Як зробити так, щоб вас перестали ігнорувати

Завжди неприємно, коли вас ігнорують, будь то ваш друг, сестра чи хлопець. Щоб ця людина перестав вас ігнорувати, ви повинні зробити крок назад і подумати, чому ж він спочатку почав вас ігнорувати. Як тільки ви зрозумієте це, вам потрібно буде поговорити з цією людиною особисто і бути спокійним і розумним, щоб змусити його або її повернутися.
Частина 1 з 2: Пошуки причини

 1. 1

  Дайте цій людині більше особистого простору. Якщо людина ігнорує вас, то найгірше, що ви можете зробити - це дзвонити, писати смс і повідомлення на Facebook кожні п`ять секунд або навіть ходити за людиною, запитуючи його: "Що сталося? Що я зробив?". Хоча ви можете хотіти бути максимально активним, коли ви зрозумієте, що хтось ігнорує вас, це найгірше, що ви можете зробити, якщо ви хочете виправити відносини. Замість цього відступите назад і дайте людині охолонути або просто віддалитися від вам небагато, і подумайте про ситуацію перед тим, як продовжити.
  • Це природно - хотіти отримати миттєві результати і хотіти вирішити проблеми в ту ж секунду, як вона з`явилася. Ви повинні дати людині віддихатися, щоб ви обидва могли подумати про те, що трапилося, замість того, щоб починати розмову, до якого ви не готові.

 2. 2

  Переконайтеся, що людина дійсно ігнорує вас. Ви відчуваєте параною? Ви впевнені, щоб людина насправді ігнорує "вас", а не просто дуже зайнятий, щоб відповідати на ваші дзвінки в тугіше секунду, як ви набираєте його? Можливо, людина в дійсно поганому настрої або ситуації і думає, що ігнорувати всіх - кращий спосіб впоратися з нею.
  • Подивіться, як поводиться ця людина з іншими людьми. Він або вона готова поговорити, поводиться доброзичливо і звично з іншими? Якщо так, то так, може бути, справа в вас. Але якщо здається, що людина трохи віддалився і поводиться замкнуто, то ви могли надумати собі занадто багато.

 3. 3

  Подумайте про те, чому людина може злитися на вас. Добре, якщо ви вирішили, що людина дійсно ігнорує вас, то прийшов час покопатися глибше і визначити, що ви могли зробити, щоб це сталося. У деяких випадках це може бути просто - ви могли дійсно образити людину, не запросивши його або її на вечірку, може бути, ця людина чув, як ви пускали чутки про нього або про неї, або ж ви сказали щось образливе, хоча хотіли цього, а людина через це засмутився.
  • Якщо ви визначите причину, то будете більш підготовлені, коли почнеться розмова, ніж якщо ви просто запитайте у людини, чому він чи вона ігнорує вас, не знаючи причини. Ви будете більш підготовлені до того, що потрібно сказати, - і більш підготовлені до того, щоб захищати ваші дії.
  • Це не означає, що всі причини, за якими людина може злитися на вас відмінні. Можливо, людина думає, що той нешкідливий вчинок, який ви здійснили, насправді повинен був нашкодити йому. Навіть якщо ви не думаєте, що ви були неправі, корисно буде дізнатися, що людина думає насправді.

 4. 4

  Якщо ви зайшли в глухий кут, попросіть друзів допомогти вам. Якщо ви дійсно впевнені, що людина ігнорує вас, і не можете самостійно визначте проблему, то ви можете звернутися за допомогою до загальних друзям. Може бути, вони точно знають, що ви зробили, тому що обговорювали це з одним. Це може бути щось нешкідливе, або ж щось, про що, як ви думали, людина не знає, що він ніколи б не дізнався самостійно. Виберіть друга, який піклується про вас обох і хоче виправити ситуацію, і дізнайтеся, чи може він або вона дати вам внутрішню оцінку ситуації і допомогти вам.
  • Звичайно, не потрібно обходити всіх людей, яких ви обидва знаєте, щоб дізнатися, чому ця людина може злитися на вас. Це може дійти до людини, і тоді він або вона розсердиться ще більше.

 5. 5

  Не дайте цій проблемі поглинути вас. Так, нікому не подобається, коли його ігнорують. Це може бути особливо болісно, якщо ця людина - ваш кращий друг або друга половинка. Якщо ви звикли проводити багато часу з цією людиною або просто спілкуватися в одних і тих же суспільних колах, що і ця людина, то так, неприємно, коли вам ні з того ні з сього надають прохолодний прийом. Це може призводити вас в сказ, змушувати вас погано думати про себе або навіть відчувати сором, якщо людина навмисно чинить так перед іншими людьми. Тим не менш, незалежно від того, наскільки неприємна ситуація, ви повинні зосередитися на своєму житті і ваших цілях, на тому, що робить вас щасливим - Не показувати людині, що ваше щастя залежить тільки від відносин.
  • Звичайно, вас це буде дратувати, але життя має продовжуватися. Скажіть собі: "Я буду злитися на те, що мій друг не розмовляє зі мною з 17.00 до 17.15, а потім повернуся до свого життя." Якщо ви будете думати про це знову і знову, то вам не стане краще.

