Як уберегти пірсинг від відторгнення

Відторгнення - це коли ваша шкіра виштовхує чужорідний предмет назовні, вбиваючи тканини, - це ризик, пов`язаний з будь-яким пірсингом. Щоб зменшити цей ризик, ви повинні добре доглядати за вашим пірсингом і ретельно його спланувати. Хороше розміщення так само важливо, як і хороший догляд.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть фахівця з пірсингу, у якого є досвід роботи саме в тому вигляді пірсингу, який ви хочете собі зробити. Перегляньте його портфоліо з уже зажівшімі і зі свіжими пірсинг. Дізнайтеся про його досвід і кваліфікацію.

 2. 2

  Вирішіть, наскільки високий ризик відторгнення пірсингу. Брови, пупки, губи френулум, пірсинг геніталій, поверхневий пірсинг - все це має найбільш високий ризик відторгнення. Пірсинг в хрящах найменш ризикований.

 3. 3

  Виберіть відповідне прикрасу. Пірсинг, який проходить через товстий шар плоті, як тура або козелок, повинен вставлятися з прямою або злегка зігнутої ніжкою. Для поверхневого пірсингу потрібно використовувати поверхневі планки. Для пупков і брів потрібні вигнуті ніжки або поверхневі планки. Більшість фахівців сходиться на думці, що у титану або скла менша ймовірність відторгнення, ніж у сталі, тому що ці матеріали легше сприймаються нашим організмом.

 4. 4

  Переконайтеся, що прокол буде досить великим. Більшість фахівців використовує голку 14 або 16 калібру в якості стандарту, менший калібр найімовірніше викличе проблеми. Вибирайте найбільший з відповідних вам розмірів. Багато фахівців вважають, що робити пірсинг в певних місцях, як мови і внутрішні статеві губи, потрібно калібром 12g і більше.
 5. 5

  Попросіть майстра ще раз перевірити глибину проколу.

 6. 6

  Акуратно доглядайте за вашим пірсингом, кожен день промивайте його милом з водою, використовуйте розчин з морською сіллю і ніколи не чіпайте його брудними руками. Для підготовки розчину з солі вибирайте не йодовану сіль, яку можна купити в ююбой аптеці або продуктовому магазині. Використовуйте 1/4 - 1/8 чайної ложки солі на 200 мл теплої дистильованої або бутильованої водою. Надлишок пропорції солі може викликати роздратування пірсингу. Чи не зачіпайте і не чіпляйте ваш пірсинг, і тримайте свої аксесуари для волосся і тісний одяг від нього подалі.

 7. 7

  Проконсультуйтеся у свого майстра з пірсингу, якщо вам здасться, що пірсинг не сприймається шкірою, з`явилися почервоніння навколо отвору або здається, що прокол набухає.

 8. 8

  Якщо ви думаєте, що ваше тіло відторгає ювелірний виріб, не знімайте з себе прикрасу. Попросіть кваліфікованого майстра зробити це. Самостійне витяг ювелірної прикраси з зараженого пірсингу може залишити інфекцію всередині шкіри, в результаті чого може утворитися кіста.

Поради • Поверхневі планки характеризуються формами U, J або L і значно перевершують прямі або гнучкі ніжки для поверхневого пірсингу, тому що вони не тиснуть на отвір, на відміну від ювелірних виробів. Для шиї, декольте та іншого поверхневого пірсингу повинні використовуватися поверхневі планки. Для високо рухливих областей, як зап`ястя, замість кульок повинні також використовуватися плоскі диски.
 • На частинах тіла, на яких є вигини, дуже ймовірно може бути відторгнення пірсингу. Ви, можливо, захочете переглянути свій вибір.
 • Ви ніяк не можете вплинути на відторгнення / переміщення пірсингу ... це міф. Коли ваше тіло сприймає пірсинг як чужорідний предмет, воно хоче його «виштовхнути», і ви нічого не можете зробити, щоб цьому перешкоджати. Що більш важливо, коли прокол переміщається, ви не можете зробити його заново, тому що шкіра володіє пам`яттю і після одного переносу залишиться більш глибокий і темний шрам.
 • Для френулума губ, внутрішніх статевих губ і інших тонких областей шкірного покриву необхідні більші калібри і досить глибокий прокол - це допоможе уникнути відторгнення пірсингу організмом.

Попередження

 • Пірсинг може часто переміщатися, потім з часом зафіксуватися в одному місці. Ретельно придивляйтеся до переміщень пірсингу, щоб перевірити, що він сприймається шкірою.
 • Пам`ятайте, що ваше тіло не хоче, щоб в ньому знаходилися сторонні предмети. Воно скоріше буде їх виштовхувати, ніж витрачати енергію на загоєння навколо стороннього тіла.
 • Відторгнення залишає огидні шрами. Вам слід зняти ювелірний виріб, щоб уникнути цього.