Як стати самим смішним в школі

Хтось же повинен бути клоуном у класі, чому це не можете бути ви? Якщо ви від природи обдаровані почуттям гумору, спробуйте стати самим смішним в школі. Трошки попрацюйте над своїм комедійним майстерністю і різноманітністю умінь, від яких ваші глядачі будуть хапатися за животи, - і вони будуть буквально зі стільців падати від сміху, забуваючи про ще один нудному шкільний день. См. Крок 1 нижче, щоб почати Смехопанорама!
Частина 1 з 3: Розберіться, як працює гумор

 1. 1

  Знайте свою аудиторію. Щоб бути самим смішним в школі, вам потрібно знати, що ваші однокласники вважають смішним! Слухайте їх і звертайте увагу, що змушує їх хихикати. Вони втрачають спокій, коли ви жартуєте над вчителями? Коли ви смієтеся над собою? А як щодо ексцентричної комедії? Або вони воліють жарти, пов`язані з серіалами, комедіями і всієї поп-культурою?
  • І навіть в рамках вашої групи друзів різних людей смішать різні речі. Спробуйте записати переваги кожного з ваших близьких друзів. Чим вони відрізняються?
  • Не забувайте, як потрібно поводитися з учителями. Якщо вам задали написати варіацію відомої промови "бути чи не бути" з "Гамлета", а ви встаєте і починаєте читати слова пісні "Should I Stay or Should I Go?" ("Мені піти чи залишитися?") Групи Clash, деякі вчителі знайдуть це сміховинні. Інші? Навряд чи.

 2. 2

  Опануйте основними гумористичними постановками. Як виявилося, всі люди приблизно однаково реагують на гумор. Є кілька сфер, які ми завжди вважали і вважаємо сміховинними:
  • Біль. Якщо ви дивилися хоча б один мультик, ви розумієте цю ідею. Подумайте про "Тома і Джері". Гарфілд. Ну постривай. Міккі-Маус. Всі їхні витівки пов`язані з болем. Це непідвладне часу.
  • Несподіванка. Тільки в тому випадку, якщо ми не очікуємо, що щось трапиться, наші емоції проявлять себе - подив, переляк, сміх, що-завгодно. Тому при будь-яких нормальних обставин можна діяти неординарно. На вулиці похмуро? Надіньте окуляри від сонця. Ніхто не посміявся над вашою жартом? Підірву сміхом. Намагаєтеся сховатися? Сховайтеся за маленьким кущиком. Будьте так безглузді, як тільки для вас прийнятно!
  • Гра слів і каламбури. Про це трохи пізніше, але перекручування слів може відмінно розсмішити людей. Говорите на уроці біології про папуг? Кого вони вже встигли полякати?

 3. 3

  Пам`ятайте про підходящому моменті. Для більшості жартів це і є найважливіше. Це те, що потрібно відчувати, тому ми пропустимо розлогі пояснення. Просто будьте в курсі цього - і наступного разу, коли хтось відпускає жарт, зверніть увагу, яке значення мав момент, коли це було сказано.
  • Подумайте про мертвого мовчанні. Візьмемо пропозиція: "Хто хоче останній шматочок сиру?" Не смішно. Але коли ви з друзями сидите за обіднім столом і всі мовчать, всім ніяково і ніхто не знає, що сказати ... І тут ви нервово і з нечесними оченятами говорите: "Ну ... хто хоче останній шматочок сиру", а пальцями в цей час швидко забираєте його, щоб з`їсти самому.

 4. 4

  Спробуйте підколювати своїх друзів - обережно, звичайно! Ми говорили про те, щоб вміти посміятися над собою, тепер настала черга друзів! Але безневинно, тим не менее- після жарту ви ж все ще хочете залишитися друзями. Знайдіть щось, над чим можна пожартувати - щось, над чим і вони можуть посміятися - щоб весь натовп заходилася від сміху. Може, вони зможуть відбити удар!
  • Наприклад, коли ваш високий і худий друг заходить до кімнати, якийсь час не помічати його, а потім скажіть: "Ой, вибач! Я тебе з ліхтарним стовпом переплутав (а)". Зрозуміло, що вони знають, що ви не могли прийняти цю людину за справжній ліхтарний стовп. Ясно, що це жарт, тому вони не повинні образитися.
  • Деякі люди не сприймають жарти. Якщо у вас є такі друзі, не застосовуйте на них цю тактику. Жартувати тільки над тими, хто нормально до цього ставиться.