Частина 2 з 2: Зробіть крок

 1. 1

  Поговоріть з людиною. Як тільки ви дали людині трохи простору і маєте уявлення про те, чому людина злиться на вас, то ви повинні спробувати почати розмову. Не починайте переговори в громадському місці або посеред дня, коли є вірогідність, що ця людина буде зайнятий або уставшім- замість цього, запитайте у людини, чи можете ви зустрітися пізніше, і виберіть підходяще місце і час, щоб поговорити. Якщо людина насправді не хоче мати з вами справи, то ви можете вибрати час, коли ця людина буде наодинці, і коли ви зможете поговорити, не надто набридаючи йому.
  • Скажіть людині, що вас образило те, що вас ігнорують, і що ви б хотіли поговорити про це. Дайте йому або їй зрозуміти, що ваші стосунки значать для вас, і як ви хочете знову з ним спілкуватися.
  • Якщо ви щиро не розумієте, що відбувається, то ви можете запитати цієї людини. Скажіть, що вам обом стане легше, якщо він відкриє причини, з яких ігнорує вас.


  • Якщо у вас є до цієї людини романтичні почуття, будьте готові до того факту, що ви можете просто більше не подобатися людині, або він може не відповідати на ваші почуття. Звичайно, це буде боляче, але краще знати це, ніж гадати, що ж людина думає насправді.

 2. 2

  Вибачитеся, якщо це необхідно. Якщо ви знаєте, або вам сказали, чому людина вас ігнорує, то встановіть зоровий контакт, прийміть серйозний вигляд і скажіть людині, що вам насправді шкода, що ви так зробили. Скажіть людині, що ви дійсно жалкуєте про те, що ви зробили, і що це ніколи не повториться. Покажіть, що відносини багато для вас означають, і що ви довго роздумували, що хотіли б, щоб цього ніколи не траплялося. Не відволікайтеся, дозвольте людині побачити біль на вашому обличчі, покажіть, як вам шкода.
  • Якщо людина засмучений через те, що ви зробили, але ви насправді думаєте, що це не така вже велика проблема, або що вам не варто просити вибачення, то вам доведеться прийняти рішення. Ви хочете стати в позу і не просити прощення, тому що ви не думаєте, що зробили щось не так, або ж ви просто вибачитеся, щоб повернути відносини і щоб вас перестали ігнорувати?

 3. 3

  Якщо вибачення не допоможе, тоді відступите. Добре, ви вже вибачилися, а людина не рухається з місця, або він або вона все ще відчуває себе скривдженим. Якщо ви зробили щось досить образливе, як зрада, розпускання чуток, або ж засмутили людини, то вибачення не відновить ваші відносини магічним чином. Можливо, людина говорить вам, що те, що ви зробили, неможливо простіть- може бути, людина скаже вам, що він або вона хоче дружити з вами, але знадобиться час, щоб біль вщух. Що б ви не почули, вам потрібно поважати потреби цієї людини і відступити.
  • Звичайно, ви можете просто повернутися до дружби, навіть якщо людина скаже, що йому або їй потрібно більше особистого простору. Але це не означає, що його душевні рани загояться швидше. Насправді, це тільки сповільнить процес.
  • Ніякі нескінченні вибачення не можуть спокутувати те, що ви зробили, щоб розлютити людини. Прийшов час дати цій людині час і простір, щоб розібратися з цим. Це буде невесело, але це кращий спосіб.

 4. 4

  Визначте, чи варто взагалі продовжувати прикладати зусилля. Можливо, ця людина по-справжньому впертий. Можливо, ця людина більше не хоче бути вашим другом чи партнером. Якщо ви відчуваєте, що проблеми є тільки у цієї людини, а ми зробили все, що могли, щоб повернути його або її, і нічого не допомогло, тоді, можливо, прийшов час рухатися далі, не думаючи про нього більше. Це може звучати грубо, але якщо у вас є відчуття, що людина просто намагається заподіяти вам шкоди, навіщо тоді витрачати час на те, щоб помиритися?
  • Зараз ви повинні задуматися. Якщо людина не стоїть ваших зусиль, то ви відчуєте це серцем.

Поради

 • Залиште його у спокої і рухайтеся далі. Людей, які навмисно вас ігнорують, теж варто ігнорувати.
 • Якщо ви не знаєте причину, і вам не хочуть її озвучувати, то він поводиться нечемно.
 • Знайдіть когось, хто захоче, щоб ви були поруч, і завжди буде з вами і буде спілкуватися з вами. Будьте щасливі, не забувайте гордості, робіть все можливе для ваших відносин.
 • Просто запитайте його або її, чи хоче ця людина дружити або бути у відносинах з вами.
 • Зрозумійте, що вас можуть ігнорувати за те, що ви сказали.
 • Не робіть з мухи слона, іноді це просто параноя, і вас насправді не ігнорують.