Як утилізувати пошкоджений американський прапор

Як шанований символ свободи і справедливості, прапор Сполучених Штатів Америки має бути оточений повагою. Це повага також поширюється на процедуру утилізації прапора. Кодекс користування прапором (від 7 липня 1976) заявляє: "Якщо прапор знаходиться в такому стані, що не може більше бути символом, він повинен бути знищений з повагою, переважно у вогні." Дотримуйтесь цієї інструкції, щоб знищити старий або зіпсований прапор з належною повагою.
Метод 1 з 2: подбати спалювання прапора

 1. 1

  Складіть багаття. Складіть середнього розміру багаття в безпечному місці подалі від будівель і дерев. Якщо можете, використовуйте вже наявне вогнище або мангал. Приберіть листя та інше сміття. Це не тільки зробить спалювання прапора більш безпечним, але й буде проявом поваги до прапора.
  • Дочекайтеся, поки вогнище не розгориться. Вогонь повинен бути достатньо сильним, щоб забезпечити повне спалювання прапора, але не настільки сильним, щоб незгорілі частини прапора розліталися на вітрі.
  • Не спалюйте прапор у вітряний день. Якщо палаючий прапор полетить з багаття він може стати причиною пожежі.
  • Перевірте місцеві правила розведення багать. У деяких місцях може бути заборонено розводити багаття без дозволу влади. Відвідайте сайт Агенства по захисту навколишнього середовища.

 2. 2

  Спустіть і складіть прапор. Порівняно та іншим чином стали непридатними прапори повинні бути утилізовані з належною повагою. Якщо прапор піднято, то повільно спустіть його і зніміть з флагштока. Складіть прапор традиційним трикутником. Якщо ви не знаєте, як правильно скласти прапор, зверніться до нашого керівництва або відвідайте веб-сайт Ветеранів Іноземних Воєн.
  • Завжди поводьтеся з прапором обережно і шанобливо. Чи не кладіть його на землю і не ставте нічого на нього поки переносите його до багаття.

 3. 3

  Акуратно покладіть прапор на вогнище. Додайте прапор в центрі багаття, але не обпечіться самі. Якщо вогонь дуже сильний, почекайте поки він трохи вщухне. Не кидайте прапор в багаття з відстані. Переконайтеся, що прапор згорів повністю. Неповне спалювання прапора є неналежним ставленням.
  • Не ставте прапор у вогонь, що не служив його. Крім того, що це нешанобливо, розкритий прапор може легко полетіти з поривом вітру.

 4. 4

  Віддайте шану прапору. Поки прапор горить, дивіться на нього з повагою. Також ви можете висловити свою повагу до прапора словами або діями - віддайте частину або влаштуйте хвилину мовчання. Щоб ви не вибрали, робіть все з повагою і пошаною до відслужив своє прапору. Не розмовляйте, не смійтеся, не відволікайтеся поки прапор горить.
  • Офіційні урядові церемонії утилізації прапора супроводжуються ретельно продуманими спектаклями, де прапор формально представлений, визнаний і знищений.
  • Якщо ви вдома, то можете сказати промову до або після спалення прапора. Якщо ви будете це робити, сфокусуйтеся на символізмі прапора - що він уособлює для вас? Сумно вам при його знищенні? Чому вам сумно бачити його відхід?

 5. 5

  Вимовте Клятву Вірності. Коли прапор знищений, знайшовши момент для вшанування його клятву вірності. Ухвалення клятви буде благородної останньою місією для прапора, адже прапор - це більше, ніж шматок тканини. Прапор уособлює свободу і справедливість, він пам`ятає жертви, на які пішли хоробрі чоловіки і жінки для збереження своїх ідеалів.
  • Слова клятви вірності: "Я клянусь у вірності прапору Сполучених Штатів Америки та Республіці, за яку він стоїть, однієї нації під Богом, неподільної, вільної та справедливої." 6. 6

  Переконайтеся, що багаття згасло. Коли від прапора нічого не залишилося, можете загасити багаття чи дозволити йому згаснути самостійно, але не залишайте його без уваги поки це не відбудеться. Зрештою залийте вогнище водою.
  • Чи не закопуйте гарячі вугілля якщо навколо є люди. Особливо, якщо вони босоніж. (Наприклад, якщо ви на пляжі) - вони можуть обпектися.

