Як помити автомобіль і нанести віск без використання води

У той час як збереження водних ресурсів є актуальним питанням, багато правил (прописаних чи моральних переконань) заважають вам, наприклад, мити автомобіль і наносити на нього віск тоді, коли вам завгодно. З використанням сухої мийки ви зможете мити ваш автомобіль в будь-який час і в будь-якому місці. Це не тільки зробить ваш автомобіль сверкающе чистим, краще захистить лакофарбове покриття від жиру, дорожнього бруду, реагентів і навіть дрібних подряпин, але і зробить майбутні мийки автомобіля менш трудомісткими. Чи знали ви, що використання сухої мийки може зберегти до двохсот літрів води?

Кроки

 1. 1

  Все що вам потрібно - це засіб для сухої мийки, одне або два рушники з мікрофібри (для миття і натирання воском) і тінь. Звичайно, якщо ваш автомобіль занадто брудний, ви можете почати з мийки мильним розчином і водою, перед сухий мийкою та нанесенням воску.

 2. 2

  Нанесіть на всю поверхню мікрофібри трохи засобу для сухої мийки та розпорошите три або чотири рази засіб на оброблювану поверхню автомобіля.
 3. 3

  Розітріть його круговими рухами до тих пір, поки засіб повністю рівномірно не покриє оброблювану ділянку. 4. 4

  Використовуйте суху частину мікрофібри або візьміть нову, для легкого нанесення воску на поверхню автомобіля. Робіть це виключно круговими рухами до тих пір, поки ділянка не стане сухим.

 5. 5

  Все, ви закінчили!


Поради

 • Підійдіть з відповідальністю до вибору засоби для сухої мийки. Знайдіть такий засіб, який "підніме" бруд перед тим, як ви почнете витирати її мікрофіброю, інакше така мийка доставить більше проблем ніж користі.