Як полірувати лакофарбове покриття автомобіля

Автомобільна полірування застосовується для того, щоб поліпшити стан лакофарбового покриття автомобіля. Вона ефективно застосовується для усунення видимих подряпин або потертостей фарби, роблячи її гладенькою. Поліровка також застосовується для видалення окислення на поверхні автомобіля, особливо в країнах з жарким кліматом. Ця стаття розповість вам, як правильно полірувати ваш автомобіль.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, яким способом ви будете полірувати ваш автомобіль: за допомогою електричної полірувальної машинки або вручну за допомогою м`якої тканини.
  • Для швидкого результату скористайтеся полировальной машинкою, але варто пам`ятати, що з нею досить важко контролювати кількість знімається лаку. Вона також може призвести до утворення глибоких подряпин, якщо під полірувальний круг потрапить чужорідна частинка. При використанні полировальной машинки необхідно встановити найповільніший режим роботи машинки, щоб не зняти занадто багато лаку і фарби.
  • Для більш м`якою поліровки скористайтеся ручним способом. Полірування автомобіля м`якою тканиною вручну займе набагато більше часу, але ви зможете контролювати процес полірування набагато краще. До того ж це значно дешевше.
 2. 2

  Ретельно вимийте ваш автомобіль. Якщо на кузові автомобіля залишиться пил або бруд, то поліровка лише погіршить стан лакофарбового покриття. Перед початком поліровки дайте автомобілю повністю просохнути.

 3. 3

  Нанесіть полірувальну пасту на тканину або на полірувальний круг вашої машинки і круговими рухами нанесіть на кузов автомобіля. Якщо ви використовуєте полірувальну машинку, то її необхідно включити відразу після того, як ви нанесли поліроль на кузов автомобіля, інакше машинка розбризкавши поліроль всюди.
  • Якщо ви працюєте тільки з подряпаним ділянкою автомобіля, то необхідно застосувати трохи більше тиску. Поступово з тим як ви віддаляєтеся від подряпаній зони тиск необхідно послабити. Це допоможе створити менш помітний перехід відполірованого ділянки.
  • Працюйте не поспішаючи, якщо ви поліруете всю поверхню автомобіля, то робіть це поступово, деталь за деталлю. Наносите достатню кількість пасти, щоб ваш коло або тканина не пересихали. 4. 4

  Продовжуйте натирати поверхню круговими рухами до тих пір, поки полірування не зникне повністю. Перед початком роботи з наступним ділянкою необхідно закінчити попередній, щоб у полірувальна паста не висохла на поверхні вашого автомобіля.

 5. 5

  Готово.

Поради

 • Після полірування автомобіля нанесіть віск для того, щоб захистити відполіроване покриття автомобіля.

Попередження

 • Полірувати автомобіль слід тільки тоді, коли на поверхні автомобіля є потертості і подряпини. Полірувальна паста є абразивної і використовувати її рекомендується вкрай рідко.
 • Якщо під час полірування ви упустили тканину або полірувальний круг, то його обов`язково потрібно замінити. Це убезпечить потрапляння сторонніх часток на лакофарбове покриття автомобіля.
 • Не слід плутати полірувальну пасту з автомобільним воском. Полірувальна паста більш абразивна ніж віск і використовується для того, щоб вирівняти і пом`якшити поверхню автомобіля. Віск не є абразивним і призначений для захисту відполірованого лакофарбового покриття. Але слід пам`ятати, що деякі види воску є абразивними і можуть прибрати тонкий шар лаку з поверхні кузова. Завжди читайте інструкцію виробника. Можливо, вам не потрібно полірувати автомобіль перед нанесенням такого воску. Ще раз звертаю увагу на те, що потрібно обов`язково читати інструкцію або керівництво.