незручність ситуації. Так буде весело вам, а сміх заразний.
  • Знайдіть зачіпку в розмові, і застосуєте її в новій ситуації. Наприклад, ваш друг каже, що щасливий (а) бачити вас. Запропонуйте надрукувати своє обличчя на сорочці. Потім припустіть, що якщо вона буде сумувати на уроці, то просто зможе розкласти її на столі і якийсь час витріщатися на неї. Продовжуючи доводити ідею до абсурду, ви відмінно справляєтеся із завданням розсмішити її.

  • Пошукайте помилкові логічні висновки або дивні рішення дрібної проблеми. Використовуючи приклад вище, ви можете запропонувати надрукувати ваше обличчя догори дригом, щоб ваш друг міг ясно бачити його, коли носить сорочку. Потім можна пожартувати про футболку з перевернутим особою.

Поради

 • Розмова - це мистецтво, а зробити його забавним вимагає ще більшої майстерності. Намагайтеся розмовляти з якомога більшою кількістю різних людей.

Попередження

 • Більшість книжкових жартів побиті, безглузді або банальні. Найкраще вигадувати власні жарти, пробувати помічати гумор і майстерно його доносити.
 • З обережністю і чутливістю ставитеся до своєї аудиторії, коли шутіте- деякі люди негативно реагують на будь-які відтінки расизму, сексизму або інші прояви забобонів і стереотипів у гуморі.