Як відполірувати автомобіль

Полірування автомобіля кілька разів на рік допоможе продовжити життя і красу фарби та екстер`єру. Поліровка є часто забутим кроком між миттям і покриттям воском, але коли вона зроблена належним чином, вона повністю відновлює зовнішню обробку автомобіля. Ретельна поліровка знімає забруднення автомобіля, приховує дефекти забарвлення і готує поверхню для нанесення воску. Відполірувати автомобіль може будь-хто, хто не боїться витратити трохи сил і часу. Читайте далі, щоб дізнатися, як правильно відполірувати автомобіль.

Кроки

 1. 1

  Повністю вимийте автомобіль, щоб видалити всі поверхневі забруднення і забруднюючі речовини. Для очищення використовуйте чисту губку і шампунь для автомобілів, щоб запобігти появі подряпин.

 2. 2

  Видаліть присохлі забруднення, наприклад, дорожній дьоготь або деревну смолу, за допомогою спеціальної глини. Дотримуйтесь інструкції виробника.

 3. 3

  Висушіть автомобіль. Ви можете дати йому висохнути на повітрі або протерти чистою автомобільної замшею вручну. Переконайтеся, що на поверхню автомобіля не потрапили жодні сторонні речовини, перш ніж почнете працювати.

 4. 4

  Нанесіть легку абразивну поліроль на губчастий аплікатор. Легкий абразив видалить будь-які пошкодження на поверхні фарби і відновить якість обробки перед нанесенням воску або герметика. При нанесенні воску використовуйте нову губку і не змішуйте різні продукти на одному і тому ж аппликаторе.
 5. 5

  Наносите поліроль на невеликі ділянки за один раз. Робіть це перекриваються, різноманітними мазками, щоб дефекти були оброблені рівномірно, а абразиви поліролі змогли розщепнутися. У процесі поліроль буде ставати все більш прозора.

 6. 6

  Очистіть залишки поліролі чистим, сухим шматком замші або рушником.

 7. 7

  Готово.

Поради

 • Тип поліролі необхідно вибирати відповідно до жорсткістю фарби вашого автомобіля. Читайте керівництво користувача транспортного засобу для отримання конкретних рекомендацій.


 • Машинне полірування збільшує ефективність, так як поліроль втирається сильніше і глибше, ніж у процесі ручної поліровки.

Що вам знадобиться

 • Автомобільна губка
 • Шампунь для автомобіля
 • Глина для очищення
 • Замшева тканина
 • Поліроль
 • Губчастий аплікатор