Як доглядати за пірсингом носа

Що спільного у Крістіни Агілери та індійської богині Лакшмі? Обидві красуні асоціюються з пірсингом носа. Проколоті ніс виглядає модно і красиво, але це також велика відповідальність. Забезпечте правильний догляд за пірсингом і загоєння (від одного до трьох місяців) пройде легко і без турбот. Хороші майстри з пірсингу повинні пояснити, як доглядати за пірсингом, але ось деякі поради.
Метод 1 з 2: Підготовка до пірсингу носа

 1. 1

  Переконайтеся, що пірсинг носа прийнятний на вашому місці роботи або навчання. Пам`ятайте, ви не зможете вийняти кільце з носа і залишитися без нього на кілька годин, так як це може уповільнити процес загоєння і навіть призвести до заростання пірсингу.

 2. 2

  Знайдіть майстри з хорошою репутацією. Подолайте спокуса побігти до найближчого салону. Замість цього відвідайте надійний салон, де вам зроблять гарну анестезію. Переконайтеся також, що в цьому місці ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи.

Метод 2 з 2: Догляд за пірсингом носа

 1. 1

  Дотримуйтесь правил гігієни. Перед тим як торкатися свого пірсингу, ретельно вимийте руки.

 2. 2

  Чистите прокол двічі на день. Вам знадобиться сольовий розчин і ватяні палички.

 3. 3

  Ніколи не грайте з прикрасою в носі. Контакт свіжої рани з брудними пальцями може викликати небажану комбінацію.

 4. 4

  Будьте обережні з макіяжем. На свіжий пірсинг не повинні потрапляти пудра або тональний крем. Ви також повинні бути акуратніше з різними лосьйонами, тоніком і засобами для зняття макіяжу.

 5. 5

  Не поспішайте поміняти прикраса в носі. Зачекайте, поки прокол повністю не заживе, перш ніж вставляти нове кільце, штангу або гвоздик.

 6. 6

  Правильно звертайтеся з різними видами новоутворень. Якщо ви побачили невеликий вузлик або пухирець близько пірсингу, ви повинні бути обережніше з ним. Існують такі варіації:
  • Келоїди
  • Гнійні або наповнені рідиною елементи
  • Гранульоми 7. 7

  Визначте, який вид елемента саме у вас і перевірте, чи є він твердим чи ні. Ви ніколи не повинні проколювати або тиснути його, так як це може викликати бактеріальне забруднення. Замість цього використовуйте гарячі компреси, і ваша гранульома або келоїд підуть. У тому випадку, якщо ви маєте справу з Келоїди, ви можете допомогти собі лавандовим маслом і вітаміном Е. Якщо нічого не допомагає, і шишки стають більше або заподіюють вам певний біль, відвідайте дерматолога, який може допомогти вам.


Поради

 • Намагайтеся не чіпляти штангу, так як вона може випасти. Переконайтеся, що у вас чисті руки. Наносите також спеціальний гель для рук, щоб бактерії не потрапляли на штангу і на прокол і не викликали інфекцію.
  • Використовуйте одну сторону ватної палички для внутрішньої поверхні носа, а іншу сторону для зовнішньої частини носа, де ви повинні прочистити прикраса і навколо нього.
  • Після використання, відразу ж викинете ватяну паличку.
  • Повторюйте цю процедуру двічі на день - вранці і перед сном.
 • Коли ви чистите внутрішню частину носа, притримуйте крило носа пальцем, відтягнувши його вгору, щоб бачити, що відбувається всередині.
 • Навіть коли ваш пірсинг зажив, ви все одно повинні продовжувати чистити ніс зсередини, зовні і навколо прикраси ватною паличкою, змоченою в кип`яченій воді. Перед використанням вода повинна охолонути.
 • Дуже важливо доглядати за носом після проколу. Без сумніву він виглядає дуже добре, але ви повинні правильно доглядати за ним, щоб не з`явилася інфекція.
 • Ви можете запитати у людини, у якої вже проколот ніс, про те, як правильно доглядати за пірсингом.
 • Не ігноруйте свій ніс. Чистите його з лосьйоном для пірсингу, який вам дадуть в салоні. Ви повинні купити ватяні палички або диски. Вони коштують дешевше, коли ви купуєте відразу багато штук, а також вони чудово підходять для чищення носа і прикрас.