Як грати під флагбол

Флагбол схожий з американським футболом тим, що обидві ці ігри засновані на неконтактному принципі. Замість того, щоб штовхати суперника, ви повинні тягнути за прапор, прикріплений до пояса іншого гравця. Правила флагбола можуть бути великими, якщо ви граєте в чемпіонаті, але, якщо ви просто зібралися з друзями, вам потрібно лише вивчити певний набір правил, які забезпечать вам кілька годин веселощів і фізичних навантажень.

Кроки

 1. 1

  Сформуйте команду. Якщо у вас ще немає команди, зберіть кілька людей разом. Розділіться на дві команди з рівною кількістю гравців.

 2. 2

  Позначте ігрове поле, позначивши лінію воріт на протилежних кінцях. Гравці не повинні заходити за бокову лінію. Рекомендовані розміри поля: 27.4 метра на 64 метри із зоною захисту ще по 9.1 метрів. Однак ви можете вибрати поле поменше, наприклад, як футбольне.

 3. 3

  Оснастите кожного гравця поясом для флагбола. З кожного боку стегон повинно бути по одному прапору. Більшість гравців носять бутси з неметалевими шипами, але ви можете вибрати іншу спортивне взуття.

 4. 4

  Підкиньте монетку, щоб визначити, яка команда почне вводити м`яч. У кожної команди повинен бути капітан, який буде викликаний для підкидання монетки. Виграла команда першої отримує м`яч, а програла буде першою захищатися.

 5. 5

  Щоб почати гру, помістіть м`яч у 4.5 метрової лінії команди, що захищається. Це відрізняє флагбол від контактного виду футболу, де м`яч спочатку повинен вводитися в гру. Якщо ви граєте на полі без спеціальних розміток, відзвітували кілька кроків від лінії воріт і поставте м`яч.



  • У кожної команди є 3 гравці для перетину центру поля. Якщо пощастить, у команди може бути 3 шансу заробити тачдаун. Якщо команда не перетнула середину поля, суперник отримує право заволодіти грою на своїй 4.5 метрової позначки. Всі зміни, крім перехоплень, починаються з 4.5 метрової позначки.

 6. 6

  Запустіть таймер. Більшість ігор триває 40 хвилин, годинник зупиняють тільки під час тайм-аутів. Правила дозволяють 1 таймаут в кожній половині гри, що триває 1 хвилину. У кожної команди є 30 секунд, щоб заволодіти м`ячем, інакше їй буде призначено штраф у 4.5 метрової позначки за затримку гри.

 7. 7

  Заробляння очок. Окуляри заробляються приблизно так само, як і в звичайному регбі. Тачдаун отримує 6 очок, якщо після тачдауна м`яч ставиться на 4.5 метрову позначку - 1 очко, якщо на 11 метрову позначку - 2 очки, за захист дається 2 очки. Гра може закінчитися внічию.

 8. 8

  Коли ваша команда захищається, спробуйте витягнути прапор у суперників. За правилами приймає не може стрибати або підпірнати, щоб уникнути витягування прапора. Гра зупиняється як тільки у людини з м`ячем витягли прапор.

Поради



 • За правилами прапор можна тягнути лише тоді, коли суперник володіє м`ячем і контролює його. Ви не можете атакувати суперника в будь-який момент, так само як ви не можете спробувати відібрати м`яч у гравця в будь-яку секунду. Крім того, гравець не може ховати або приховувати прапор. Це є порушенням.
 • Пам`ятайте, що в цілому правила флагбола однакові, але можуть зустрічатися деякі особливості. До початку гри вам слід переконатися, що всі грають за одними і тими ж правилами.
 • Після того, як перша половина закінчена, команди міняються сторонами. Команда, яка на початку програла при киданні монетки, тепер перша володіє м`ячем.

Попередження

 • Чи не накидати на людину зі звинуваченнями, якщо вам випадково штовхнули або атакували при спробі потягнути за прапор.

Що вам знадобиться

 • Пояс для флагбола
 • Бутси з неметалевими шипами
 • М`яч
 • Таймер
 • Конуси