Як спати голяка

Ви потієте жаркими ночами? Прокидаєтеся посеред ночі через заплуталася одягу? Ненавидите прокидатися втомленим і слабким через незручностей під час сну? У цій статті ми не тільки розповімо вам, як спати голяка, але й (якщо є суворий дрес-код у вашому будинку) як не попастися!

Кроки

 1. 1

  Вирішіть, чи дійсно вам підходить спати голим. Сплять у вашій кімнаті або ліжка інші люди або родичі? Люди постійно заходять до вас в кімнату без стуку? Або відсутність двері не дає вам усамітнитися? Якщо ви спите у власній кімнаті, можливо, слід сказати своїм батькам, що ви хочете більше особистого простору, і їм слід стукати перед входом (або прямо повідомте їм, що ви вважаєте за краще спати в чому мати народила, так що вони поставляться серйозно до вашої прохання не заходити). Якщо ви спите в одній кімнаті з сусідами по кімнаті або родичами, ви дійсно повинні будете обговорити це з ними, перш ніж намагатися спати голишом- не дивуйтеся, якщо ідея не буде тепло прийнята. Якщо ви не можете вирішити будь-який з перерахованих вище питань, подумайте про те, щоб продовжувати спати в піжамі, щоб уникнути конфронтації чи незручних ситуацій.

 2. 2

  Знайдіть місце, щоб складати ваш одяг в разі виникнення надзвичайної ситуації. Якщо ви не сильно рухаєтесь уві сні, спробуйте скласти її в кінці свого ліжка у ніг-в іншому випадку розмістіть її на тумбочці поруч із собою або під ліжком в межах досяжності руки. У разі пожежі, землетруси, грабежу і інших обставин ви повинні бути впевнені, що у вас є легкий доступ до якої-небудь одязі, щоб можна було зосередитися на безпеці, а не приниженні пізно вночі посеред дороги.

 3. 3

  Якщо ви живете з іншими людьми, переконайтеся, що ви лягаєте спати останнім. Побажайте всім добраніч і лягайте в ліжко в піжамі. Коли переконаєтеся, що все вже в ліжку і вас не будуть турбувати, вискользніте з піжами і покладіть її в призначеному місці, переважно там, де ніхто не побачить, але де вона буде в зоні вашої досяжності.

 4. 4

  Замкніть двері. Якщо вам не можна мати або використовувати замок, подумайте про легке блокуванні двері, що відкривається всередину, чимось непомітним, наприклад, парою джинсів, залишених на килимі, або клиноподібної кросівки (на слизьких поверхнях) - це дасть вам час при необхідності натягнути на себе ковдру , перш ніж хтось з`явиться у вашій кімнаті. Якщо ви чуйно спите, повісьте на двері дзвіночок або інший гучний об`єкт для попередження.

 5. 5

  Якщо вранці питання конфіденційності вкрай складний, використовуйте будильник. Отримайте перевагу перед іншими, встановивши його трохи раніше і одягнувшись, перш ніж хтось встане. Хоча будильник може неймовірно дратувати і протидіяти розслаблюючим пріоритетами сну голяка, це менш напружено, ніж якщо хтось увійде до вас, коли ви тільки наполовину прикриті простирадлами.

 6. 6

  Тримайте під рукою додаткові ковдри для холодних ночей. Не існує таких виправдань, як: "Занадто холодно, щоб спати голяка!". Ваше тіло самостійно чудово регулює температуру і створить затишний маленький кишеню теплого повітря під відповідним товстим покриттям. Якщо ваше ковдру недостатньо добре для утримання цього тепла в холодні ночі, накиньте ще одну ковдру зверху, перш ніж вмоститися.
 7. 7

  Не соромтеся! Спочатку вам може бути ніяково, але всього через кілька днів вам буде комфортно спати голим. Більш свіже та енергійне пробудження, ніж зазвичай, є потужним стимулом. Навіть якщо хтось дізнається про вашу нову звичкою, просто пам`ятайте: це тільки ваше тіло.

 8. 8

  Готово.

Поради

 • Якщо постійні вторгнення в кімнату представляють проблему, тримайте свою піжаму там, де ніхто не зможе її легко побачити. Просто кинувши її на підлогу, ви зробите досить очевидним той факт, що ви не носите її!
 • Якщо ви новачок в цьому заході, починайте покроково. Спробуйте спати без сорочки в першу ніч. На другу ніч спробуйте спати тільки в нижній білизні або боксерів. Продовжуйте знімати по одному предмету одягу щоночі, поки ви не відчуєте себе досить комфортно, щоб роздягтися повністю. Тому якщо ви - дівчина, спробуйте в першу ніч спати без шорт або штанів. Потім - всього лише у футболці без нижньої білизни. На наступну ніч залиште тільки бюстгальтер або нижню білизну. З часом ви звикнете.
 • Якщо у вас менструація, то спати без нижньої білизни буде не найкращою ідеєю.
 • Ви можете спробувати тримати комплект одягу під подушкою.
 • Прийміть душ перед сном, щоб зберегти ліжко чистою. Також часто періть постільну білизну, щоб відчувати себе свіжим.


 • У перший раз вам може бути лоскотно і, можливо, коли ви прокинетеся, ви відчуєте себе нерозумно через це, але будьте впевнені - ви звикнете.
 • Якщо ваш житлова ситуація не сприяє сну голяка, підіть на компроміс - спите в нижній білизні.
 • Переконайтеся, що до вам не влом посеред ночі.
 • Додайте знак на ваших дверей з проханням стукати перед входом.
 • Переконайтеся в тому, що закрили двері.
 • Спробуйте спати в спальному мішку. Таким чином, ви не замерзнете, а якщо хтось зайде, він не зможе визначити, спите ви голим, а ви зможете тримати одяг в нижній частині спального мішка.
 • Якщо ви ділите кімнату з кимось і хотіли б спробувати нудизм, але у вашій спальні є люди, почекайте, поки вони міцно заснуть.

Попередження

 • Якщо ви часто ходите в сні або приймаєте ліки, які можуть викликати лунатизм, краще не намагайтеся спати голим. Ви ж не хочете прокинутися на підлозі в центрі вітальні під поглядами всієї вашої родини!
 • Не забудьте закрити жалюзі, якщо вони у вас є. Пам`ятайте, що якщо у вас горить світло в спальні в середині ночі, вас буде дуже легко побачити тим, хто може переглядати ваше вікно.
 • Сон оголеним в інших місцях, окрім вашого власного будинку, може бути небезпечний і сором`язлива. В гостях у іншої людини або публічних місцях рекомендується спати щонайменше у своєму нижній білизні.
 • Якщо вам некомфортно спати голим, не робіть цього. НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ тиску з боку однолітків дістатися до вас!
 • Якщо ви - дівчина, під час менструації ви все ще можете спати голяка, використовуючи менструальний ковпачок, оскільки він гарантує відсутність проблем протікання. Однак, якщо ви відчуваєте себе некомфортно, просто надіньте якесь білизну, поки ваш менструальний цикл в цьому місяці не закінчиться.