 5. 5

  Перейдемо до фізичних жартів. Грубий фарс налічує багато літа і досі змушує нас сміятися. Все - від висування стільця з-під одного до свого власного падіння, тому що хтось відпустив настільки невдалий коментар, що ви не могли втриматися на місці. Щоб бути смішним, не завжди потрібні слова!
  • Якщо ви коли-небудь чули про Люсіль Болл (одна з найбільш відомих комедійних актрис усіх часів) або шоу "Я люблю Люсі", ви, напевно, пам`ятаєте, що найбільш популярними епізодами були ті, де вона навчалася тиснути виноград, де кидала шоколад собі на обличчя і коли вона їла м`ясної напій. Ексцентрична комедія воістину безсмертна.
   • Забули, що це? Подумайте про Містері Біне і Чарлі Чапліна! Вони без слів прекрасно справляються з мистецтвом комедії.

 6. 6

  Використовуйте каламбури і гру слів. Каламбури можуть вдаватися найгірше, але хороший каламбур - або, ще краще, хороша гра слів - може розгойдати всіх. Наступного разу, коли ваш друг запитає вас про туристичному поході, скажіть: "Ух-ти, це звучить опалатенно!" Той же друг відпустив жарт про очевидні речі? Та він же Капітан Очевидність! Набирайтеся розуму!

Частина 2 з 3: Розвиваємо свої здібності

 1. 1

  Зробіть собі репутацію. Коли люди знають, що ви - клоун класу, то смішити їх стає набагато простіше. Вони будуть готові сміятися практично над усім, що ви говорите - і у вас з`явиться впевненість у своїх силах. Тому починайте вирощувати своє почуття гумору і відсипався жарти наліво, направо і скрізь. Ви повинні стати одним з тих, про кого будуть говорити: "Гей, чувак, ти можеш насмішити мене до сліз!"
  • Єдиний спосіб домогтися цього - постійно вести себе весело і невимушено. Тому навіть якщо ви трясетеся від страху перед надзвичайно важкій контрольної чи все в житті не складається, будьте тим, у кого завжди припасена жарт, щоб підбадьорити оточуючих.

 2. 2

  Працюйте над харизматичною зовнішністю. Слова і приколи - це чудово, але зовнішність теж грає свою роль. Додайте ексцентричності свого вигляду, щоб відповідати оригінальності ваших жартів! Може, вам підійде монокль? Або кепка? Хоча б різні шкарпетки?
  • Іноді помічником гумору стає імідж. Уявіть, як ваша нудна тітка Маша розповідає жарти. Було б набагато смішніше, якби вона при цьому носила подплечники і жахливу, жахливу капелюх, чи не так? 3. 3

  Слухайте краще. Ми не радимо вам красти жарти, але безумовно допоможе послухати іменитих коміків, щоб навчитися розрізняти види і стиль гумору. І якщо ви випадково повторили жарт, а ваш друг не знає, чия вона, ну що ж, не варто це згадувати! Хай думають, що ви самі її придумали.
  • Щоб вас не зловили на цьому, звертайтеся до не таким відомим комікам. І не використовуйте їх жарти - беріть їх жарти і підлаштовувати їх під себе!

 4. 4

  Запасайтеся жартами. Якщо у вас є кілька дотепів про запас, вам не доведеться кожного разу напружуватися і вигадувати щось на ходу. Якщо в приміщенні повисла незручна тиша, ви можете заповнити її вдалим жартом, прихованої у вас в рукаві. Вчіться у відомих і не дуже коміків, дивіться комедійні фільми і телепередачі і проводите якийсь час, нарощуючи свій арсенал.
  • Намагайтеся не використовувати одні й ті ж жарти надто часто. Ви ж не хочете, щоб люди закатували очі, як тільки ви знову заведете: "Прийшов Вовочка в школу ..."

 5. 5

  Не сприймайте себе занадто серйозно. Зрештою, щоб досягти успіху в своєму гуморі, потрібно бути розслабленим. Якщо ви трясетеся над тим, що здастеся смішним (або несмішним), це - єдине, що помітять люди. А ваші чудові жарти залишаться непоміченими. Не хвилюйтеся про це - якщо ви вважаєте себе смішним, то й інші будуть думати так само.
  • Якщо вони не сміються, ну і що з того? Наступного разу ви уб`єте їх своєю новою жартом. Необов`язково бути смішним 24 години на добу. Комедія - це процес проб і помилок. Деякі коміки роками відточують одні й ті ж жарти. Дайте собі перепочинок!

