Як непомітно курити в будинку

Перш за все, варто відзначити, що ви можете пропустити перший крок і не чекати настання ночі. Ви можете просто почекати до тих пір, поки все не підуть з дому, ляжуть спати, або будуть чимось зайняті. Перед тим як закурити, переконайтеся, що шанси на те, що вас знайдуть кращим, дуже малі.

Кроки

 1. 1

  Дочекайтеся ночі. Навіщо? Якщо ви прикинетеся, що йдете спати, менше шансів на те, що ваші батьки потурбують вас, тоді на залишок ночі їх не буде у вашій кімнаті.

 2. 2

  Візьміть ковдру. Покладіть його в простір між дверима та підлогою. Це необхідно для того, щоб дим не вийшов з вашої кімнати в іншу частину будинку. Пам`ятайте, що ті, хто не палить, помітять запах диму. Крім того, переконайтеся, що ковдру не стирчить з-під дверей зовні вашої кімнати. В іншому випадку буде очевидно, що ви намагаєтеся щось приховати. НЕ ЗАБУДЬТЕ замкнути СВОЮ КІМНАТУ!

 3. 3

  Відкрийте вікно. Це дозволить диму виходити назовні, а в кімнату зайде свіже повітря. Пам`ятайте, що дим вивітриться не відразу. Залежно від того, наскільки сильно ви відкриєте вікно, йому необхідно приблизно 15 хвилин, щоб вивітритися.
 4. 4

  Попередньо освіжите кімнату. Ви повинні взяти спрей або освіжувач повітря і обприскати ними кімнату. Це необхідно для того, щоб приховати запах диму і його було б важче виявити в кімнаті.

 5. 5

  Візьміть ще одну ковдру. Сядьте на підлогу. Переконайтеся, що ковдру досить велика, щоб накрити вас, лампу і дійти до підлоги. Перш ніж зробити це, ви повинні вимкнути світло (це також робить все набагато веселіше).

 6. 6

  Увімкніть телевізор або вентилятор. Це необхідно, щоб створити трохи шуму. 7. 7

  Візьміть з собою додатковий клаптик тканини. Вона необхідна для того, щоб при вдиху і видиху, ви б видихали в тканину, яка буде поглинати дим. (Підійде футболка, рушник або плюшева іграшка.)

 8. 8

  Приберіть геть усі пристрої і запальничку. Чи не кладіть їх в шафу або стіл. Це занадто очевидно. Як тільки ваші батьки почнуть думати, що ви курите, це будуть перші, куди вони заглянуть. Замість цього зробіть розріз в плюшевої іграшки і засуньте їх туди або покладіть їх у каркас ліжка.

 9. 9

  Знову освіжите кімнату. Освіжите ковдру, під яким ви сиділи. Освіжите те місце, куди ви заховали запальничку та інші речі. Освіжите усі куточки своєї кімнати. Обприскати освіжувачем повітря себе, двері, а також тканину, в яку ви дихали.

 10. 10

  Запаліть ладан. Це допоможе замаскувати запах, а дим ладану змішається тим димом, що ви видихали. Якщо батьки зайдуть до вас у кімнату, вину за запах і дим можна покласти на ладан.

Поради

 • Якщо ваші батьки запитають вам, чому ви замкнули двері, скажіть їм, що ви переодягалися.
 • Не забудьте замкнути двері. Якщо на ваших дверей немає замка, поставте під двері стілець або щось важке. Якщо зараз не ніч, і вони запитають, чому заблокована двері, скажіть, що ви робите перестановку меблів.