Як веселитися, будучи оголеним

Деякі люди думають, що бути голим виглядає занадто вульгарно. Що ж, у статті перераховані деякі поради про те, що бути голим весело.

Кроки

 1. 1

  Якщо по початку вам незручно оголюватися на людях, почніть практикувати нудизм будинку.

 2. 2

  Ходіть без нижньої білизни або без сорочки або кофти. Як варіант, можете спати без одягу.

 3. 3

  Коли вам буде зручно поливати квіти або робити прибирання без одягу, прийшла пора розповісти світові про те, що ви нудист.
 4. 4

  По можливості, підметіть на задньому ганку або почитайте книгу на шезлонгу голяка.

 5. 5

  Розкривши свою нудистську сутність, рухайтеся далі.

 6. 6

  Знайдіть нудистський пляж у своєму місті. На деяких пляжах ви можете зняти тільки частину одягу, в той час, як за правилами інших пляжів, потрібно роздягатися повністю. Виберіть пляж і сходіть туди на день. 7. 7

  Знайдіть людей, які поділяють вашу точку зору. У світі існує багато груп, які будуть раді допомогти і дати ділову пораду. Також, існує безліч сайтів, на яких ви можете прочитати свіжу інформацію з даної теми.

 8. 8

  Почніть займатися різними видами діяльності, які притаманні нудистів. Наприклад, боулінг, похід, піший туризм, риболовля, затяжні стрибки з парашутом або пікнік для нудистів. Перед вами відкриваються необмежені можливості.

 9. 9

  Якщо ви живете в холодному кліматі і температура повітря не занадто низька, подумайте скільки додаткових калорій ви спалите, якщо будете ходити голим, навіть перебуваючи вдома.

 10. 10

  Виходьте на вулицю, веселіться, не забувайте про сонцезахисний крем і насолоджуйтеся життям!

Попередження

 • У сонячні дні не забувайте про сонцезахисний крем. Якщо стало прохолодно, накиньте на себе щось з одягу. Ведіть себе розсудливо і веселіться!