Як відполірувати автомобільне скло

Лобове та бокові скла вашого автомобіля можуть сильно забруднитися і подряпатися, що зробить їх важко переглядається. Якщо на вашому склі є неглибокі подряпини, подумайте про його поліруванню. Перше що потрібно зробити, це помити зовнішню і внутрішню частину вашого скла. Потім відполірувати зовнішню сторону лобового скла і нанести спеціальний захисний шар.
Метод 1 з 2: Помийте вікна вашого автомобіля

 1. 1

  Виберіть відповідний час і місце. Коли ви миєте автомобіль, то миття та полірування вікон повинна здійснюється в останню чергу. Мити вікна слід в місці, де немає прямих сонячних променів, коли вікна повністю сухі. В іншому випадку сонце висушить очищувач для стекол і залишить складні плями.

 2. 2

  Підберіть необхідні матеріали. Очищувач для автомобільного скла буде краще, ніж звичайний побутовий очисник стекол, який часто містить аміак та інші хімічні речовини, які можуть завдати шкоди вам і вашому автомобілю. Рушник з мікрофібри також необхідно, так як воно не є абразивним і дуже акуратно очищає поверхню автомобільного скла, що не дряпаючи її.

 3. 3

  Опустіть вікна наполовину. Вам необхідний доступ до самої верхньої частини скла.

 4. 4

  Розпорошите очищувач для стекол на вікно вашого автомобіля. Витирайте вікно автомобіля за допомогою рушника з мікрофібри. Рухи повинні бути з боку в бік. Помийте обидві сторони скла.

 5. 5

  Використовуйте суху сторону рушники мікрофібри. За допомогою сухої боку рушники мікрофібри приберіть залишки вологи зі скла.

 6. 6

  Підніміть скло і помийте його нижню частину. Розпорошите очищувач, розітріть, а потім повністю витріть його.

 7. 7

  Помийте лобове і заднє скла. Розпорошите очищувач на вікна і розітріть за допомогою мікрофібри. Рухи повинні бути з боку в бік і зверху вниз. За допомогою сухої боку рушники мікрофібри приберіть залишки вологи.

 8. 8

  Сполосніть водою. Коли ви очистили глибоко бруд з ваших стекол, то можете приступити до видалення смуг та інших слідів за допомогою звичайної води. Акуратно сполосніть водою зі шланга зовнішню частину вікон, а внутрішню за допомогою розпилювача. За допомогою чистого і сухого рушники з мікрофібри витріть вікна.

Метод 2 з 2: Полірування вікон

 1. 1

  Виберіть поліроль для вікон. На ринку представлена велика кількість різних полиролей для вікон. Можете вибрати набір для полірування, в який входить полірувальний диск, який може прибрати більш серйозні подряпини і плями. Або можете просто купити високоякісний реставратор для стекол, який прибере невеликі плями і подряпини.

 2. 2

  Використовуйте полірувальну машинку з низькою швидкістю обертання. Швидкість обертання полірувального кола повинна бути між 1000 і 1200 оборотів в хвилину. На машинці повинен бути встановлений м`який полірувальний круг.

 3. 3

  Нанесіть змазує масло на полірувальний круг. Масло допоможе поліролі краще впливати на скло, що призведе до зменшення кількості використовуваної полірувальної пасти і зменшить абразивність.

 4. 4

  Нанесіть полірувальну пасту на полірувальний круг. Нанесіть стільки пасти, скільки рекомендує інструкція виробника. Також слід рівномірно нанести пасту по всьому полірувальному колу.

 5. 5

  Почніть з верхнього кута скла. За допомогою основної руки утримуйте полірувальну машинку, тоді як допоміжної рукою направляйте рух машинки. Не використовуйте надлишкового тиску. Полірувальний круг сам розподілить необхідний тиск на скло. 6. 6

  Повністю покрийте скло. Рухайте машинку з боку в бік з постійною швидкістю. Не робіть різких ривків. Це може збільшити можливість нанесення ушкоджень вашому склу. Продовжуйте до тих пір, поки все скло не покриється полірувальної пастою, і припиніть полірування в момент, коли полірувальна паста стане висихати.
  • Майте на увазі, що полірувальна машинка володіє певною специфікою руху. Коли ви зміщуєте її вправо, то вона одночасно піде вгору. Коли зміщуєте вліво, то вона автоматично піде вниз. Не потрібно боротися і чинити опір ритму роботи машинки, просто навчіться правильно користуватися.

 7. 7

  Витріть залишки полірувальної пасти. За допомогою чистого рушники з мікрофібри круговими рухами, без тиску, витріть залишки полірувальної пасти зі скла вашого автомобіля. Продовжуйте витирати доти, поки на склі не залишиться полірувальної пасти і розлучень.

 8. 8

  Нанесіть засіб для захисту стекол. Ваше автомобільне скло тепер абсолютно "оголене". Засіб для захисту автомобільного скла допоможе вашому склу залишатися гладким і рівним більш тривалий період часу. Це засіб заповнює мікропори вашого скла. Нанесіть невелику кількість цього засобу на губку і натріть відполіроване скло. Руху губки повинні бути з боку в бік, і зверху вниз. Використовуйте стільки кошти, скільки необхідно для покриття всього скла.


Поради

 • Пам`ятайте про те, що полірування скла не може прибрати тріщини і відколи. Для усунення цих дефектів вам необхідно звернутися до майстрів, які спеціалізуються на таких проблемах (ремонт і заміна автомобільних стекол).

Попередження

 • Уникайте засобів для очищення стекол, до складу яких входить аміак або ізопропіловий спирт. Ці хімічні речовини можуть виділяти токсичні пари, які ви будете вдихати всередині замкнутого простору автомобіля. Більше того, такі очисники можуть пошкодити тоніровочную плівку вашого автомобіля.

Що вам знадобиться

 • Рушники з мікрофібри
 • Засіб для очищення автомобільного скла
 • Губка
 • Засіб для полірування скла
 • Полірувальна машинка
 • Змазує масло
 • Засіб для захисту стекол