 7. 7

  Розгляньте інші частини церемонії. Кроки, описані вище, показують спрощену процедуру утилізації прапора США. Вони відмінно підійдуть для утилізації прапора, який ви використовували будинку. Тим не менш, якщо у вас є знайомі, які мають досвід участі або проведення офіційної церемонії, ви можете провести формальну церемонію утилізації прапора, як це роблять Скаути.
  • Формальна церемонія також краща, якщо вам потрібно утилізувати багато прапорів, так як вона уособлює відразу всі прапори, знищені в цей день. Якщо утилізація масова - складно здійснити окрему церемонію для кожного прапора.

Метод 2 з 2: Альтернативні методи утилізації

 1. 1

  Закопайте або розріжте прапор. Якщо ви з якихось причин не можете спалити прапор, закопайте його. Всупереч поширеній думці, спалювання - не єдиний метод утилізації прапора. Кодекс користування прапором проголошує спалювання кращим, але не єдиним методом. Якщо ви утілізіруете прапор з належною повагою, альтернативні методи також вважаються легітимними. Щоб закопати прапор знайдіть гідну дерев`яну коробку. Вона повинна бути якісною, адже це буде останнім притулком прапора на землі. Складіть прапор і покладіть в коробку. Закопайте в землю. Ви можете позначити місце поховання прапора дерев`яній або кам`яній міткою.
  • Перед тим, як закопати прапор ви також можете його порізати. На перший погляд це може здатися грубим і зневажливим ставленням, але якщо немає можливості спалити прапор, Інститут Геральдики Армії США рекомендує розрізати прапор для утилізації з дотриманням почестей. За допомогою ножиць повільно і методично розділіть тринадцять смуг, залишивши синій прямокутником з зірками недоторканим. Після того, як прапор порізаний на частини покладіть його в підходяще сховище і закопайте або спаліть шматочки один за іншим, почавши з смуг і закінчивши синім прямокутником.
  • Ви можете влаштувати прапору справжній похорон. Вимовте коротку, шанобливу мова про важливість прапора. Встаньте, коли прапор буде занурений в землю і влаштуйте хвилину мовчання.

 2. 2

  Розгляньте варіанти утилізації синтетичних прапорів. Коли Кодекс користування прапором був написаний майже всі прапори вироблялися з натуральних тканин. Тим не менш, сьогодні багато прапори зроблені з нейлону, поліестеру і інших синтетичних матеріалів. При спалюванні ці матеріали можуть виробляти токсичні речовини, небезпечні для навколишнього середовища. Були створені приватні організації для утилізації синтетичних прапорів. Зв`яжіться з Товариством Утилізації Американських Прапорів для отримання додаткової інформації.
  • Серед організацій, що вказують в правилах критерії ліквідації прапорів, думки розділяються від "Здавати прапор в переробку нешанобливо" до "Це не суперечить принципу поваги". Скаути ратують за переробку, Американський Легіон - проти. Розгляньте аргументи обох сторін і прийдіть до власної думки - чи є для вас переробка американського прапора неповажної?

 3. 3

  Здайте прапор компетентної організації. Певні урядові організації безкоштовно пропонують послуги з утилізації прапорів з належними почестями по вашому запиту. Американський Легіон, Ветерани Іноземних Воєн, Скаути Америки і Збройні Сили США надають ці послуги. Якщо у вас немає доступу до даних організаціям, зверніться в місцевий уряд.


Поради

 • Чи не поливайте прапор горючими рідинами. Якщо вам необхідно використовувати рідину для розпалювання, полийте нею дрова в багатті, але не прапор.

Попередження

 • Завжди спалюйте прапор точно по цій інструкції.
 • Завжди будьте уважні, коли маєте справу з вогнем і горючими матеріалами.