Як зрозуміти, що Юніон Джек висить догори ногами

Юніон Джек - національний прапор Великобританії. Непросто зрозуміти, чи висить він правильно чи догори ногами. Прочитайте цю статтю і дізнайтеся, як визначити чи правильно висить Юніон Джек.

Кроки

 1. 1

  Подивіться на верхній лівий кут прапора. Лівий верхній кут найлегше місце для визначення правильного положення прапора, так як перевернутий Юніон Джек дуже схожий на правильно розташований.

 2. 2

  Білі смуги. Подивіться на білі смуги вздовж червоного хреста. Якщо більш товсті білі лінії знаходяться зверху червоних, як показано на малюнку справа, значить, прапор висить правильно.
 3. 3

  Неправильно. Подивіться на зображення Юніон Джека справа. Оглянувши верхній лівий кут, ви помітите, що більш товсті білі смуги знаходяться знизу червоного хреста. Це неправильно.

 4. 4

  Вивішування прапора. Якщо ви вивішуєте прапор для вираження гордості за Великобританію, зробіть це правильно. Юніон Джек не може майоріти верх ногами з вашої вини, так само як і американський прапор. На щастя, якщо вітер здує ваш прапор задом наперед, люди, можливо, і не помітять того, що щось не так.

Поради • Навчіть інших людей, як правильно потрібно вивішувати прапор.
 • Ніколи не вивішують прапор догори ногами, якщо тільки це не буде сигналом про скрутному становищі.

Попередження

 • Навмисне вивішування Юніон Джека верх ногами вважається неповагою до Королеви.