Як вибрати правильний пірсинг

Пірсинг може бути одночасно і приємним враженням, і негативним переживанням. Для того, щоб ви не пошкодували про своє рішення зробити пірсинг, важливо правильно вибрати те, що підходить для вас і не спричинить ніяких наслідків. Далі представлені варіанти типу та місця пірсингу.

Кроки

Існує 3 основних типи пірсингу: пірсинг вуха, пірсинг на обличчі і пірсинг на тілі. Для початку запитайте себе, яке з цих трьох місць буде найкращим для вас. Наступні розділи містять детальну інформацію про кожен тип пірсингу.

Метод 1 з 3: Пірсинг на обличчі

 1. 1

  Визначитеся який пірсинг на обличчі ви б хотіли. Існує багато варіантів, найбільш популярним є пірсинг на губі. Він може бути зроблений на нижній губі по центру, або на правій або лівій стороні.
  • Якщо ви захочете проколоти обидві сторони нижньої губи, то такий пірсинг називається "укуси змії".

 2. 2

  Подумайте про прокол носа або брови. Ці типи пірсингу на обличчі також дуже поширені.
  • Деякі люди вибирають пірсинг "Монро" - прокол над верхньою губою або під нижньою трохи вище підборіддя.

 3. 3

  Будьте готові до негативної реакції деяких людей і проблемам в школі або на роботі. Головна проблема пірсингу на обличчі в тому, що його завжди видно. Це може викликати незручності у школі чи на роботі, де певна форма одягу забороняє пірсинг на обличчі. Перед тим, як його робити, щоб ознайомитись з навчального закладу або фірми по відношенню до пірсингу.

 4. 4

  Знайдіть способи приховати пірсинг. Іноді він прийнятний, якщо на нього накладена деяка пов`язка або використовується певна сережка, щоб пірсинг не був такий помітний.
 5. 5

  Подумайте про прокол мови. Він не дуже помітний, і ви легко можете його приховати. Іншим варіантом може бути пірсинг перегородки носа, коли проколюється перегородка між ніздрів. У цьому випадку сережка може бути легко вийнята для школи чи роботи.

Метод 2 з 3: Пірсинг вуха

Якщо пірсинг на обличчі не "ваше", ви можете спробувати пірсинг вуха. Головний його плюс - це те, що прикраси у вухах прийнятні в більшості шкіл і фірм, а якщо й ні, то ви легко зможете заховати їх під волоссям.

 1. 1

  Подумайте над тим, яку частину вуха ви б хотіли проколоти. Найбільш поширеним типом є пірсинг мочки вуха. Іноді люди роблять другий чи третій прокол поряд з першим.

 2. 2

  Можливо, ви зацікавитесь проколом козелка, який є невеликим хрящовим виступом в передній частині вушної раковини. Через те, що він щільніше, ніж верхня частина вуха, може бути боляче його проколювати. Так само він може довго відновлюватися, тому що частина сережки знаходиться в самому вусі і буде провокувати виділення вушної сірки. Цей вид пірсингу може викликати незручності при використанні навушників (особливо вставних), тому пам`ятайте про це, коли будете робити пірсинг. Більше того, ви можете проколоти протівокозелок, який розташований навпроти від козелка, через вушний прохід, над мочкою вуха.

 3. 3

  Можливо, вам сподобається прокол завитка вушної раковини. Це дуже поширене місце для пірсингу, коли проколюється верхній хрящ вуха.
  • Прокол вушної раковини, який виконується на хрящі нижче завитка вушної раковини, набуває більшої популярності. Пірсинг «Індастріал» виконується за допомогою з`єднання прямий сережкою проколу близько до голови і проколу нижче, на протилежній стороні вуха. Наступні 2 типу пірсингу - прокол протівозавітка вушної раковини (snug piercing) і прокол нижньої ніжки завитка вушної раковини (rook piercing).

 4. 4

  Також подумайте про пірсингу кореня завитка вушної раковини. Це прокол зовнішнього обідка хряща, який розташовується ближче до голови. 5. 5

  Розгляньте варіант "розтягування" вух. Деякі люди роблять тунелі в мочках вуха, поступово збільшуючи розмір сережки, тим самим розтягуючи сам прокол.

Метод 3 з 3: Пірсинг тіла

Якщо нічого з перерахованого вище вам не подобається, можете спробувати пірсинг тіла.

 1. 1

  Виберіть який пірсинг тіла вам підходить. Один з найпопулярніших видів пірсингу тіла (особливо серед жінок) - це пірсинг пупка. Він зазвичай виконується у верхній складці пупка, хоча деякі роблять прокол нижній частині або обох відразу.

 2. 2

  Також подумайте про пірсингу сосків. Як жінки, так і чоловіки можуть вибрати для себе цей тип пірсингу. Однак, якщо ви жінка, і в майбутньому плануєте завагітніти або в даний момент годуєте грудьми, рекомендується відмовитися від пірсингу сосків.

 3. 3

  Розгляньте так само інші варіанти місць для пірсингу такі, як стегно, потилицю або зап`ясті. Дуже популярний пірсинг перетинки між великим і вказівним пальцями. Якщо ви зважитеся зробити такий пірсинг, будьте уважні, всі ці види пірсингу найбільш схильні до відторгнення і легко можуть бути висмикнуті з шкіри, якщо ви зробите необережний рух.

 4. 4

  Також подумайте про пірсингу геніталій:
  • Жінки часто роблять вертикальний пірсинг клиторального капюшона, хоча і горизонтальний варіант теж можливий. Хоч і існують абсолютно різні види пірсингу геніталій такі, як пірсинг промежини, коли проколюється задній край вульви, або сам пірсинг клітора, багато жінок анатомічно не створені для пірсингу геніталій, наприклад, клітора, і, зробивши його, піддають себе великому ризику.
  • Чоловіки так само можуть вибрати для себе пірсинг геніталій. Існують такі види, як пірсинг кореня статевого члена (прокол на мошонці) або пірсинг крайньої плоті. Однак, майстру буде необхідно вивчити будову кожної людини, так як деякі фактори (обрізана чи крайня плоть, наприклад) можуть відігравати велику роль при вирішенні чи можна виконати такий тип пірсингу.

 5. 5

  Розгляньте варіант дизайнерського пірсингу. Такий тип пірсингу може бути виконаний на поверхні шкіри. Наприклад, хто-небудь захоче зробити пірсинг у вигляді якоря або серця. Але знову ж, будьте дуже обережні при виборі такого виду пірсингу, бо через високого ризику відторгнення, пірсинг легко може бути видертий.


Поради

 • Доглядайте за будь-яким пірсингом щодня по інструкції, який вам дасть майстер, щоб уникнути зараження. Якщо ви не будете цього робити, в рану потрапить інфекція і врешті-решт ви можете позбутися пірсингу.
 • Якщо вийняти сережку з проколу, він може почати затягуватися і повністю зарости.
 • Завжди радьтеся з професійним пірсери перед тим, як робити пірсинг. Про необдуманих і раптових рішеннях ми найбільше шкодуємо, особливо, коли справа стосується пірсингу або татуювань.
 • Ніколи не намагайтеся зробити пірсинг самі, тільки якщо ви чітко знаєте, що робите і у вас є досвід. Тільки професіонали повинні виконувати пірсинг, інакше ви можете завдати собі травми або занести в рану інфекцію.