Як спати голим із задоволенням

Трохи більше подробиць про те, як можна повеселитися голяка. Як одному, так і з кимось ще. Ні, ніяких інтимних зв`язків та розваг у цій статті не передбачається ні під яким соусом. Ніхто не збирається сміятися над тим, що ви робите те, що самі хочете.

Кроки

 1. 1

  Роздягніться! Це найвеселіша частина всієї процедури. Навчіться насолоджуватися своїм тілом, так як воно чудово і унікально!

 2. 2

  Постеліть забавні ковдри і покривала на ліжко. Шовк, бавовна, що вам завгодно! Комбінуйте! Постеліть вовняне і шовкові ковдри, якщо ви не боїтеся похідних від них ефектів. Це ваша ліжко, робіть, що хочете!

 3. 3

  Запросіть друга приєднатися до вас! Ніщо не зміцнює впевненість у собі швидше, ніж бути голим перед одним з ваших соратників. Таким чином, ви дізнаєтеся набагато більшою подробиць про один одного! Також, якщо ви в змозі бути голим перед кимось, ви зможете їм довірити все, що завгодно.
 4. 4

  Задерніте штори. Вам слід було це ще зробити на самому початку, але якщо ви тільки читаєте цю статтю і не перейшли ще до дій, то ви в безпеці. Але заради морального благополуччя ваших сусідів, зашторте вікна, будь ласка.

 5. 5

  Не виходьте з кімнати ні з якого приводу без накидання на себе ковдри, рушники або халата. Якщо ви живете з ким-небудь ще, то дотримуйтесь заходів пристойності. А якщо ви живете на самоті, то в інших кімнатах може бути прохолодніше. В принципі, вирішувати вам.

 6. 6

  Почепили знаки на обережності на ваші двері: "Обережно, голена мавпа", "Безсоромна зона". 7. 7

  Ви тепер готові спати голяка! Насолоджуйтесь своєї нової свободою!


Поради

 • Не змушуйте нікого ще займатися нудизмом з вами. Якщо їм незручно, то відступите. Будьте ввічливим голим людиною. Ніхто не любить настирливих нудистів.

Попередження

 • Не забувайте, що на вас нічого н одягнене, коли ви підскакує вимкнути будильник вранці. Не доводьте себе до непристойного оголення, оскільки це не зовсім красиво перед очима інших людей.
 • Завжди запитуйте дозволу перш, ніж спати голим з кимось іншим. Це може призвести до незручних ситуацій, якщо ви роздягнетеся без попиту.
 • Ви можете звикнути спати голим, тому що це дуже звільняюче і зручне почуття, і вам, можливо, не захочеться одягати більше піжаму!
 • Уникайте людей, які будуть витріщатися на вас з пожадливістю, коли ви знаходитесь без одягу біля них.