Як застосовувати глину для полірування автомобіля

Автомобільна абразивна глина використовується для видалення забруднень різного походження із зовнішніх поверхонь деталей вашого автомобіля. Полірування глиною це процес, при якому всі забруднення прилипають до бруска глини під час його руху по поверхні. Полірування глиною часто використовується для пофарбованих поверхонь, але їй також можна чистити скло, голий метал і пластик. Коли полірування виконується правильно, глина неабразивних і не пошкоджує поверхню фарби.

Кроки

 1. 1

  Ретельно вимийте автомобіль, щоб видалити основну масу бруду, пилу та інших забруднень.

 2. 2

  Розріжте глиняний брусок на 3 частини, щоб отримати більшу поверхню.

 3. 3

  Мисліть глину в руці, поки вона не стане м`якою. Скрутіть з глини кульку, а потім перетворіть його на млинчик товщиною приблизно 2см.

 4. 4

  Нанесіть спеціальний лубрикант на поверхню площею 60х60см.

 5. 5

  Водите глиняним бруском поверх змоченою лубрикантом поверхні, застосовуючи мінімальний тиск. Якщо глина прилипає, нанесіть більше лубріканта.  • Ви повинні відчувати рукою, як глиняний брусок збирає на себе частки бруду.

 6. 6

  Складіть млинець з глини навпіл і тріть його самого про себе, поки він не очиститься. Періодично перевіряйте, чи не прилип чи до глини великий шматок бруду, який може пошкодити фарбу вашого автомобіля, коли ви трете глиною про кузов.

 7. 7

  Витріть лубрикант з автомобіля ганчіркою з мікрофібри. Фарба повинна блищати як нова, якщо вона не блищить - відполіруйте поверхню заново.

 8. 8

  Поліруйте кузов частинами, по черзі доводячи ділянки до ідеалу. Розподіляйте ділянки так, щоб вони перекривали один одного, щоб не допустити прогалин. 9. 9

  Покрийте машину воском. Згідно з інструкцією на упаковці, рекомендується покрити автомобіль воском, щоб заповнити мікропори у фарбі, які раніше були заповнені брудом. В іншому випадку, фарба може руйнуватися


Поради

 • Глина видаляє забруднення, але не прибирає подряпини або відколи.
 • Найчастіше рекомендується мелкоабразівной глина. Крупноабразівной глиною легше пошкодити лакофарбове покриття автомобіля.
 • Не кидайте брусок глини. Якщо ви упустили брусок - викинете його, тільки так ви зможете бути впевненими в тому, що до нього не прилипла бруд, яким ви можете подряпати фарбу вашого авто.
 • Якщо машина паркується на вулиці, проводьте очищення глиною 4 рази на рік. Автомобіль, який зберігається в гаражі, можна обробляти рідше, всього 1-2 рази на рік.

Що вам знадобиться

 • Полірувальна глина
 • Лубрикант для полірувальної глини
 • Чисті ганчірки з мікрофібри
 • Автомобільний віск