Як перестати приймати все близько до серця

Ви не чувствовуете себе цінною особистістю через те, що над вами хтось знущається? Ви помилково приймаєте поведінку людей як замасковане образа? У цій статті будуть висвітлені деякі способи не приймати близько до серця те, як інші ставляться до вас, будь то дивний погляд, піддражнювати зауваження або пряма критика.

Кроки

 1. 1

  Не приймайте все як даність. Якщо у вас є звичка вживати всіх на свій рахунок, це означає, що ви схильні вважати, що хтось проявляє деяку форму агресії по відношенню до вас, коли вони насправді, можливо, просто жартують або може бути у них просто видався поганий день. Можливо, що ви інстинктивно реагуєте емоційно, але зупиніться на секунду. Можливо, справа не в вас. Навчіться контролювати свої емоції. Не поспішайте з висновками.

 2. 2

  Перефокусірует вашу увагу. Коли ви приймаєте все на свій рахунок, ви переносите свою увагу від того, що хтось сказав чи зробив, на те, що ви відчуваєте. Якщо ви не переробите це, цілком імовірно, що ви будете роздувати і посилювати це негативне почуття. Замість цього, зосередьтеся на іншій людині.
  • Подивіться, як ця людина ставиться до інших. Може бути, що він дражнить або ображає всіх, кого зустрічає. Деякі люди просто антагоністично налаштовані до всіх.  • Подумайте про слабкості цієї людини. Може вони відчувають витікаючу від вас загрозу? Якщо це так, не звинувачуйте себе за те, що ви такий класний. Подумайте про те, як ви можете допомогти йому відчувати себе краще.
  • Майте на увазі, що у цієї людини можуть бути проблеми із спілкуванням та управлінням своїми емоціями. Уявіть собі, що так проявляє себе його внутрішній дитина, тому що людина не навчився управляти подіями як доросла людина. Набагато простіше бути терплячими і проявляти співчуття, коли ви побачите за його поведінкою дитини, яку потрібно навчити.

 3. 3

  Нагадайте собі, що вам не потрібно чиєсь схвалення. Якщо ви особливо чутливі до того, як люди до вас ставляться і ви часто занадто гостро реагуєте на події, швидше за все, ви сильно боїтеся відмови. Ви стурбовані тим, що ви робите щось не так, якщо ви близько до серця приймаєте будь-який прояв незадоволення і хочете це виправити. Але тільки тому, що хтось не задоволений вами не означає, що ви зробили щось не так. У багатьох випадках це означає, що людина не задоволений собою і очікує, щоб ви заповнили цю порожнечу, що неможливо.

 4. 4

  Говорите. Нехай людина знає, що ви відчуваєте. Він, можливо, не розуміє, як прикро і агресивно його поведінку і який вплив це справляє на вас. Використовуйте пропозиції, що починаються зі слова "Я". Якщо погане поводження з вами буде продовжуватися, спробуйте поговорити без застосування сили, щоб покінчити з цим і дозволити питання, через які це відбувається. 5. 5

  Також варто припиніть сприймати всі компліменти всерйоз. Якщо ви ваша самооцінка залежить від того, як часто люди хвалять вас і говорять про вашу значущості, то ви дозволяєте іншим вирішувати, як ви ставитеся до себе. Якщо хтось хвалить вас, це має до вас таке ж відношення, як і пряма образа. Вони просто кажуть про свою думку і тільки вам судити, мають рацію вони чи ні. Якщо хтось хвалить вас, це не робить вас краще. Це робить його хорошою людиною, тому що він знайшов час, щоб надати вам підтримку і заохочення. Ваша цінність залишається незмінною, тому що це те, що знаходиться всередині вас.


Поради

 • Коли ви засмучені через когось, не поводьтеся себе по-хамськи. Це дає людям більше підстав критикувати вас.
 • Іноді приймаючи речі надто близько до серця, ви лякаєте людей і вони можуть повністю припинити жартувати з вами, що в свою чергу може призвести до почуття ізоляції. Ніхто не любить, щоб з ним не спілкувалися і уникали і нікому не подобається ходити по тонкому льоду і весь час думати, як людина буде реагувати на його слова.
 • Іноді негативна критика може бути конструктивною критикою, яка може зробити вас краще і сильніше.

Попередження

 • Коли ви будете слідувати наведеним тут раді про те, що потрібно говорити про те, що відбувається, будьте щирі. Якщо ви будете звучати зверхньо або крітікующе, це може викликати агресивну реакцію в іншої людини і ще більше ускладнити ситуацію.
 • Чи не відстороняйтеся від ситуації до такої міри, щоб зняти з себе всяку відповідальність. Якщо хтось ставиться до вас погано, то можливо, що ви зробили щось неправильно. Головна думка цієї статті полягає в тому, що потрібно пам`ятати про те, що погане ставлення автоматично не означає, що ви зробили щось не так. Проте вам слід оцінити свою роль в ситуації, що склалася.