Як бути природно смішним

Вас коли-небудь називали нудним? Ви зустрічаєтеся з марокканської дівчинкою тільки тому, що нікому в Росії вашого гумору не понять? Чи доводиться вам часто вирішувати цю проблему шляхом поїздок в країни далекого зарубіжжя?

Кроки

 1. 1

  Постарайтеся знайти свій смішний погляд на речі. Створіть список питань і дайте відповідь на них усіх з творчим підходом. Це робить речі смішними.

 2. 2

  Чи не насмеівайтесь над іншими людьми заради своєї розваги. Ви будете подобається деяким людям через це, але більшість будуть вас недолюблювати.

 3. 3

  Жартуйте над собою. Людям буде легше сміятися над вами, ніж самими собою.

 4. 4

  Якщо комусь вдається сміятися над собою, то відпустіть легку жарт, але не зі зла. Переконайтеся, що ви не перегинати палицю, так як всі інші (включаючи об`єкт глузування) будуть дуже раді поверхневому гумору без переходу на особистості і глибокі образи.

 5. 5

  Візьміть до уваги характер навколишніх людей і те, що їм здається смішним. Якщо вам щось здалося смішним, а іншим людям ні, то не загострювати на цьому увагу. Просто тихенько насолоджуйтеся забавним для вас подією.

 6. 6

  Оповідання огидних жартів не змусить інших людей сміятися, а скоріше, вони будуть тільки корчитися від досади, що їм доводиться проводити час з вами. Будь ласка, не розповідайте непристойні анекдоти, які будуть смішні тільки вам.
 7. 7

  Подумайте про свої переваги. Різні люди володіють різними підходами в гуморі: деякі люди покладаються на сарказм і дотепні замітки, в інших краще виходить з жартами, а деякі володіють забавним характером. Як тільки ви виявите полі свого гумору, розвивайте це! Дивіться комедійні серіали, герої яких жартують схожим чином. Пошукайте жарти в інтернеті. Дивіться комедії. Практика вашого гумору допоможе вам закріпитися на своєму комедійному терені.

 8. 8

  Відпрацьовуйте відчуття часу. Багато видасться смішним, якщо ви зробите паузу перед кульмінаційним моментом для нарощування драматичного передчуття. Таким чином, люди ніколи не будуть упевнені в тому, що жартуєте ви чи ні. Якщо ви скажете щось серйозно, але трохи дивно, то люди подумають, що ви жартуєте і володієте почуттям гумору, зберігаючи при цьому незворушне обличчя. У цей проміжок часу подумайте, що ви хочете сказати. Намагайтеся дотеп щось посмешнее.

Поради

 • Ніколи не намагайтеся занадто сильно і не думайте занадто багато. Людям не подобаються незручні паузи.
 • Дивіться багато смішних передач і вчіться на їх жартах. Вивчіть манеру їхньої поведінки і простежте за тим, коли аудиторія реагує зі сміхом, а потім спробуйте проробити те ж саме, але тільки в своєму стилі.
 • Найдотепніші люди часто бувають самими нещасливими, пам`ятайте, що ви не можете мати все і відразу.
 • Такі фрази як "дурість - не порок" можуть виявитися дуже смішними. Деяким людям вони дуже подобаються, а іншим людям немає. Беріть до уваги характер своєї аудиторії.

Попередження • Не розказуйте одну і ту ж жарт два рази на протязі 10 хвилин, інакше вона швидко всім набридне.
 • Якщо ви намагаєтеся бути смішним шляхом непередбачуваної поведінки, то не робіть одне і те ж протягом 10 хвилин, так як ваш трюк тоді не вийде.
 • Не робіть дурних жартів.
 • Не жартуйте про інших людей, інакше ви ризикуєте сильно розлютити цієї людини і посилити свій соціальний статус.
 • Не носіть футболки з нібито смішними гаслами, так як це може здатися дурним.
 • Іноді група людей може згадати смішний момент з якоїсь старої жарти, але вам слід було бути в тому місці і той час, щоб зрозуміти цей жарт. Це називається місцевої жартом. Вона зазвичай швидко зношується і перестає бути смішною. Намагайтеся не розповідати одну і ту ж жарт до дірок або краще просто насолоджуйтеся цієї жартом про себе без повторення її безліч разів.
 • Не забувайте про гру слів, іноді, такого роду гумор може здатися дивовижно смішним.
 • Не ведіть себе нерозумно, щоб здатися смішним, ви тільки засоромилась себе.
 • Будьте смішним тільки в потрібному місці і в потрібний час. Відмовтеся від жартів на похоронах, самі знаєте чому.
 • Деякі люди просто народжені бути смішними, тому не намагайтеся зі шкіри геть лізти, щоб здатися таким.
 • Непередбачуваність не завжди смішна. Це може швидко набриднути, і ви зійде за дивної людини.
 • Скажіть "ні" дурним жартам!