Як зменшити хворобливість нового пірсингу

Якщо ви недавно зробили пірсинг, і прокол болить, існують способи, щоб зняти біль. Хворобливий набряк і кровотеча повинні пройти протягом від декількох днів до тижня. Лімфатична рідина, яка утворює прозору жовту скоринку, може з`являтися протягом декількох місяців.

Кроки

 1. 1

  По-перше, і найголовніше, зберігайте прокол в чистоті. Промивайте пірсинг водою з милом, і ніколи не торкайтеся до нього брудними руками.

 2. 2

  Один раз в день на 10 хвилин покладіть прикраса для пірсингу в розчин з розрахунку 1/8 чайної ложки морської солі на 240 мл теплої води.

 3. 3

  Тримайте в холодильнику трохи солоного розчину. Холодний компрес творить чудеса при хворобливому пірсингу.

 4. 4

  При пірсингу в порожнині рота, після їжі або пиття чого-небудь крім води, робіть полоскання теплим розчином з НЕ йодованої солі і води, або рідиною для полоскання рота, яка не містить спирту. Намагайтеся не розмовляти якомога довше, поки набряк не зійде, не паліть і не вживайте алкоголь протягом двох тижнів.

 5. 5

  Прийміть ібупрофен. Це зменшить набряк. (Якщо ваш пірсинг все ще кровоточить, які не приймайте ібупрофен, так як він може посилити кровотечу. Замість нього використовуйте ацетамінофен).
 6. 6

  Чи не зачіпайте пірсинг.

 7. 7

  Чи не обертайте прикраса, це призведе до того, що шкіра в зоні проколу буде сильніше подряпана, а зовнішня частина прикраси може занести бактерії, роблячи область проколу більш схильною інфекції та болю. Чи не здирати струпи, а змочуйте їх якомога більше гарячою водою.

 8. 8

  Залиште пірсинг у спокої, не чіпайте його без необхідності.

 9. 9

  Чи не знімайте пірсинг якщо він запалений.

 10. 10

  Прийміть таблетки від алергії. Вони допоможуть від сверблячки. Свербіж - це добре, тому що він вказує на заживання. br>

Поради

 • Якщо пірсинг новий, який не приймайте аспірин або ібупрофен, так як обидва ці НПЗП запобігають агрегації тромбоцитів і перешкоджають згортанню крові, що може призвести до більш тривалого кровотечі. Краще знеболююче, яке відпускається без рецепта - це ацетамінофен (Тайленол), так як серед препаратів цього класу він менше всього впливає на згортання крові. Коли ви пройшли стадію кровотечі, спокійно можна приймати ібупрофен, але аспірин не рекомендується.


 • Замініть у фарбування для пірсингу на більш маленьке, коли зійшов набряк, якщо це необхідно.

Попередження

 • Більшість інфекцій виникають через брудних рук, тому завжди мийте руки, перш ніж торкатися до пірсингу.
 • Навіть на старому пірсінгу може з`явитися подразнення або запалення.

Що вам знадобиться

 • Морська сіль, без йоду
 • Ніжне мило
 • Лід
 • Рідина для полоскання рота яка не містить спирт
 • Солоний розчин
 • Натуральна морська сіль
 • H2Ocean (засіб для загоєння пірсингу і татуювань)