Як покрити воском темний автомобіль

На покритих воском чорних автомобілях набагато краще видно всі подряпини, відколи й інші дефекти, які непомітні на інших автомобілях. Чорні автомобілі вимагають застосування спеціального воску, який називається чорним воском. Прочитайте в цю статтю і дізнайтеся, як зробити так, щоб ваш чорний автомобіль виглядав як новий.

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся, який фарбою покритий ваш автомобіль, і купіть спеціальний очищувач, який підходить саме під цей тип фарби. Фарби бувають на поліуретановій основі, а також акрилові і латексні.

 2. 2

  Вимийте і витріть насухо автомобіль. Мийка та сушка дуже важливі, оскільки сильно впливають на якість нанесення воску.

 3. 3

  Купуйте чорний віск. Віск допомагає відновити блиск покриття, коли на поверхні є мікроподряпини і невеликі плями. Чорний віск допоможе відновити блиск, якщо фарба окислилась.

 4. 4

  Нанесіть чорний віск вручну. Використовуйте марлю або махрову тканину, щоб нанести віск на кузов. Здійснюйте перекривають один одного кругові рухи, не надаючи сильного тиску. Помірний тиск буде запорукою того, що віск проникне в пори фарби і мікроподряпини.
 5. 5

  Відполіруйте віск, коли він висохне. Цим ви приберете весь зайвий віск і відновите блиск фарби.

 6. 6

  Використовуйте полірувальний круг з вовни барана і віск для "мокрого ефекту", якщо ви не досягли бажаного результату. Наносите круговими рухами з помірним тиском.

Поради

 • Хорошою альтернативою воску є полірувальна паста.
 • Коли ваша ганчірка наскрізь просочиться воском, візьміть чисту. Обзаведіться кількома чистими ганчірками, перш ніж приступати до роботи.


 • Використовуйте тільки чисті ганчірки, що не залишають ворс. Марля і махрова тканина добре підходять для нанесення воску.
 • Наносити віск на дві деталі за раз - найшвидший спосіб виконати роботу, так як вам не доведеться чекати, поки віск висохне. Наприклад, наносите віск на двері і крило. Якщо ви почнете з крила, то до того моменту, коли закінчите двері, крило вже буде готове до полірування. Коли закінчите полірувати крило, двері вже підсохне.

Попередження

 • Якщо фарба вашого автомобіля потьмяніла через подряпини, мікротріщин і впливу ультрафіолету, полірувальні пасти, віск і розчинник не допоможуть вам вирішити цю проблему. У цьому випадку вам потрібно оновити фарбу самому або в малярської майстерні.
 • Якщо температура на вулиці вище 29 градусів, краще наносити віск у гаражі. Ніколи не покривайте вашу машину воском, якщо температура вище 32 градусів.
 • Чи не поліруйте не висохлою віск, але й не пересушити його, інакше ви не отримаєте ідеальну поверхню. Необхідний час сушки залежить від вологості і температури повітря. Якщо температура нижче 20 градусів, краще дочекайтеся, поки стане тепліше, щоб час сушки стало оптимальним.

Що вам знадобиться

 • Чорний віск
 • Кілька чистих марлевих або махрових ганчірок
 • Полірувальний круг з вовни барана