Як прикинутися сплячим

Ви хочете дізнатися, як виглядати сплячим, навіть якщо ви не спите? Ваші батьки сказали вам йти спати, а ви не хочете? Прочитайте наступні кроки, щоб з`ясувати, як прикинутися сплячими!

Кроки

 1. 1

  Ляжте в положення для сну. Краще весь час лежати, у випадку, якщо хтось виявить вас. Було б більш переконливо, якби ви лежали в ліжку або там, де ви зазвичай спите. Ляжте в природному положенні, в якому ви думаєте, ви зазвичай спите. Намагайтеся виглядати переконливо. Домогтися цього можна, зігнувши руки або ноги замість того, щоб просто лежати прямо.

 2. 2

  Подумайте про те, як ви зазвичай спите. Якщо ви зазвичай спите під ковдрою, переконайтеся, що ви лежите під ним. Переконайтеся, що ви робите все, що ви робили б звичайно, якби збиралися спати.

 3. 3

  Подумайте про те, що ви зазвичай робите зі світлом. Вимкніть світло, коли ви знаходитесь в кімнаті, якщо тільки ви не спите зі світлом. Якщо ви залишаєте включеними лампу або нічник, переконайтеся, що вони включені.

 4. 4

  Прислухайтеся. Якщо ви чуєте, що хтось іде, закрийте очі, але не морщитеся. Закрийте їх природно. Якщо у вас так не виходить, прикрийте очі подушкою або чимось ще. Прислухайтеся до кроків або голосам біля вашої кімнати, або якщо хтось відкриває ваші двері.

 5. 5

  Вирішіть, що робити, якщо ви не готові до їх появи. Якщо хтось увійде або загляне в двері, а ви не в положенні сплячого, не робіть ніяких швидких рухів, або вони побачать або почують вас. Просто закрийте очі і постарайтеся залишатися нерухомими і діяти так, як ніби ви засинаєте або заснули.

 6. 6

  Обміркуйте, як найкраще лягти. Ляжте особою від дверей або від того місця, куди падає світло, щоб зменшити шанси бути побаченими, якщо ви відкриєте очі або зробите помилку. Якщо ви не думаєте, що це буде виглядати підозріло, натягніть ковдру до шиї або до особи.

 7. 7

  Переконайтеся, що ви правильно дихаєте. Дихайте важко і повільно, як ніби ви спали, але не перебільшуйте. Постарайтеся бути реалістичними. Якщо ви спите з відкритим ротом і дихайте через рот, робіть так. Якщо ви дихаєте через ніс із закритим ротом, робіть так.
 8. 8

  Придумайте, що робити, якщо вони дізнаються, що ви вдаєте. Якщо хтось запитає вас, не спіть ви, побормочіте трохи і ніяково поворухнутися, а потім поступово відійдіть до `сну`. Ви повинні зробити це переконливо, так що не відкривайте очі і не рухайтеся відразу. Якщо людина, стоятиме поруч, коли ви до нього повернені спиною або лежите на животі, це допоможе, так як він не зможе побачити ваше обличчя.

 9. 9

  Не перестарайтеся. Якщо хтось прийде, щоб спробувати розбудити вас, дайте відповідь йому. Якщо ви будете лежати без руху, то буде зрозуміло, що ви вдаєте.

 10. 10

  Повністю заспокойтеся і розслабтеся. Це, безумовно, найважливіший крок. Коли ви спите, ви повертаєтеся до вашого природного стану тіла і розуму. Розслабте м`язи шиї, рук, плечей. Не думайте про ваш диханні, воно має бути природним.

 11. 11

  Подумайте про щось інше. Більшість людей посміхаються, коли прикидаються сплячими. Щоб уникнути цього, подумайте про щось заспокоює і розслабляє, наприклад, про сплячих кошенятах або про те, як ви лежите на сонячному пляжі. Ви могли б також випробувати керовані психічні образи або вправи з медитації, оскільки вони можуть бути хорошими способами розслаблення розуму і тіла.

Поради

 • Переконайтеся, що ви знаєте про ваші звички під час сну (хропіння, скреготіння зубами, розмови уві сні і т.д.).
 • Знову ж, спробуйте відвернутися від людини, інакше ви можете випадково посміхнутися.
 • Не піддавайтеся бажанням засміятися. Це швидко розкриє обман, і надалі малоймовірно, що у вас вийде обдурити цієї людини вдруге.


 • Якщо хтось думає, що ви не спите, вам доведеться розіграти пробудження і сказати, що ви не впевнені, про що йде мова. Також допоможе скарга на ранню годину і повернення до удаваному сну, поки ця людина не піде.
 • Вам могло б знадобитися дізнатися, як інші люди виглядають і звучать, під час сну, перш ніж проробляти це. Ви можете потренуватися на ваших знайомих або в якості альтернативи (якщо ви віддаєте перевагу ненав`язливий підхід) вивчити поведінку акторів на екрані (у відповідній сцені) в кіно або телевізійній програмі, і дізнатися про методи, які вони використовують, щоб виглядати переконливо.
 • Якщо люди звинувачують вас в хропіння, то ви можете використовувати це. Обережно, НЕ використовуйте хропіння з горла, це абсолютно нереалістично. Хропете носом, звідки дійсно лунає хропіння.
 • Деякі люди позіхають під час сну! Тому якщо вам потрібно позіхнути, зробіть це! Не намагайтеся не ловити гав, що видасть вас з потрохами!
 • Якщо ви робите так щоночі, це може збити ваші біологічні годинники - люди будуть думати, що у вас безсоння!
 • Якщо ви зазвичай не спите з включеним світлом або телевізором, тоді вимкніть їх.
 • Якщо ви хочете не лягати спати і подивитися телевізор, залиште телевізор включеним "в розетку" або вимкнете його зовсім.

Попередження

 • Ви можете попастися! Це не має великого значення, якщо ви потрапите, просто скажіть, що не могли заснути.
 • Стежте за часом, щоб ви не просиділи до 3 ранку - пам`ятайте, вам насправді потрібно спати.
 • Не перестарайтеся, або ви будете почувати себе дуже втомленими і нещасними на наступний день.
 • У вас можуть бути неприємності, якщо вас зловлять пізно вночі. Хоча це і не зовсім непростимий гріх - не спати ліжка. Просто переконайтеся, що ви не робите нічого проти їх волі, поки ви не спите.
 • Якщо ви вирішите спробувати медитацію або методи керованих психічних образів, ви можете виявити, що ви настільки розслабитеся, що дійсно заснете - це залежатиме від того, наскільки ви бадьорі, перед випробуванням цих методів.
 • Якщо ви насправді засинаєте, а дивилися непристойний канал, перемкніть канал, коли зберетеся спати.