Як зробити прапор

Створення прапора - це веселий і нескладний рукотворний проект для дітей. Деякі матеріали можна знайти у вас вдома. Все, що вам знадобиться, - матеріали для образотворчого мистецтв і трохи фантазії! У цій статті ми розповімо вам, як зробити прапор, використовуючи папір або тканину. Можна виготовити прапори різних країн світу або підтримати місцеву спортивну команду. Також можна навчитися робити банер, який прикрасить вашу вечірку або класну кімнату.
Метод 1 з 3: Створення паперового прапора

 1. 1

  Візьміть шість аркушів паперу. Можна використовувати звичайний білий папір (або картон) і позначити колір прапора за допомогою крейди, олівців, маркерів або фарб. Як варіант, можна використовувати папір того ж відтінку, що і вихідний колір прапора. Наприклад, якщо ви робите прапор Великобританії, використовуйте папір синього кольору. Якщо ви виготовляєте прапор Канади, використовуйте папір червоного кольору.

 2. 2

  Скачайте два аркуші паперу в трубочки. Ви зможете зробити флагшток. Переконайтеся в тому, що ви міцно згорнули аркуші паперу. Для надійності можна використовувати клейку стрічку. Якщо ви не хочете використовувати папір, візьміть дерев`яну паличку для виготовлення флагштока.

 3. 3

  Склейте разом отримані трубочки, щоб вийшла одна довга трубочка. Візьміть два згортки паперу і вставте два кінці трубочок один в один - у вас вийде довга трубочка. Зафіксуйте її клейкою стрічкою.

 4. 4

  Візьміть залишилися чотири аркуша паперу і зробіть з них прямокутник. Розкладіть чотири рівних аркуша паперу на столі і розташуйте їх таким чином, щоб вийшов прямокутник. Використовуйте липку стрічку для маскування (пізніше її можна пофарбувати в потрібний колір), щоб склеїти разом чотири аркуша паперу. Склейте обидві сторони аркуша, щоб надійно закріпити їх.

 5. 5

  Приклейте отриманий прямокутник до довго паличці. Використовуйте звичайну липку стрічку, щоб приклеїти паперовий прямокутник до трубочки. Переконайтеся, що ви все акуратно зробили, і ваш твір не зруйнується, коли ви почнете махати ім.

 6. 6

  Прикрасьте виготовлений прапор. Можна пофарбувати прапор в колір будь-якої країни або спортивної команди. Використовуйте свої улюблені методи фарбування або звичайні акварелі- клейте стікери, блискітки або пишіть слогани на одній / обох сторонах прапора. Також можна Зробити формочки (наприклад, місяць і зірки) з додаткових аркушів кольорового паперу і наклеїти на флаг.е

Метод 2 з 3: Створення прапора з тканини

 1. 1

  Візьміть шматочок нейлону або бавовняної тканини. Виберіть тканину, яка відповідає бажаному відтінку прапора. Якщо ви виготовляєте прапор США, можна вибрати звичний білий колір. Щоб зробити великий прапор, використовуйте шматок тканини розміром 5? 3 фути. Якщо ви хочете зробити невеликий прапор, буде достатньо маленького шматка тканини (наприклад, наволочки).

 2. 2

  Вам також потрібно роздобути інші шматочки тканини тих кольорів, які ви хочете використовувати для вашого прапора. Не має значення, яку тканину ви використовуєте для прапора. Можна використовувати нейлон, бавовна, повсть, шовк, поліестер, велюр - те, що знайдеться в господарстві! Найкраще для цього підійдуть старі речі або скатертину.

 3. 3

  Виберіть флагшток. Для саморобного прапора підійде будь-який матеріал. Можна використовувати гілку дерева або старий держак від мітли. Матеріал для флагштока повинен бути міцним і довгим.

