Як поважати американський прапор

Американський прапор - важливий символ американської нації. Патріоти вважають, дуже важливо знати, що це таке і як правильно проявляти йому повагу. Нижче перераховані деякі правила і принципи, які допоможуть вам виявити повагу до американського прапора та Америці в цілому.

Кроки

 1. 1

  Вивчіть кодекс прапора Сполучених Штатів. Багато людей не розуміють, що це юридичне питання. Конкретні Федеральні закони регулюють підняття, збереження зовнішнього вигляду і розташування прапора.
  • Американський прапор означає свободу. Спалювання прапора - одне з головних проявів неповаги, неприйнятне багатьма американцями. Проте, спалювання пошкоджених прапорів, дозволено кодексом прапора Сполучених Штатов- таким чином, старі і зношені прапори відправляють на пенсію, але про це мова піде трохи пізніше.

 2. 2

  Дізнайтеся історію прапора. З моменту його походження (передбачається, що він був розроблений Френсісом Хопкінсон, конгресменом з Нью-Джерсі і великим патріотом) і до наших днів прапор був свідком всіх етапів розвитку великого американського народу.

 3. 3

  Дізнайтеся більше про сам прапорі, що означає кожен елемент і як він змінювався протягом багатьох років. Прапор складається з трьох елементів, червоних і білих смужок, які представляють початкові тринадцять колоній, і прямокутної секції з білими зірками на синьому тлі- всього налічується п`ятдесят зірок, що позначають п`ятдесят нинішніх штатів.

 4. 4

  Зрозумійте етикет прапора. Як треба вітати прапор і коли? Військові у формі, хлопчики і дівчатка скаути у формі, військові ветерани вітають прапор відданням військової честі, коли проходить парад, коли вимовляється клятва вірності, або коли грає національний гімн. Цивільні правою рукою знімають капелюхи і тримають їх над лівим плечем, або, якщо у них немає капелюхи, вони тримають праву руку над своїм серцем.

 5. 5

  Вішайте прапор правильно. Якщо прапор розміщують на території США, прапор Сполучених Штатів Америки повинен майоріти вище всіх інших прапорів, і він повинен бути найбільшим за розміром, в якій би групі прапорів він не знаходився. Якщо прапор майорить вночі, він повинен обов`язково освітлюватися.  • Постійно стежте за тим, чи не був виданий наказ приспустити прапор.
  • У державних установах прапор повинен розташовуватися в центральній передній частині будівлі на видному місці.
  • На військових базах, в штаб-квартирі Головнокомандувача прапор повинен мати найвищий флагшток.
  • Коли прапор звисає зі стіни, Союз (синє поле з зірками) повинен знаходитися у верхньому лівому кутку.
  • Коли прапором накривають труну під час військових похорону, Союз повинен знаходитися на чолі труни поверх лівого плеча покійного.

 6. 6

  Дотримуйтесь День Прапора, 14 червня. 7. 7

  Піднімайте і опускайте прапор правильно. Коли прапор піднімають, це роблять швидко, як ніби він нападає на ворога, а при опусканні прапор повинен рухатися повільно, ніби він неохоче поступається своє місце.

 8. 8

  Ніколи не допускайте того, щоб прапор США торкався землі. Якщо він торкнеться землі, тоді, перш ніж знову його використовувати, прапор необхідно ретельно вичистити.

 9. 9

  Коли передаєте прапор іншій людині, слід акуратно його скласти і міцно тримати. Складіть прапор відповідно до встановлених процедур.

 10. 10

  Ніколи НЕ приспускається прапор Америки перед іншим прапором, навіть на знак вітання якоїсь організації, почесного особи або предмета.

 11. 11

  Слідкуйте, щоб прапор завжди був у хорошому стані. Вважається неповажної манерою вивішувати прапор, коли він пошкоджений, вицвілий або навіть порваний.

 12. 12

  Надішліть пошкоджений прапор у відставку, зрадивши його вогню. Ідея полягає в тому, що прапор не повинен проглядатися в купі сміття чи відходів. Зверніться до місцевим пожежникам або бойскаутів Америки, щоб ваш зношений прапор був відправлений на пенсію з належними почестями.

 13. 13

  Не варто зловживати зображенням прапора. Нетактовно використовувати прапор США в якості реклами, і вже зовсім не слід змінювати його, використовуючи як прикраса чогось ще.

Поради

 • Цікавий факт стосовно зірок на прапорі США: кожен раз, коли новий штат входить до складу Союзу, зірка додається на наступне четверте липня, День Незалежності США.
 • Прапори розміщуються на школах, церквах, будинках, приватних будинках і на роботі, щоб продемонструвати важливість американського прапора і нашої країни.
 • Не варто жартувати над прапором під час проголошення клятви вірності або співу гімну - це прояв неповаги.
 • Незважаючи на те, що більше не можна отримати кримінальне покарання за порушення кодексу прапора США, проте, як і раніше незаконно вести себе неналежним чином.
 • Будьте ласкаві до прапора.