Як стати нудистом

Увага: дана стаття призначена для осіб старше 18 років.

Існує багато позитивних переваг у способі життя нудистів, наприклад, відчувати сонце по всьому тілу, відсутність смужок від засмаги, і здорова впевненість у собі, яку і відображає нудизм. Багато людей хотіли б спробувати нудизм, але не знають де і як його практикувати. В пункті першому вказано як збільшити відчуття комфорту і допомогти вам знайти шляхи та місця де ви зможете провести час оголеним, або (якщо вам потрібен специфічний рада) можете звернутися до посилань зверху.
Метод 1 з 3: Розуміння нудизму

 1. 1

  Зрозумійте, що нудизм - це натурально. Ми народжені оголеними і це наше натуральне стан. Одяг зігріває нас і іноді необхідна в публічних місцях, але це не означає, що вона потрібна постійно. Є час і для вашого натурального Я існувати. Уявіть собі свободу, яка прийде з відчуттям сонця доторкається до вашого тіла скрізь, не тільки там де зазвичай.

 2. 2

  Дізнаємося призначення нудизму. Нудизм, його ще називають натурізм, це не просто акт оголенія- це ще й зближення з природою. У вашому натуральному стані немає кордонів між вами і природою. Як вільно і захоплено ви будете почувати себе на пляжі під деревом, у вашій натуральній шкірі і воєдино зі світом? Люди вибирають нудизм для того, щоб досягти висот цього почуття щастя.

 3. 3

  Знайте, нудизм не завжди сексуальний. Так, люди займаються сексом оголені, але нудизм не завжди повинен бути сексуальним. Знімати одяг, як правило, більше натякає на це, ніж повна оголеність, так як залишається більше місця для фантазії. Якщо ви переживаєте, що оголюючи себе ви піддастеся небажаного сексуальному переслідуванню, знайте ж, що для більшості нудистів, це означає відчувати себе вільними і природними, а не розпусними.
  • Бути нудистом, це не означає займатися сексом у громадських місцях або показувати себе іншим. Багато нудисти це скромні люди, які обрали нудизм через перерахованих вище причин, а не для сексуальних контактів.
  • Але, незважаючи на сказане, нудизм, може бути в якійсь мірі сексуальним. Відчуття того як повітря і вода перетікають безперешкодно по всьому вашому тілу, може бути збудливим. Це природно і здорово. Ви не повинні соромитися показувати ці сексуальні відчуття. Придушення сексуальних відчуттів, не корисно для здоров`я, а придушення їх у контексті нудизму, повністю зводить нанівець всі корисні переваги нудистського способу життя.

Метод 2 з 3: практикуємо будинку

 1. 1

  Спіть оголеними. Чи не топлес і не в вашому нижній білизні, а повністю оголеними. Коли ви спите оголеними, ви розслабляєтеся і тому спите краще. Якщо ніч тепла, спите оголеними і відкиньте ковдру, ви відчуєте, як добре ви себе будете почувати, коли повністю розкриєте себе для повітря.
  • Якщо спати оголеними для вас важко, добийтеся цього поступово. Зніміть одну частину вашого білизни, наприклад верхню частину піжами, а потім коли ви звикнете, зніміть ще одну частину одягу, і так далі, поки ви не будете повністю оголеними.
  • Спробуйте відкрити вікно біля ліжка (із закритими шторами) для того щоб ваше тіло дихало. Пам`ятайте, бути нудистом, це означає бути ближче до природи.

 2. 2

  Проводьте якомога більше часу оголеними, коли знаходитесь вдома. Залишайтеся голими після душу. Обітріться рушником і продовжуйте ваші звичайні справи оголеними. Присуньтеся до рівня, коли ви оголеними будете дивитися телевізор, обідати, прибирати, розслаблятися або читати гарну книгу загоряючи під сонцем на задньому дворі.
  • Якщо ви вправляєтеся будинку, робіть це оголеною, але надіньте спортивний топ якщо так буде зручніше.
  • Пам`ятайте, що треба поважати обмеження інших в питанні оголеності. Якщо ви ходите оголеною будинку, закривайте штори і жалюзі. Не засмагати оголеними у дворі, якщо у вас немає непрозорого паркану. 3. 3

  Поговоріть з вашим партнером про нудизм. Бути голим з вашим партнером не в сексуальному сенсі, підвищить ваші інтимні відносини на наступний рівень. Плюс до всього, ви зможете проводити час оголеним при ній або ньому. Обговоріть, чи є це чимось, що ви можете спробувати разом. Якщо ваш партнер не бажає спробувати з вами, запитайте його або її, чи не буде він проти якщо ви спробуєте самі.

Метод 3 з 3: Приєднайтеся до нудистському суспільству

 1. 1

  Знайдіть нудистське суспільство. Ви можете пошукати найближчий до вас клуб нудистів або пляж в інтернеті. Як тільки ви будете почувати себе комфортно оголеною будинку, зробіть наступний крок і відвідаєте нудистське суспільство. Переконайтеся, що ви знаєте правила, і обов`язки суспільства, перед тим як туди звернетеся.
  • Не дайте почуттю неадекватності зупинити вас. Після того як ви відвідаєте суспільство нудистів, ви зрозумієте, що всі ми різні і в цьому немає нічого поганого. Відвідувачі не турбуються про своє або вашому тілі, вони там просто для того, щоб насолоджуватися нудизмом в дружній обстановці.
  • Деякі нудистські суспільства підтримують секс. Будьте обережні, перед тим як прийдете і переконайтеся, що це те, чого ви хочете.
  • Бери участь в он-лайн форумах. Ці форуми можуть бути гарною підмогою для людей, які хочуть дізнатися більше про нудизм або обмінятися інформацією про цікаві місця для нудизму.

 2. 2

  Візьміть канікули в стилі нудистів. Франція є знаменитим нудистським напрямком для подорожей. Вона відома своїми нудистськими пляжами. Якщо Франція це занадто далеко, пошукайте поблизу бази відпочинку з опціями для одягу, натуральні гірські гарячі джерела для откісанія оголеним, і місця для купання голяка.

 3. 3

  Продовжуйте залишатися оголеним коли це можливо. Перевірте ваші місцеві закони про можливість перебувати топлес у публічних місцях, у парках, на пляжі або басейнах. Також ви можете приєднатися до веселих поїздкам голяка на велосипеді, ці поїздки організовуються по всьому світу. Ходіть оголеним скрізь де це можливо, на прогулянках, або в національних парках. Не соромтеся, ви можете ходити голим, де хочете, якщо це не засмучує оточуючих.

Поради

 • Постарайтеся носити велику кількість сонцезахисного крему під час прогулянок.
 • Якщо практикувати нудизм разом з друзями або партнером, він може бути ще веселіше.

Попередження

 • У багатьох місцях, нудизм, (у невстановлених для цього позначках) забороненої наприклад, в Англії нудизм в громадських місцях нелегальний. Але це скрізь не так: У США закони про нудизм розрізняються, і все більше локальних законів адаптують простий нудизм в громадських місцях і легалізують його, але тільки в тих випадках, коли нудизм не провокує. Зв`яжіть з місцевими нудистськими організаціями і дізнайтеся, що саме дозволено в громадських місцях.
 • Приготування їжі оголеним не рекомендується, так як так набагато легше обпектися. Також, лікування опіків в генітальних і задніх зонах, може бути ускладнене.