 4. 4

  Зробіть кишенька для флагштока. Перед тим як прикріпити прапорець до ручки, потрібно зробити кишеньку, в якому буде міститися флагшток. Для цього розкладіть прапорець на столі і покладіть флагшток уздовж вертикального невеликого краю матеріалу з правого боку.
  • Скачайте тканину поверх флагштока так, щоб між ними залишався простір. Прикріпіть тканину на належне місце.
  • Витягніть флагшток. Після цього можна використовувати швейну машинку або клей для тканини, щоб зафіксувати використаний матеріал.
  • Пришийте або склейте верхні кінці кишеньки, щоб флагшток не випав. Прапор буде міститися на самому верху флагштока.

 5. 5

  Прикрасьте свій прапор. Прийшов час повеселитися! Використовуйте маркери, лінійки і трафарети, щоб намалювати зразки малюнків на кольорової тканини. Малюнки можна вирізати гострими ножицями. Як тільки прикраси будуть готові, приклейте їх на прапор, використовуючи клей для тканини.
  • Наприклад, якщо ви робите прапор США, вам потрібно буде вирізати невеликий прямокутник зі шматочка тканини синього кольору, сім довгих смуг однакової ширини з червоної тканини і п`ятдесят п`ятикутних зірок з тканини білого кольору.
  • Якщо ви хочете зробити напис на прапорі, приміром, «Вперед !, потрібно намалювати об`ємні букви в стилі графіті і вирізати їх зі шматочків білої, чорної або кольорової тканини.

 6. 6

  Закріпіть прапор. Як тільки ви закінчите прикраса, потрібно протягнути флагшток в кишеньку. Якщо флагшток закріплений погано, можна приклеїти його або зробити пару маленьких стібків, щоб закріпити нижню частину прапора. Тепер ви можете махати прапором, скільки душі завгодно!

Метод 3 з 3: Створення прапора 1. 1

  Зберіть зразки тканин або вирізки з газет. Вся принадність прапора в легкості виготовлення, тому ви можете використовувати матеріали на свій розсуд. Постарайтеся вибрати кілька гарних зразків і яскравих кольорів, щоб ваше прапор сяяло! Потрібно мати під рукою хоча б п`ять різних варіантів прапорів, щоб починати роботу.

 2. 2

  Виріжте прапори. Перш, ніж ви почнете це робити, потрібно вирішити, якої величини буде кожен трикутник. Пам`ятайте про те, що трикутники повинні бути рівнобокими: з довгими бічними гранями і короткою основою.
  • Як тільки ви визначитеся з розмірами, зробіть трафарет для прапора і використовуйте його для вирізання інших трикутників. Кількість трикутників залежить від розмірів банера.
  • Якщо ви хочете додати ще що-небудь до свого прапора, можна вирізати трикутники ножицями для висікання зубчиків. У вас вийдуть краю у формі зигзага замість звичних прямих ліній!

 3. 3

  Прикріпіть прапори до стрічечки. Цей процес залежить від матеріалу, який ви використовували для виготовлення прапора. Якщо ви використовували папір, можна вирізати 3-4 дірочки в кожному прапорі і протягнути стрічку, тесемку або шнурок через дірочки, щоб повісити прапор. Якщо ви використовували тканину, можна прошити верхній кут прапора стрічкою або тасьмою (цей процес займає багато часу), або використовувати пляшечку клею для тканини, щоб прикріпити стрічку. Другий варіант набагато легше.

 4. 4

  Повісьте прапор. Повісьте прапор на стіну, закріпивши кінці стрічки на цвяхах, або за допомогою креслярських кнопок. Знамена служать прекрасною драпіровкою каміна. Вони можуть служити святковим доповненням до пікніка або барбекю, або акуратним прикрасою класної кімнати / дитячій спальні.


Поради

 • Щоб зробити вертикальний прапор, приклейте флагшток до коробки з-під взуття.

Що вам знадобиться

 • Папір
 • Тесемочная стрічка
 • Барвники
 • Трафарет
 • Коробка для взуття (за вибором)
 • Кольорова тканина
 • Дерев`яна паличка
 • Клей для тканини або швейна машинка
 • Гострі ножиці
 • Стрічечка, тасьма або шнурок