Як потрібно знати про етикет національного прапора

Ви коли-небудь замислювалися про те, як правильно вивішувати національний прапор? Ця стаття містить загальний огляд етикету національного прапора. Важливо відзначити, що політика, традиції, звичаї, правила і закони вашої країни чи інших країн, що відносяться до етикету національного прапора, можуть відрізнятися від тих, що описані в даній статті.

Кроки

 1. 1

  Прапор необхідно вивішувати на період від світанку до заходу в сонячний день. Національні прапори не можна вивішувати в негоду (наприклад, під час дощу з грозою або зливи), якщо тільки це не прапор, відповідний для будь-якої погоди. Якщо вивісити національний прапор вночі, необхідно встановити яскраве освітлення.

 2. 2

  Необхідно піднімати прапор швидко, а опускати урочисто.

 3. 3

  Наполовину приспущені прапори необхідно піднімати повністю, а потім повільно й урочисто опускати.

 4. 4

  Національний прапор ніколи не повинен торкатися землі, води або статі. .
 5. 5

  Повісьте національний прапор вище, ніж інші прапори (такі як прапор штату або провінції), тільки якщо прапори інших країн у цей час не вивішуються (наприклад, прапор ООН або прапори різних країн під час олімпійських ігор). .
  • Якщо прапори багатьох країн вивішені в одному місці, всі вони повинні бути вивішені на рівній висоті. Кожен з них має бути вивішений на окремому жердині одного розміру. Усі прапори повинні бути одного розміру так, щоб не було більших або менших прапорів. Національні прапори різних країн необхідно вивішувати в алфавітному порядку.

  • Якщо вивішено два прапори (в один ряд), національний прапор повинен бути з лівого боку від глядачів.  • Якщо вивішено три прапори в один ряд, національний прапор повинен бути посередині (друга).

  • Якщо вивішено чотири прапори в один ряд, національний прапор повинен йти першим з лівого боку від глядачів.

  • Якщо вивішено п`ять і більше прапорів в один ряд, два національних прапора повинні бути по обох краях всього ряду (наприклад, в ряду з п`яти прапорів, національний прапор повинен висіти першим і п`ятим).

 6. 6

  Якщо прапор прийшов у непридатність (наприклад, якщо він порваний або забруднений), його не можна вивішувати. Необхідно урочисто позбутися від нього (наприклад, за допомогою сжіганія- дивіться відповідну статтю з прикладами того, як слід це робити).

Поради

 • Прапори не можна використовувати для того, щоб тримати або нести різні важкі предмети.

Попередження

 • Це лише загальне керівництво. Політика, правила, закони, традиції і звичаї вашої країни або інших країн можуть відрізнятися від інформації в даній статті. Якщо ви сумніваєтеся, завжди консультуйтеся з вашим урядом про те, як правильно вивішувати національний прапор вашої країни.
 • Завжди поважайте звичаї і традиції різних країн щодо їх національних прапорів. Наприклад, в Саудівській Аравії, Шрі Ланці та Пакистані заборонено вивішувати національний прапор вертикально (наприклад, не можна вішати його на дроти або стіну). Ніколи НЕ вивішують національні прапори цих країн вертикально.