Частина 3 з 3: Працюємо над своєю особистістю

 1. 1

  Будьте енергійні і бадьорі. Навіть найкращі жарти не справляють враження, якщо ви підносите їх так, немов не вірите в їх комічність. Коли ви своєчасно змахне рукою під час розповіді або мімікою і жестами підкріпите його, він від цього значно виграє. Що б ви не говорили, говорите це всім тілом.
  • Наприклад, один комік Азіз Ансарі вдало жартує, коли говорить про свої спроби знайомитися з дівчатами. Його ніхто з них не любить, тому він заспокоює себе словами: "Нічого. Хоча б мої друзі мене люблять". Не особливо смішні рядки! Але він каже це з таким запалом, майже гнівом, надуваючи губи і округляючи очі. Тут все вирішує його чарівність і емоції, які він передає.

 2. 2

  Стати знавцем поп-культури. Може, ви заходилися від сміху від жартів, зрозумілих "своїм", але для інших вони не будуть нічого означати. Сенс ваших жартів повинен бути зрозумілий усім. Щоб все в кімнаті сміялися, у ваших дотепах повинні бути відсилання до поп-культурі. Посмійтеся над тим, що відбувається в світі прямо зараз - так кожен буде в курсі і зрозуміє жарт.
  • Чим ви займаєтеся і чому приділяють уваги ваші друзі? У вас є улюблені серіали? Музика, яка вам подобається найбільше? Улюблені знаменитості? Згадайте їх у своїх жартах! Станцюйте Gangnam Style під музику на уроці співу. Висуньте мову і промуркотала, як кішка, коли на iPod вашого друга грає пісня Майлі Сайрус. Процитуйте ваш з одним улюбленої серіал, коли випаде можливість. Будьте готові до цього!

 3. 3

  Візьміть сарказм на озброєння. Один з найбільш поширених видів гумору - це сарказм. Якщо він підходить вам за характером, то може стати вашою фішкою. Він зазвичай сухий, їдкий, трохи абсурдний і піддягає того або те, хто став об`єктом розмови. Коли люди знають, що ви говорите з сарказмом, а не серйозно, розмова може стати сміховинні!
  • Іноді сарказм допомагає сказати протилежність того, що ви насправді маєте на увазі. Наприклад, рядки: "Борис Єльцин був кращим президентом усіх часів" або "Ух-ти, це найкраща з твоїх ідей!" Або ви можете саркастично сказати щось абсолютно абсурдне: "Ти любиш собак? І я люблю собак. Давай обміняємося рецептами!"
  • У вашому тоні може критися значна частина сарказму. Якщо ви скажете, що Єльцин був кращим президентом, з серйозним обличчям і з ображеним виглядом, люди не зрозуміють, жартуєте ви чи ні. Цей спосіб теж може спрацювати - тільки потрібно знати, коли опустити маску, щоб вони зрозуміли жарт.

 4. 4

  Будьте спостережливі. Щоб бути постійно смішним (а ви ж хочете здаватися дотепним весь час, а не тільки іноді, правда?), Вам потрібно залишатися напоготові зі своїми жартами. Припустимо, ваш знайомий заходить у кімнату і сідає. Не пропускаючи випадку, ви повертаєтеся до всіх інших і говорите з хитрим поглядом: "Думаєте, він нас вже помітив?" Постійно стежте за подіями навколо, щоб не пропустити свою можливість!
  • Спробуйте звичайні повсякденні і рутинні речі перетворювати в кульмінаційний момент. Коли ви насторожі і спостережливі, це вам добре вдасться. Припустимо, подруга показує вам свої фотографії з відпустки і каже: "Ой, я виглядаю такою товстою". Ви відповідаєте: "Це нормально-говорять, камера додає 5 кг. Скільки камер на тебе тут направлено?" Тільки переконайтеся, що ваші друзі на вас не розгніваються!

 5. 5

  Будьте самокритичні. Добре, вистачить сміятися над іншими. Навіть смішніше, коли ви підколюєте себе. Ніхто не образиться і, крім того, що ви сміховинні, ви ще й не мають ілюзій і скромні. Перемога!
  • Потрібен приклад? Наприклад, вашому другу щойно зателефонувала його вчителька. Він не знає, що сказати, тому видає щось нерозбірливе: "Мм ... я ... не ... ой .... да ??" Потім ви говорите: "Боже, я точно так же бубоню, коли потрібно поговорити з дівчатами". Замість того, щоб сміятися над ним, ви берете весь вогонь на себе!

Поради

 • Не поспішайте. Якщо ви досить сором`язливі і зазвичай не ведете себе весело і шумно, не потрібно раптом починати. Люди подумають, що ви занадто намагаєтеся їх розсмішити
 • Смійтеся над собою! Неважливо, вдалася ваша жарт чи ні, все одно смійтеся.